שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישה טוענת: "נתן זהבי התנפל ונישק בכוח"
  גלי צה"ל הביא עדות של אישה שטוענת כי השדרן תקף אותה מינית לפני 15 שנה במסעדה בתל אביב. "הצמיד את השפתיים וניסה לדחוף את הלשון שלו לפה שלי, התנגדתי והרגשתי מושפלת". זהבי: "לא היו דברים מעולם"

   

  "הוא פשוט התנפל עליי". נתן זהבי (צילום: עמית שאבי) (צילום: עמית שאבי)
  "הוא פשוט התנפל עליי". נתן זהבי(צילום: עמית שאבי)

   

  אישה טוענת כי שדרן הרדיו נתן זהבי תקף אותה מינית לפני 15 שנה. "הוא דיבר איתי ופתאום הוא פשוט התנפל עליי, תפס אותי ונישק אותי בכוח", סיפרה היום (ב') לכתבת גלי צה"ל הדס שטייף.

   

  האישה, כך דווח, סיפרה שיצאה עם אחותה ועם עוד חברה ל"סטפן בראון" באחד הערבים, ואז הגיע זהבי וחבר נוסף שלו. על פי הדיווח, הוא מאוד התלהב לראות אותה והחמיא לה על המראה, ואמר שהיא יפה. האישה טוענת שאז התנפל עליה בנשיקה צרפתית בכוח, ליד כולם, והשפיל אותה לעיני כל האנשים.

   

  בהקלטה שהושמעה טוענת האישה כי זהבי "ממש הצמיד את השפתיים שלו וניסה לדחוף את הלשון שלו לתוך הפה שלי, ואני פשוט נעלתי את הפה והתנגדתי לזה והרגשתי פשוט מושפלת, חסרת אונים".

   

  האישה טענה כי היא שמרה את המקרה לעצמה כל השנים האלו, וכי אחותה מנעה ממנה בזמנו להגיש תלונה. לטענתה, גם היום היא לא כל כך שמחה על כך שהיא מספרת על המקרה, אבל היא לא יכולה לחיות עם זה. היא הוסיפה כי אחותה וכי מי שהיה סביבה היו בהלם מהאירוע. הם מיהרו לעזוב את המסעדה בריצה, משום שהיא הרגישה נבוכה ומושפלת.

   

  גלי צה"ל פנו לזהבי ובתחילה הוא סירב להגיב, אך אחר כך אמר ש"לא היו דברים מעולם".

   

  לפני שלושה שבועות התייחס זהבי בתוכניתו ברדיו 103FM לנושא ההטרדות המיניות: "מישהי אמרה לי, במפורש, מה יקרה אם עכשיו אני אטען שאתה ניסית לאנוס אותי. זה היה אצלי בדירה. אתה יודע מה עשיתי? הרמתי טלפון 100, השיחות של 100 מוקלטות, ואמרתי: 'שלום, מדבר נתן זהבי מכתובת זו וזו וזו. יש אצלי כעת בחורה שאני לא מכיר טוב, פעם ראשונה שיצאתי איתה, היא באה אליי הביתה. היא אומרת לי 'מה יקרה עכשיו', זאת סחיטה'".

   

  טענות נגד מגיש אחר ברדיו 103FM, גבי גזית, על הטרדות מיניות הובילו להודעתו ביום חמישי על יציאה לחופשה. הפרשנית המדינית של חדשות 2 דנה ויס החלה את כדור השלג כשכתבה בחשבון הטוויטר שלה כי גזית התעקש לנשקה על הפה לפני כ-15 שנה. בהמשך התפרסמו שלוש עדויות נוספות שתיארו את דפוס התנהלותו של גזית לכאורה. לכל אורך הזמן טען גזית כי "לא היה ולא נברא", וביום חמישי הודיע שיצא לחופשה. 

   

  מנכ"ל התחנה אור צלקובניק אמר כי בהמשך לבירור נרחב שנערך אצלי בעניין עם גבי גזית, הודיע לי השדרן כי הוא מבקש לצאת לחופשה. קיבלתי את בקשתו, ועל כן הוא לא שב אל המיקרופון. כפי שאמרתי, 103FM מגנה בכל לשון הטרדות ותקיפות מיניות ורואה במאבק בתופעה חשיבות עליונה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים