שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יש לכם טויוטה C-HR חדשה? גשו למוסך
  יבואנית טויוטה לישראל מזמינה מאות מכוניות מדגם הפנאי בגרסת הבנזין למוסכים. הסיבה: צורך בעדכון תוכנה למערכת בקרת היציבות. גם טויוטה פריוס היברידית-נטענת תוזמן למוסך

  יוניון מוטורס, יבואנית מותג הרכב טויוטה לישראל, מזמינה 359 בעלי רכב הפנאי C-HR (בגרסת בנזין) למוסכי הרשת המורשים. בכל המכוניות, שיוצרו בין התאריכים 1.10.2016 ו-30.8.2017, יש לבצע עדכון תוכנה ליחידת בקרת היציבות של הרכב. ביצרנית אומרים כי תקלה אפשרית בבלם החניה האלקטרוני עלולה לגרום לכשל בפעולתו. במקרה שכזה, כך מדגישים ביבואנית, תדלק נורית מתאימה בלוח המחוונים אשר תזהיר את הנהג מכשל אפשרי בפעולת המנגנון עקב אי שימוש בו לאורך זמן.

   

  טויוטה C-HR - למוסך (צילום: ניר בן זקן) (צילום: ניר בן זקן)
  טויוטה C-HR - למוסך(צילום: ניר בן זקן)

   

  בקריאה נוספת לתיקון תזמין היבואנית 27 בעלי רכב מדגם טויוטה פריוס היברידית-נטענת (פלאג-אין), אשר יוצרו בין התאריכים 1.6.2012 וה-4.6.2014.

  במכוניות אלה יש להחליף נתיך לא מתאים במערכת ההיברידית, שכן ביצרנית חוששים כי נסיעה מאומצת - למשל נסיעה ארוכה במעלה תלול - לעיתים קרובות ובמצב חשמלי מלא (EV), עלולה לגרום לשריפת הנתיך וכתוצאה מכך לאובדן כוח. במקרה כזה ירגיש הנהג כי הרכב מתקדם לאט יותר, ותדלק נורית אזהרה מתאימה בלוח המחוונים.

   

  היבואנית תעדכן את בעלי המכוניות הרלוונטיות בהתאם לנוהל משרד התחבורה והיא מציינת כי משך זמן העדכון-תיקון צפוי לארוך כשעה (C-HR) או שעה וחצי (פריוס). לקוחות שמעוניינים לוודא האם גם רכבם כלול בקריאה לתיקון, יכולים לבדוק זאת באזור המתאים באתר היבואנית.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים