שתף קטע נבחר

אהוד ברק: "אני יותר בשל להוביל את ישראל מכל מועמד"

ראש הממשלה לשעבר אמר בראיון כי הוא "יותר כשיר להוביל את ישראל מכל המועמדים שמסביב, כולל נתניהו". לדבריו, בסקר שהוצג לו ונערך לאחרונה הוא גובר על נתניהו בציבור החילוני

אהוד ברק בטוח כי הוא "יותר בשל וכשיר להוביל את מדינת ישראל מכל אחד מהמועמדים מסביב, כולל נתניהו". כך אמר ראש הממשלה לשעבר בראיון לחדשות 2, שבו הציג ממצאי סקר מלפני כמה חודשים, לפיו הוא גובר על ראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו בקרב הציבור החילוני.

 

 

בתשובה לשאלה על "מדיניות הציוצים" שלו, ענה יו"ר העבודה לשעבר: "זו הפעילות הכי ישירה והכי נוחה לי בשלב הזה. זה לא סוד שבאים אלי הרבה אנשים ואומרים לי בוא תתארגן, תקים משהו. תלך. לך בכוחך זה".

 

ברק ציין כי הוא "מחזיק גם סקר. מישהו שלח לי סקר ענק. אין לי מושג מי יזם אותו, אבל בין היתר יש שם שאלה אחת - מה היה קורה אם הייתה בחירה ישירה, ונתניהו וברק היו מתמודדים?". לדברי ברק, לפי הסקר שנעשה לפני כארבעה חודשים "אני גובר על נתניהו, בציבור החילוני. כשמדובר על כלל הציבור הוא גובר, אפילו ברוב קצת יותר גדול. אבל אף אחד מאיתנו לא מגיע ל-40 אחוז. 35 אחוז מהציבור לא יודע למי להצביע. וזה כשביבי ראש ממשלה מכהן, זה נכון אחרי פרשת השחיתויות, וברק הוא אזרח מצייץ".

 

בראיון הוסיף ברק: "אני מספיק לא צנוע בשביל להבחין באופן אובייקטיבי מבחינת הרקורד, הניסיון, המוכרות הבינלאומית, ההיכרות האינטימית עם בעיות הביטחון, מדינאות, כלכלה וכו'. אני היום יותר בשל וכשיר להוביל את מדינת ישראל מכל אחד מהמועמדים מסביב, כולל נתניהו שהוא מנוסה אבל חסר יכולת לקבל החלטות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים