שתף קטע נבחר

גננת תקפה בן 5 ושאלה הילדים: "רוצים אותו בגן?"

כתב אישום שהוגש נגד גננת מהצפון מגולל מסכת התעללות בילד: הגננת משכה אותו בידו מחוץ לגן, תוך שהוא מתייפח ומנסה שוב ושוב לחזור פנימה והקניטה את הילדים האחרים נגדו. עורך דינה: היא מצטערת על מעשיה

דחיפות, צעקות והשפלות מול כל חבריו - זו מסכת ההתעללות המזעזעת שספג ילד בן 5 מהצפון מידי הגננת שלו, כפי שנחשף בכתב האישום שהוגש נגדה.

 

לפי כתב האישום, שהגישה פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) באמצעות עו"ד מאיה הרטמן לבית משפט השלום בקריות, לפני כשנה החלה הגננת (46) לדחוף את הילד בן ה-5 מחוץ למבנה הגן אל החצר. תוך כדי הדחיפות, היא צעקה על הילד כי אינה רוצה אותו בגן. הילד התחנן בבכי שהגננת תאפשר לו לחזור פנימה, לתוך המבנה, אך היא סגרה את דלת הגן והותירה אותו בחצר.

 

הילד המשיך לנסות לפתוח את דלת הגן כשהוא מבקש שוב להיכנס. לפי כתב האישום, הגננת שבה ותקפה אותו, ודחפה אותו כמה פעמים לעבר המדרגות כשהיא צועקת עליו שהיא אינה רוצה אותו בגן וכי "השומר יבוא לקחת אותו". בהמשך, הכניסה הגננת את הילד אל המבנה כשהיא מושכת בידו ובעודו בוכה, המשיכה לצעוק עליו בנוכחות יתר ילדי הגן: "תגיד לכולם מה אתה לא רוצה".

"הגננת מצטערת". עו"ד משה גלעד ()
"הגננת מצטערת". עו"ד משה גלעד
 

הגננת פנתה לכל ילדי הגן ושאלה אותם "אתם רוצים אותו?", והילדים השיבו בשלילה. הנאשמת המשיכה ושאלה את ילדי הגן "אתם אוהבים אותו?" והילדים השיבו בשלילה. וכל אותו הזמן ניצב הילד מול כל חבריו, מושפל. בשלב זה, לפי כתב האישום, שבה הגננת ומשכה בידו של הילד, ודחפה אותו אל מחוץ למבנה. היא הטיחה בו שוב שחבריו לא מעוניינים בו. גם כשעמד בפתח הדלת שאלה שוב את הילדים אם הם רוצים אותו, והם ענו שוב בשלילה. בשלב זה סגרה הגננת את הדלת והותירה אותו בחצר. לבסוף, היא הכניסה אותו בחזרה לתוך הגן. אולם כתוצאה מהמשיכות והדחיפות נגרם לקטין סימן כחול באזור עין ימין.

 

כתב האישום מייחס לגננת עבירה של תקיפת קטין חסר ישע על-ידי אחראי הגורמת לחבלה של ממש. עו"ד משה גלעד, המייצג את הנאשמת, אמר כי מדובר בגננת שהצטיינה בעבודתה במשך שני עשורים. "כל שניסתה לעשות היה להגן על שאר ילדי הגן וגם על הילד עצמו. הגננת מאוד מצטערת וכל מעשיה כוונו לטובה. השאר ייאמר בבית המשפט", אמר עו"ד גלעד.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ShutterStock
האישום: תקיפת קטין חסר ישע (צילום אילוסטרציה)
צילום: ShutterStock
מומלצים