שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ממשיך להסתבך: 20 האשמות נגד קווין ספייסי - מעובדים בתיאטרון שניהל
  20 עובדים בתיאטרון "ויק" הלונדוני, אותו ניהל ספייסי, מאשימים את השחקן בהתנהגויות בלתי הולמות - החל ממעשים שגרמו לאנשים להרגיש לא בנוח, ועד "נגיעות מיניות בלתי הולמות"

  התלונות נגד קווין ספייסי ממשיכות להיערם: בתיאטרון הלונדוני הוותיק "ויק", אותו ניהל ספייסי, נאספו 20 האשמות על התנהגות בלתי הולמת נגד השחקן. להאשמות לוותה הטענה כי "פולחן האישיות" סביב ספייסי מנע מהמתלוננים עליו לדווח על כך לפני כן.

   

  התיאטרון, אותו ניהל ספייסי בין 2004-2015, החל בחקירה נגדו בחודש שעבר, לאחר שהתפרסמו התלונות על הטרדה מינית. התלונות שנאספו ב"וויק" דיווחו על "קשת של התנהגויות בלתי הולמות" - ממעשים שגרמו לאנשים להרגיש לא בנוח, עד למה שכינו "נגיעות מיניות בלתי הולמות".

   

  20 תלונות נוספות. ספייסי (gettyimages) (gettyimages)
  20 תלונות נוספות. ספייסי(gettyimages)

  כל המתלוננים הם גברים צעירים מעל גיל 18, והמקרים, לטענתם, אירעו בין 1995-2013, רבים מהם בין כותלי התיאטרון. 16 מתוך המתלוננים הם עובדים לשעבר במקום.

   

  בתיאטרון אומרים כי עמדת הכוח של ספייסי ככוכב הוליוודי תרמה לכך שהצוות לא חש בטוח להתלונן, במחשבה שהטענות לא יילקחו ברצינות.

   

  התלונות הללו נוספות לגל האשמות נגד ספייסי, שהחל כשהשחקן אנתוני ראפ התלונן נגדו על תקיפה מינית, והמשיך עם תלונות מצד אנשים שעבדו איתו על סט "בית הקלפים", ועוד צעיר שהתלונן נגדו על מעשה מגונה.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים