שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מגזין "טיים" נגד טראמפ: "הוא לא נבחר לאיש השנה"
  הנשיא האמריקני התרברב כי קיבל שיחת טלפון מהמגזין הנחשב, שבה נאמר לו כי הוא "כנראה" יוכרז לאיש השנה בפעם השנייה ברציפות. לטענתו, הוא בחר לוותר. במגזין האמריקני חושבים אחרת: "הוא טועה"
  קרב גרסאות בין האיש החזק בעולם למגזין שבוחר את איש השנה: המגזין האמריקני "טיים" הודף את דבריו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ שטען הלילה (שבת) כי קיבל שיחת טלפון מהמגזין, שבוחר בכל שנה את איש השנה, ובה נאמר לו כי הוא "כנראה" יקבל את התואר זו השנה השנייה ברציפות.

  הציוץ של טראמפ ()
  הציוץ של טראמפ

  התגובה של מגזין "טיים" ()
  התגובה של מגזין "טיים"

   

  "הייתי צריך להסכים לריאיון ולסדרת צילומים גדולה. השבתי ש'כנראה' זה לא טוב והחלטתי לוותר. תודה בכל מקרה", צייץ הנשיא האמריקני. במגזין לא נשארו אדישים וצייצו בתגובה: "הנשיא טועה בדרך שהוא חושב שבה אנו בוחרים את איש השנה. 'טיים' לא מגיב על הבחירה עד לפרסומה ב-6 בדצמבר".

   

  המגזין היוקרתי הכריז על טראמפ כעל איש השנה שלו ב-2016 אף שרק שבועות אחדים לפני הבחירות לנשיאות רמז המגזין בעמוד השער שלו שהקמפיין של טראמפ הולך וקורס ולמעשה כבר הספיד אותו. בעמוד השער, שבו הופיע טראמפ, הוא הוצג כך: "איש השנה של 'טיים' - דונלד טראמפ: נשיא המדינות המפולגות של אמריקה".

  טראמפ על השער של המגזין בשנה שעברה ()
  טראמפ על השער של המגזין בשנה שעברה

  "היציאה של טראמפ נגד האמת וההיגיון הפכה אותו חזק יותר", נכתב ב"טיים" אשתקד. "הפנייה שלו לציבור, בחלקה מלאת תקווה ובחלקה מלאת רטינות – טשטשה את הקווים שהפרידו בין המפלגות וחיסלה את שתי השושלות השולטות בפוליטיקה האמריקנית, ובכל זאת – ניצחונו משקף את עליית הלאומנים ברחבי העולם, מבריטניה ועד הפיליפינים, והוא חלק ממארג כוחות חזק הרבה יותר מאשר מסר של איש אחד".

   

  טראמפ נוטטה להתרברב במספר הופעותיו על שער המגזין הנחשב. בעבר אף טען - טענה שהופרכה - כי הוא מחזיק בשיא ההופעות על שער המגזין.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מגזין "טיים" נגד טראמפ: "הוא לא נבחר לאיש השנה""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים