שתף קטע נבחר

תמונת ביטן ואמסלם ליד קופים: "הם קופים, לא אני"

כ-200 איש מחו בפתח תקווה בפעם ה-53 נגד התנהלות היועמ"ש בחקירות נתניהו. אחד מהם הניף שלט עם תמונות הח"כים לצד קופים. אמסלם: "השמאל העלה את רף האלימות המילולית. גזענים". ביטן באולפן ynet: "הם קופים"

 

השלט בהפגנה ה-53 (צילום: ליהי קרופניק) (צילום: ליהי קרופניק)
השלט בהפגנה ה-53(צילום: ליהי קרופניק)

ההפגנה נגד ראש הממשלה והיועץ המשפטי לממשלה התקיימה בפעם ה-53, אבל הדבר שייזכר ממנה הוא שלט שהונף נגד מקורביו של נתניהו. כ-200 איש נכחו בהפגנה בכיכר גורן בפתח תקווה, סמוך לביתו של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, במחאה על התנהלותו בחקירות נגד ראש הממשלה נתניהו.

 

אחד הנוכחים בקהל הניף שלט גדול עם תמונות יו"ר הקואליציה דוד ביטן וח"כ דוד אמסלם, ליד תמונות שני קופים.

 

ח"כ אמסלם הגיב לכך בזעם וכתב בפייסבוק שלו: "לפיד קורא לנו רוטוויילרים, אהוד ברק כלבלבים ובהפגנת השמאל נהיינו קופים. השמאל על מנהיגיו העלה את רף האלימות המילולית בישראל ובשיא חוצפתם מכנים אותנו ביריונים. לפני שגבאי מלמד אותם להיות יהודים, עדיף שילמד אותם להיות בני אדם. גזענים".

 

ח"כ ביטן הגיב באולפן ynet ואמר: "הם קופים, לא אני. ברור שזה לא מוצדק. מה אתה רוצה שאני אעשה? מדובר באנשים פתטיים. הם התאהבו בעצמם, התאהבו בסיטואציה שהם באים כל מוצ"ש 250-200 איש. הפעם היחידה שהם היו יותר זה כשאנחנו באנו. הם כותבים מה שהם רוצים ומפגינים איך שהם רוצים. אני מתעלם מהעניינים האלה".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ליהי קרופניק
השלט בהפגנה בפתח תקווה
צילום: ליהי קרופניק
מומלצים