שתף קטע נבחר

"לא תצליחו לפגוע באמא ואבא". הציוץ הפרובוקטיבי של מארגני הליכודיאדה

כחלק מהשקת האירוע החגיגי של מפלגת השלטון הועלה ציוץ ובו נראית דמותה המטושטשת של שירה רבן, שתבעה את שרה נתניהו בגין העסקה פוגענית, ולצידה תמונה של בני הזוג נתניהו. המארגנים: "זו אמירה המתנגדת להסתה נגד רה"מ ורעייתו"

 

 

הציוץ המסעיר ותמונתה המטושטשת של שירה רבן ()
הציוץ המסעיר ותמונתה המטושטשת של שירה רבן

הליכודיאדה חוזרת לכותרות. כחלק מהשקת וקידום האירוע החגיגי של מפלגת השלטון הועלה בחשבון הטוויטר של הליכודיאדה ציוץ פרובוקטיבי ובו נראית תמונתה המטושטשת של שירה רבן, העובדת החרדית שתבעה את שרה נתניהו בגין העסקה פוגענית, כשמעליה מתנוססת תמונתם של בני הזוג נתניהו ולצידה הכיתוב: "אבא ואמא של מדינת ישראל. לא תצליחו לפגוע בהם!". כמו כן, נכתב: "גם שירה וגם רבן לא יצליחו לפגוע בהם. נפגש בליכודיאדה!".

 

האירוע החגיגי של הליכוד ייערך באילת ב-11 בינואר. בציוץ נוסף מופיעה תמונה ובה נראים שרי וחברי הכנסת של הליכוד כמו דוד ביטן, דודי אמסלם, מירי רגב ואחרים כשהם יושבים באוטובוס שעושה לכאורה את דרכו לאילת, לצד הכיתוב: "לליכודיאדה יצאנו".

 

 

ביקורת ציבורית התלוותה גם לליכודיאדה שנערכה השנה, ברקע ההחלטה לקיימה ב-27 בינואר - היום שבו מצוין בעולם יום הזיכרון לשואה. בתגובה טענה שרת התרבות רגב: "מעולם לא סיקרו את יום השואה הבינלאומי כפי שסיקרו את זה השנה, בזכות הליכודיאדה".

 

משה פסל ומשה בן-זקן, ממארגני הליכודיאדה, מסרו בתגובה: "אין לנו דבר אישי נגד הגברת רבן, אלא אמירה המתנגדת למסע ההסתה והשיסוי נגד ראש הממשלה ורעייתו".  

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים