שתף קטע נבחר

"המירוץ למיליון": קבלו את המשת"פים החדשים

העמסת כוסות טקילה, הכאת פיניאטה, השטת חסקה בנהר בוץ וגם משחק כדורגל. משימות על המשקל אתגרו הפעם את הזוגות במקסיקו, ומכולן קיבלנו בקושי אחת שהרימה את האנדרנלין. מזל ששיתוף הפעולה האסטרטגי בין שניים מהזוגות החזקים במירוץ מצליח בכל זאת להעלות את הרף. או לפחות להכין אותנו לקטלוג הבגדים המשותף

אוקיי, רשת, קלטתי אתכם. אני אולי לא פתית השלג הכי נוצץ בערימה, אני רק בחורה שיושבת מול "המירוץ" ומבקשת ממנו לבדר אותה. אבל למדתי לקרוא שפת גוף ולמדתי לספור, ואני בהחלט מזהה פה דפוס. סמוי, מעורפל - אבל דפוס. אם ספרתי נכון, אתם נותנים עכשיו הדחה כל פרק שלישי. ולמצוקת החומרים שלכם יש השלכות, חביביז. ממש כמוכם גם אני נאלצת לקושש אבחנות, לגבב משהו מחומרים שנפלו על רצפת חדר העריכה.

 

ממש כמוכם אני נאלצת להעמיד פנים שהפרקים ששודרו השבוע הם עתידו המבטיח של הריאליטי הישראלי בשעה שלמעשה מדובר בפרקים עם משימות "קח סיכון" שכבר הובסו ברייטינג, פרשו, הצטלמו עם יוניקלו ועכשיו הם חוזרים למשחק פשוט כי אין אף אחד יותר אטרקטיבי שיתמודד מולם. כלומר היה, אבל הוא מעד בטעות לתוך מרפסת ושכח מה זה להיות מנהיג מפלגת שמאל.

 

אז כן, רבותיי. העמסת כוסות טקילה, הכאת פיניאטה, השטת חסקה בנהר בוץ והתמסרות עם כדורגל אתגרו את הזוגות במקסיקו. אין ספק שהתקציבאי של ההפקה עבד קשה השבוע עם משימות "חמש במאה" שהוא קנה באק סטוק. תודה לאל שהמקסיקנים נוהגים להתפלל לגשם על קרוסלה בגובה 50 מטר כי לפחות ככה קיבלנו משימת אדרנלין אחת, כי ריקודי מריאצ'י וגוואקאמולי לא בדיוק עונים על ההגדרה. בינתיים אאתגר את עצמי בשאלה איך זה שאוולין וטוהר הגיעו ראשונים בסוף הפרק הקודם אבל שלושה או ארבעה זוגות נכנסו לפניהם למשימה הראשונה אתמול.

 

שומרות על הכוסות שלהן. הבנות מעמיסות טקילה (צילום: PATRICK ELLIS) (צילום: PATRICK ELLIS)
שומרות על הכוסות שלהן. הבנות מעמיסות טקילה(צילום: PATRICK ELLIS)
 

רק שלושה זוגות עצרו הפעם את הלן ורגב, ונראה לי שאפשר להצביע בזהירות על שינוי מגמה, אבל עוד אין לי מושג מה עומד מאחוריה. בעולם המוזר שבו נקודת סיום מגיעה אחת לשלושה פרקים וציות לכללי המשחק נחשב לנו-נו חברתי, בהחלט יכול להיות שהטקטיקה המוזרה של רגב והלן ילידי פולניה אכן עובדת, ושאר הזוגות חשים שמחובתם להעביר את העול לזוגות אחרים.

 

זאת כמובן טעות איומה כי רגב והלן הם שור זועם ומסוכן. הם מתקשרים נהדר ביניהם ויודעים להרים זה את זה כשהם נופלים וזה לזה כשהם ממריאים. הם מאוד פיזיים וחדורי מוטיבציה, ושניהם פועלים באותו מישור פחות או יותר, כמו דניאל ואליהו, למשל, בניגוד לזוגות אחרים כמו אוולין וטוהר או הני ואביבית, שבהם בן זוג אחד מייצב את השני והרבה אנרגיה מתבזבזת על יישור קו.

 

גם פיניאטה הייתה שם (צילום: PATRICK ELLIS) (צילום: PATRICK ELLIS)
גם פיניאטה הייתה שם(צילום: PATRICK ELLIS)
  

ואולי זה לא מקרי שדניאל ואליהו עזרו לאן וירדן במשימת החסקה. מעבר לגיפט אוף קארמה שסיוע כזה מביא איתו ולעובדה שירדן ואן לא יהססו להחזיר להם טובה בעתיד, למשל במקרה שהשיער של אליהו ממש יתבלגן ודניאל בדיוק יתחיל עם מישהי ולא יוכל להגיד לו איך הוא נראה, יש משהו מאוד דומה בווייב של שני הזוגות האלה. יש יתרון באיחוד כוחות של זוגות שיכול לסייע לכל הצדדים להתקדם במירוץ וגם להרכיב קטלוג של חברת הלבשה על הדרך. כמעט לא ראינו זוגות ששיתפו פעולה בעונה הזאת, ומדובר בכל זאת באחד המהלכים האסטרטגיים המעטים שהפורמט של המירוץ יכול להציע למתמודדים שלו, כלומר מעבר ל"בצעו את המשימות ממש מהר והגיעו ראשונים לנקודת הסיום".

 

עד כאן להפעם. אני לא יודעת אם מתנהל משא ומתן לחלץ אותי אז אני נערכת לשהייה ארוכה. בפרק הבא: מקסיקנים, שטיח ורון שחר ואן אולי תמצא שידוך ואולי לא.

 

בקטנה:

"הם היו יכולים להיות ההורים שלי" – נטע על אוולין וטוהר ששמו להם עצור, הדרמה של הילד המחונן שלא ידע לספור.

 

"מי היה מאמין שאני אכין גוואקמולי במקסיקו עם יד אחת" – לא זוכרת מי, אבל למי מאיתנו זה לא קרה.

 

"אני שולט במוח על כל הגוף" – אליהו. ואיזה גוף.

 

"הקיר הזה עובד" – עדי על הכותל. בטח עובד. חבל שלא ביקשתם פרארי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: PATRICK ELLIS
אן וירדן. מהחזקות ב"המירוץ למיליון"
צילום: PATRICK ELLIS
לאתר ההטבות
מומלצים