שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  נעילה שלילית בת"א: אירונאוטיקס נפלה ב-20.8% במחזור ענק
  מדד ת"א 35 ירד ב-0.5%, ת"א 125 ירד ב-0.3%; המשטרה הודיעה כי פתחה בחקירה פלילית נגד חברת המל"טים; הראל טיפסה ב-3.5%, קבוצת דלק עלתה ב-3.3%, אופקו נפלה ב-13.2%

  הבורסה ננעלה בירידות: מדד ת"א 35 ירד ב-0.5%, ת"א 125 ירד ב-0.3%; הראל טיפסה ב-3.5% בפסגת ת"א 35, קבוצת דלק עלתה ב-3.3%, ומנגד אופקו סגרה עם נפילה של 13.2%, כיל והחברה לישראל איבדו 3.1% ו-3.4% בהתאמה. נורסטאר טיפסה ב-4.9% בפסגת ת"א 90, תמר פטרוליום עלתה ב-4.2% במקום השני, את המדד סגרה אירונאוטיקס שנפלה ב-20.8% וריכזה מחזור ענק של 16.8 מיליון שקל - פי 21 מהממוצע היומי בחודש האחרון (783 אלף שקל).

    

  מניות מרכזיות

  בנק הפועלים דוחה את מועד פרסום הדו"ח הרבעוני בשבוע, ל-28 בנובמבר (במקום 21 בנובמבר). מחר יתפרסמו דוחותיהם של בינלאומי ודיסקונט.

   

  בשיחת הוועידה שקיימה אירונאוטיקס אמר  מנכ"ל החברה עמוס מתן כי החקירה אינה צפויה לפגוע במהלך התקין של החברה. מתן לא הרחיב בנוגע לחקירה עצמה אך ציין שהחברה משתפת פעולה עם כל הגורמים הרלוונטים - כולל רשות לני"ע.

    

  דוחות גילת רשתות לווין: ההכנסות הסתכמו ב-69.9 מיליון דולר, לעומת 78.6 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2016. הרווח הנקי עמד על 3.6 מיליון דולר (7 סנט למניה), בהשוואה לרווח נקי של 1.4 מיליון דולר (2 סנט למניה) ברבעון המקביל. יונה עובדיה, מנכ"ל גילת אמר: "אנו רואים שיפור עקבי ברווח התפעולי שלנו וב-EBITDA המתואם שלנו – שני סמנים עיקריים בהתקדמות הפיננסית שלנו. בנוסף, עידכנו את יעדי הרווחיות שלנו ל-2017 לכוון הרף העליון של הטווח הקודם, לצד שמירה על יעדי ההכנסות הקודמים שלנו".

     

  אירונאוטיקס מוציאה הודעה על החקירה, המסחר במניה יתחדש ב-13.39. "החברה מבקשת להודיע בזאת, כי כנגד החברה מתנהלת חקירה בקשר לעסקה עם לקוח מהותי. החברה משתפת פעולה באופן מלא בכל הנוגע לחקירה האמורה", נאמר בדיווח. ראו עוד בעדכון מוקדם.

   

  מג'יק תעשיות תוכנה, המפתחת ומספקת פתרונות לפיתוח יישומים ולאינטגרציה עסקית ומתן שירותי ייעוץ בתחום ה-IT, דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי 2017. הכנסות החברה עלו ב-21% והסתכמו ב-65.7 מיליון דולר, בהשוואה להכנסות של 54.5 מיליון דולר ברבעון המקביל של שנת 2016.

   

  מיקרומדיק, חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור מוצרי דיאגנוסטיקה חדשניים לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן, מדווחת כי הסתיים בהצלחה ניסוי להערכת ביצועיו של מוצר החברה לאיתור סרטן צוואר הרחם למטרת מסחורו בהודו שנערך בשיתוף ועל ידי Dr. Lal PathLabs, רשת מעבדות מובילה בהודו, וכתוצאה מכך, יחלו הצדדים במשא ומתן לשימוש שוטף במוצר זה. לרשת המעבדות r. Lal PathLabs מעל ל-190 מעבדות אבחון ולמעלה מ- 5,000 מרכזי איסוף בדיקות בהודו.

   

  קרן פימי במגעים מתקדמים לרכישת השליטה בחברת פי.סי.בי טכנולוגיות. פי.סי.בי, שעוסקת בייצור מעגלים מודפסים, חתמה על מזכר הבנות עם הקרן של ישי דוידי להשקעה של כ-125 מיליון שקל בחברה בתמורה להקצאה של 51% מהמניות. מניית החברה מזנקת ב-50%. פריורטק, החברה האם, מזנקת ב-11%.

   

  מניית אירונאוטיקס בהפסקת מסחר: המשטרה פתחה בחקירה פלילית נגד חברת המל"טים אירונאוטיקס, במסגרתה הוצא צו איסור פרסום גורף. באוגוסט דיווחה החברה לבורסה כי משרד הביטחון הודיע לה שאינו מאשר לעת עתה יצוא מל"ט ללקוח מהותי שלה.

   

  אלביט מערכות מדווחת על תוצאות הרבעון השלישי של 2017: הכנסות החברה הסתכמו ב-800 מיליון דולר, בהשוואה ל-780.8 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת 2016. הרווח הנקי הסתכם ב-67.3 מיליון דולר, בהשוואה ל-62.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. 

   

  אול אין טרייד, העוסקת בהפקת זהב ומתכות יקרות אחרות מפסולת אלקטרונית, יוצאת להנפקה. המהלך יוכרז כמוצדק רק אם תצליח להאיץ את הצמיחה. אם לא, רק בעלי המניות הנוכחיים צפויים להרוויח ממנו.

   

  עידן חדש באלון ישראל: שלמה שרף ועופר קוטלר מועמדים לדירקטוריון. לאחר ששרגא בירן והקיבוצים איבדו את השליטה, מתחילים הגופים המוסדיים שהחברה עברה לידיהם למנות את אנשיהם. גם שלומי קלסי ואמיר צ'צ'יק מתמודדים על מקום בדירקטוריון.

   

  בעל השליטה בהלמן אלדובי יגזור קופון על קרנות זרות. בית ההשקעות רוצה לתת לאייזיק סיטון 10% מההכנסה מהקרנות, עבור יצירת הקשר עמן. בעלי המניות יתבקשו לאשר גם את תנאי ההעסקה של אורי אלדובי.

   

  לאחר הדחת מנכ"ל וובי, מחקה וויט מאונטיין את רוב השקעתה באתר השוואות מחירי הביטוח. החברה־האם ניהלה חקירה פנימית בנושא, שבעקבותיה מחקה 28 מיליון דולר על פעילות וובי. החקירה העלתה שהמנכ"ל המודח גילר העביר נתונים מופרזים, בהם דיווחים כוזבים על הכנסות ועמלות, כדי להגדיל את הבונוסים שלו.

   

  קנאביס במקום נשכני לידה: בשר חדש לשלד הבורסאי מדיוי. היזם מנחם כהן יצק לתוך השלד פעילות בתחום הקנאביס בקיבוץ בצפון. המשקיעים בתל אביב התלהבו, והזניקו את מחיר המניה כמעט פי חמישה.


  פורסם לראשונה 14/11/2017 10:05

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים