שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כלבה ננטשה על ידי בעליה בנמל תעופה - ומתה משברון לב
  בעליה של הכלבה השאירו אותה בנמל בקולומביה, והיא הסתובבה במסדרונות המבנה במשך חודש. "היא חיפשה מישהו, אולי את בעליה", מספר וטרינר. היא סירבה לאכול ומצבה הידרדר, עד שמתה. הווטרינרים קבעו כי מתה מעצבות

   

  חיכתה לבעליה במשך חודש ()
  חיכתה לבעליה במשך חודש
  כלבה מתה מלב שבור, לאחר שנותרה לבדה במשך חודש בנמל תעופה בקולומביה. בעליה של הכלבה הצעירה נטש אותה בנמל התעופה הבינלאומי פלונגרו שבקרבת העיר בוקרמנגה. היא חיכתה לו שישוב במשך ארבעה שבועות. 

   

  וטרינר מארגון הגנה על בעלי חיים בקולומביה, אלחנדרו סוטומנטה, סיפר ל"דיילי מייל": "ההערכה שלנו היא שנוסע נטש אותה. מסתבר שהיא הייתה בנמל התעופה במשך חודש, הילכה במסדרונות וחיפשה מישהו, אולי את בעליה". על פי עדויות היא רחרחה נוסעים וחיפשה אחר מישהו מסוים, עד שלבסוף ויתרה והתמקמה בפינה במבנה.

   

  סירבה לאכול, עד שמתה ()
  סירבה לאכול, עד שמתה

   

   

  עוברי אורח ניסו להאכיל אותה מעת לעת, אך היא הייתה עצובה מכדי לאכול באופן סדיר. בימיה האחרונים היא הפסיקה לאכול לגמרי. ה"מירור" הבריטי דיווח כי נוסע בנמל הזעיק ארגון הצלת בעלי חיים והכלבה פונתה לבית מחסה באזור, אבל כבר היה מאוחר מדי - היא לא הצליחה לעמוד בכוחות עצמה. הווטרינרים שטיפלו בה העניקו לה את השם נובה ויאחרה - "ענן מטייל". היא קיבלה אוכל וטיפול באינפוזיה, אך מצבה הוסיף להידרדר.

   

  "המצב הזה של לחכות, הציפייה, דירדר את בריאותה עד לנקודה שהיא לא אכלה יותר", אמר סוטומנטה. וטרינרים קבעו כי סיבת המוות - דיכאון.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים