שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  נהג הסעות ירק על ילד וקילל אותו: "נדבקו לשמשה מרוב פחד"

  בתיעוד נראה נהג הסעות מחברת קבלן של עיריית ירושלים צורח על תלמיד בן 10 ומשפיל אותו ברכב ההסעה. אמו של הילד: "הנהג שמע שהילדים התלוננו שהנסיעה ארוכה והתעצבן". בעקבות האירוע פוטר הנהג והאירוע נחקר

   

  נהג ההסעות ירק על ילד וקילל אותו

  נהג ההסעות ירק על ילד וקילל אותו

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  צרחות וקללות בהסעת התלמידים : נהג הסעות העובד דרך חברת קבלן של עיריית ירושלים צרח והשפיל ביום שישי תלמיד בן 10 ברכב ההסעה. בסרטון נראה הנהג יורק לכיוונו, מקלל אותו ובועט בכיסאות באלימות. הילד נשמע בקול חלש מבקש סליחה ומתחנן בפניו "אני מתנצל", אך הנהג ממשיך בשלו ומשתלח בילד ללא כל חמלה.

   

  אימו של הילד הגישה שלשום (א') תלונה במשטרה, אשר פתחה בחקירת המקרה. במינהל החינוך בעירייה ראו את המקרה בחומרה, והוחלט לפעול מיידית ולסיים את העסקתו. במקביל הוחלט לקיים תחקיר בנושא.

  הנהג נראה יורק ומקלל. מתוך הסרטון ()
  הנהג נראה יורק ומקלל. מתוך הסרטון
   

  מירב קסלסי, אימו של הילד, הסבירה כי "הם סיימו ביום שישי ב-11:45 את הלימודים ועלו להסעה. הם אמרו למלווה שזה לא בסדר שהנסיעה ארוכה, והם התלוננו על כך. הנהג ששמע את התלונות התעצבן, והרביץ בהתחלה לכיסאות. הילד שלי, שנורא נבהל, הוציא את הטלפון וצילם".

   

  היא הוסיפה: "זה קרה בזמן שהנהג חיכה לתלמידים מבית הספר השני. הנהג התחיל לצרוח עליו, והילד שלי התחנן בפניו ורק רצה לברוח, ואז הנהג פתח את הדלת והם רצו לבית הספר בחזרה. אני מרגישה חסרת אונים. כשאני רואה שהילד שלי עובר כזה דבר ואין לי מה לעשות".

   

  עוד אמרה קסלסי כי "הילד שלי אמר לי 'מזל שהסרטתי כי אף אחד לא היה מאמין לי'. אמרתי לו שאני תמיד מאמינה, ולא ידעתי עד כמה זה חמור. הוא סיפר לי שכל הילדים נדבקו לשמשה מרוב פחד. הילד שלי מפוחד ומבוהל מאז שזה קרה. המקרה הזה צולם ותועד, אבל יש הרבה בעיות בהסעות ומקרים שלא מתועדים". עם זאת, מבירור ראשוני של מינהל החינוך בעירייה עולה כי הילדים כנראה כינו את הנהג בכינויי גנאי, טרם האירוע שתועד.

   

  מעיריית ירושלים נמסר בתגובה: "ירושלים מגנה בכל תוקף כל אלימות ופועלת לשמירה על ביטחון ורווחת התלמידים בעיר. עם קבלת הפרטים על המקרה הורה ראש מינהל החינוך בעירייה להפסיק לאלתר את עבודתו של הנהג. כמו כן, בהנחיית מנהל מינהל החינוך, בימים הקרובים יקיימו כל הגורמים הרלוונטיים תחקור של האירוע, התנהגות התלמידים וכלל הגורמים כדי להפיק לקחים ולמנוע הישנות מקרים בעתיד. מינהל החינוך נמצא בקשר רציף עם הורי התלמידים, ואתמול הוציא ראש מינהל החינוך בעירייה מכתב להורים ובו פירוט על דרכי הטיפול במקרה"

   

  מהמשטרה נמסר בתגובה: "אתמול הוגשה תלונה במשטרה בתחנת מוריה, ונפתחה חקירה בנושא". 


  פורסם לראשונה 13/11/2017 23:21

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים