שתף קטע נבחר

תושב ירושלים חשוד שאנס את בניו והתעלל בהם במשך שנים

שני צעירים, כיום בני 18, סיפרו לגופי הרווחה כי אביהם התעלל בהם מינית ופיזית כשהיו בני 7-3. בית המשפט האריך את מעצרו בשישה ימים. במשטרה בודקים האם ילדים נוספים נפגעו על ידו

המשטרה עצרה תושב ירושלים החשוד שאנס את שני בניו והתעלל בהם לאורך שנים. כך הותר היום (ה') לפרסום. על פי החשד, העבירות בוצעו כאשר הילדים ביו בני 7-3 והופסקו לאחר שאשתו של החשוד התרגשה ממנו. המקרה דווח למשטרה לאחר שהילדים, כיום בני 18, סיפרו לגופי הרווחה על מה שעולל אביהם. בית המשפט האריך את מעצרו בשישה ימים.

 

האב נחקר בגין עבירות של אינוס בנסיבות מחמירות ומעשה סדום בקטינים. במקביל, במשטרה נבדק חשד במסגרת החקירה כי ישנם ילדים נוספים שנפגעו על ידי החשוד.

 

החקירה הסמויה נגד האב החלה לפני מספר שבועות ובמהלכה גבו החוקרים עדויות מכלל בני המשפחה, בהם אימם של הילדים. מהחקירה עולה מסכת התעללות מינית ופיזית קשה מאוד בשניים מילדיו של החשוד, שבוצעו באופן תדיר במקומות שונים - בהם בבית שבו התגוררו וברכבו של האב, ונמשכה הגיעם לגיל 7. עם מעבר לחקירה גלויה, עצרו השוטרים את החשוד לפני כשבוע וחצי ומעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט.

 

חקירת המשטרה לוותה מראשיתה על ידי הפרקליטות וגורמי הרווחה המלווים את בני המשפחה. היום הובא החשוד פעם נוספת בפני בית המשפט אשר האריך מעצרו בשישה ימים וכן הסיר את צו איסור הפרסום שהוטל על החקירה.  

 

מהמשטרה נמסר כי "מדובר בחקירה מורכבת ורגישה שהצריכה ביצוע מגוון נרחב של פעולות חקירה מורכבות, זאת על מנת לחשוף את מעשיו של החשוד לצד גביית עדויות מילדיו, שגוללו מעשים קשים מנשוא אשר, לפי החשד, מיוחסים לחשוד.

 

"אב שפוגע פגיעות כה קשות בילדיו הקטנים הם מהמקרים הקשים, שמצריכים ביצוע פעולות מאומצות, וכל זאת על מנת לחשוף מחד את העבירות ומנגד ללוות ולסייע לבני המשפחה, קורבנות העבירה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים