שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  נתן זהבי תובע מהדס שטייף מיליון ושמונה מאות אלף שקלים: "רצח אופי"

  בעקבות דיווחיה של העיתונאית הדס שטייף על אישה שטענה כי נתן זהבי הטריד אותה מינית לפני 15 שנה, הגיש השדרן תביעה נגד שטייף בגין לשון הרע ופגיעה בשמו הטוב. זהבי כינה את הפרסומים "שקריים, מכפישים ונטולי אחריות". שטייף בתגובה: "נתראה בבית המשפט"

  שדרן הרדיו נתן זהבי הגיש היום (ב') תביעה לבית משפט השלום בתל אביב נגד העיתונאית הדס שטייף, בעקבות פרסומיה על הטרדות מיניות לכאורה מצידו. זהבי תובע מיליון ושמונה מאות אלף שקלים בגין לשון הרע ופגיעה בשמו הטוב, וטוען ל"רצח אופי" מצידה של העיתונאית. עוד הוסיף כי שטייף עשתה "שימוש ציני" בקמפיין "METOO".

   

  שטייף, כך כותב זהבי באמצעות עורך דינו ליאור אפשטיין, "שמה לה למטרה לבוא חשבון ולנצל מעמדו התקשורתי של התובע לשם פרסום עצמי, באמצעות השמצות נבזיות במיוחד הרומסות את שמו הטוב עד עפר בפרסומי לשון הרע קיצוניים במיוחד, כשהיא משמשת כבית דין שדה, כשופטת, כתליינית ומוציאה לפועל של גזר הדין".

   

  הגיש תביעה. נתן זהבי (צילום: עמית שאבי) (צילום: עמית שאבי)
  הגיש תביעה. נתן זהבי(צילום: עמית שאבי)

  כזכור, בשבוע שעבר דיווחה שטייף על עדות של אישה שטוענת כי זהבי תקף אותה מינית לפני 15 שנה. "הוא דיבר איתי ופתאום פשוט התנפל עליי, תפס אותי ונישק אותי בכוח". מאז דווח על עדות של מתלוננת נוספת, שטענה כי לפני 15 שנה היא נלקחה לביתו של זהבי בעת שהייתה שתויה ושיכורה, ומצאה את עצמה עירומה במיטתו. "הוא הוציא אותי מהפאב, הייתי די מעולפת כשעלינו לבית שלו", טענה.

   

  זהבי התייחס לפרסומים האלה בתביעתו, וכתב כי שטייף לא חשפה "ולו עובדה אחת רלוונטית לרבות שמות 'הדמויות', מיקום האירועים ומועדם, ובכך מונעת מהתובע יכולת אמיתית להתגונן מפני האשמות שווא", לדבריו.

   

  זהבי הוסיף כי מדובר בפרסומים "שקריים, מכפישים ונטולי אחריות שנעשים במסגרת האופנה האחרונה של לינץ' ציבורי של שפיטה זדונית בכיכר העיר".

   

  שטייף אמרה אתמול כי היא מתכוונת להגיש גם כן תביעת דיבה נגד זהבי עצמו. "עורכי הדין שלי שוקדים על תביעת לשון הרע נגד זהבי, 103FM, מעריב ורון קופמן", אמרה שטייף בהתייחסה לצדדים נוספים שלקחו חלק בפרשה, "מתבישת בשביל תחנת השידור שמאפשרת לשדרן שלה להשתמש במדיה המקצועית לחיסול חשבונות אישי. לא אני מעידה נגדו. אני השליח. לא ניתן לעבור לסדר היום אחרי התנהלות כזאת. בית המשפט יגיד את דברו. תגענה העדות, ההתכתבויות, הפניות והמסמכים".

   

  שטייף מסרה בתגובה: "נתראה בבית המשפט".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עמית שאבי
  הגיש תביעה. נתן זהבי
  צילום: עמית שאבי
  לאתר ההטבות
  מומלצים