שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  להדליק את האור: הורוסקופ חודש דצמבר
  חודש קשת הוא חודש של יציאה אל הטבע. לעתים צר עולמנו כעולם נמלה, אך אם נגביה עוף, נתרומם מעל הראייה המצומצמת שלנו. השאלה היא, האם אנו משכילים להתבונן ממעוף הציפור, לצאת מתוך הרצון לקבל עבור עצמנו בלבד ולהבין שהעולם הזה בנוי ממחזוריות שלמה, של טבע, כוכבים, האדם והבריאה כולה, או שאנחנו מעדיפים לטמון את ראשינו בחול. האסטרולוגית שלי רום עם ההורוסקופ החודשי

  הנקודה הצפונית ביותר במפת השמיים נקראת רום שמים, נקודה הנחשבת כשיא פסגת השאיפות של האדם, הרצון הגבוה ביותר של הנשמה. הנקודה הזו היא חיבור הרוח והחומר, החיבור בין הקשת (אמונה) והגדי (חומר). שניהם יושבים זה לצד זה ברום המפה.

   

  לכל אדם יש את הפסגה שלו, את אותה מטרה נעלה שהוא מייחל להשיג. המטרה היא זו שנותנת לאדם דלק להתפתח. הידיעה מהם המטרות והיעדים שלנו והכוונה אליהם, הן הכוח המניע אותנו להגיע לפסגות.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  בחודש דצמבר, הוא חודש כסלו, אנו מדליקים את החנוכייה (המסמלת את ניצחון האור על החושך) ומסיימים להדליקה בחודש טבת (גדי). את הנר השמיני בחנוכייה אנו מדליקים בא' בטבת. משתמע מכך שאת האמונה אנו שואבים מחודש כסלו, ואת השפע (את התוצאה) אנו משיגים מחודש טבת.

   

  נאמר על חודש טבת, "חודש בו הגוף נהנה מן הגוף", מזל גדי אחראי על גוף האדם. אסתר המלכה שנלקחה לארמון המלך בחודש טבת - בשיא חודשי

  החורף, הקור והחושך, על מנת לחמם את המלך בגופה. אין האדם יכול להצליח בלעדי השילוב המקודש בין רוח לבין החומר, השאלה מה יותר חזק אצלו? כי אם הוא מתרכז בחומר בלבד אז אין תהליך והתוצאה לא מדויקת. כנאמר – 7 ימים של אמונה כתהליך מקדים ויום אחד של תוצאה.

   

  אנו חיים בעולם חומרי, אך התודעה שלנו ניזונה מעולם תיאורטי, יש הקוראים לה עולם הרוח. כשהתיאוריה נמצאת בגדר חלימה, או רעיון, אנו יכולים לפחד ולדכא את אותה ואף לבטל אותה.

   

  חודש קשת הוא חודש של יציאה אל הטבע. לעתים צר עולמנו כעולם נמלה, אך אם נגביה עוף, נתרומם מעל הראייה המצומצמת שלנו. השאלה היא, האם אנו משכילים להתבונן ממעוף הציפור, לצאת מתוך הרצון לקבל עבור עצמנו בלבד ולהבין שהעולם הזה בנוי ממחזוריות שלמה, של טבע, כוכבים, האדם והבריאה כולה, או שאנחנו מעדיפים לטמון את ראשינו בחול.

   

  חודש דצמבר מלמד אותנו להיות אופטימיים בכל מצב, הבריאה כולה קיימת בתוכנו, אנחנו מושפעים ומשפיעים - וכמו חוק המשיכה הזרעים שאנחנו זורעים מצמיחים את השתילים שלנו. על כן חשוב שנזכור שהדשא של השכן לא בהכרח ירוק יותר והוא גם בעיקר לא רלוונטי עבורנו.

   

  בין ה-10 לבין ה-18 לדצמבר אנו חווים את הרבע האחרון של הירח, הירח מחשיך את עצמו והפעם החושך הוא המשמעותי ביותר שיש, בו מתעוררים כל השדים עד ה-11 כשהירח מגיע למזל תאומים האחראי על האנרגיה שתתלווה אל אותו סיפור, שהרי אותו סיפור יכול להיות מתובל בחיוביות או בשליליות. הכל תלוי בנו ובהקשבה שלנו וכמובן.

   

  ב-1.12 ונוס עוברת למזל קשת – היא זו שתנסה להוציא את החשיבה שלנו מחוץ לקופסה, היא זו שאחראית על האופטימיות של מערכות היחסים שקיימות בחיינו, היא תוציא אותנו אל הטבע, אל הטיולים ותגרום לנו ליהנות מחברות או שותפות. ונוס בקשת גורמת לנו לפרוץ את המסגרת ולצאת אל העולם הגדול.

   

   

  ב-10.12 מרס יעבור למזל עקרב – הכוח הנגדי של ונוס צריך לעבור את מסלול החתחתים בעקרב, מרס עלול לפעול מתוך נקמנות, מתוך חשיבה קטנונית, אבל העקרב הגבוה, יוביל אותנו ל'צדקנות' כדי להבין את הסיבה הגבוהה ולהתחבר לרמה הרוחנית והחכמה.

   

  ב-2.12 נפטון 120 מעלות ליופיטר – המשקפיים הוורודים לעתים אידיאליסטים מידי, כאן צריך להיזהר שלא להשלות את עצמנו. אופטימיות ותמימות נעורים, זה טוב, אבל נאיביות וחוסר התאמה למציאות זה לא בטוח טוב.

   

  ב-12.12 נר ראשון של חנוכה – מתוך החושך פורץ לו האור, אל תשכחו להדליק נר ולהביע את הכוונה שאתם רוצים לבטא או להגשים. 7 ימים של מיקוד אנרגטי יכולים בהחלט לייצר מציאות ובנר השמיני, התוצאה תהיה מוכנה ומזומנה.

   

  שיא הירח של החודש במילואו ב-.3.12 בתאומים, מזכיר לנו שוב את ה'אנרכיה' החברתית, את האחריות האישית המוטלת על כל אחד מאתנו, להקפיד באינפורמציה ופרטים שאנו מעבירים אחד לשני. שהרי החיים והמוות ביד הלשון ומרקורי שהחל את נסיגתו ב- 14.11 ועד ה- 10.1 (כמעט חודשיים של השפעה מהנסיגה) מחזיר אותנו למסלול האחריות והצורך להגשים את המעמד שלנו, אנו יודעים שהכל מתחיל ונגמר בבירוקרטיה שלעתים תובעת מאתנו חוקיות ועכשיו מגיע הזמן לתקן וליישר, או לתת את הדין. מפגש מרקורי ושבתאי בסמוך לפתח הגלקטי בתחילת החודש מדליק לנו אור אדום כדי לתקן את המעוות זה יכול להיות בחיינו הפרטיים וזה יכול להיות גבוה בהיררכיה.

   

  ב-18 לדצמבר ירח חדש במזל קשת – ירח של קשת בענן, אופטימיות וחדוות יצירה. הדלק שאנו מתניעים את המנוע שלנו הוא מלא בכוונה וידיעה מה אנו רוצים להגשים בחיים שלנו. אז כדאי שתקפידו על כוונה וכתיבת מדויקת של הרצון שלכם.

   

  נסיגת מרקורי בקשת כדלקמן, הנסיגה מאפשרת לנו לחזור לכתיבת החוזה הנשמתי ולעבוד על האמונה ועל דיוק הפרטים. במקרה של תקלות בדקו איפה צריך לתקן את האמונות המגבילות.

   

  ב-18.11 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו (13מעלות בקשת)

   

  ב-3.12 לדצמבר מרקורי יחל את נסיגתו בקשת (29 מעלות)

   

  ב- 22.12 לדצמבר מרקורי מסיים נסיגה בקשת (13 מעלות)

   

  ב-10.1 מרקורי עוזב את אזור הנסיגה (ב-29 מעלות בקשת)

   

  ב-.16.12 היבט (72) הרמוני בין נפטון לסטורן – מנחית לנו את המידע הגבוה של התודעה, ז"א שאנחנו חייבים להתמסר למטרות שלנו ולא לזלוג לצדדים. ואם תרצו לדעת מה הזמן מסמן לכם ולאן היעוד קורה לכם, התחברו לאנטנות שלכם (במדיטציות או שאלת חלום). ומצד שני ההיבט הזה יכול להיות גם מביך, מהמקום שהמלך הוא ערום ווגם אנחנו כולנו ערומים.

   

  ב-29.12 היבט בין כירון לאורנוס (30) יכול לעורר יכולת ריפוי אך גם לפתוח פצעים.

   

  ולבסוף המעבר החשוב של החודש:

  19 דצמבר 6.49 לפנות בוקר, שבתאי יעבור למזל גדי ל- 3 שנים, הוא זה שאחראי על התוצאה בדרך של מסגרת וכללים ברורים. שבתאי(סטורן) מסמל את לורד הקארמה, את שעון הזמן, את הכללים והתנאים, את החוזה שצריך לבצע בדיוק על פי רמת הדין הנדרשת. על כן, מחכות לנו 3 שנים של עבודה והשקעה, ששכרה בצידה. שבתאי בגדי, חוזר הביתה (שליט גדי). שבתאי מסמל את החיבור לעולם החומר, את השורשים, התרבות שממנה אנו מגיעים ואת החוקים. סביר להניח שכל אחד מאתנו ירגיש איך הוא מתיישר למסגרת ומסוגל לקחת אחריות בחיים.

   

  ב-22.12 יום ההיפוך החורפי, קרני השמש פוגעות בחוג הגדי בזווית ישרה ובחצי כדור הצפוני מתחיל באופן רשמי החורף. כל רבעון שמתחיל הינו הזדמנות שלנו לדחוף לשלב הבא במחזוריות החיים, כשהגדי מגיע אנו דוחפים את עצמנו להישגיות חומרית והתקדמות בסולם ההתפתחות, החודש עם נסיגת מרקורי יש לנו הזדמנות לחשוב יצירתי, ליצור מסגרת משל עצמנו, להתעלות מעל הקשיים ולתקן את המעוות כדי להגיע להישגיות.

  חודש טוב וחג אורים שמח - כשהאור פורץ מתוכנו, גם החושך נראה כמו אור.

   

  מזל טלה

  שאפתנות היא מילת המפתח שלכם בחודש הקרוב, טלאים. אתם זוממים להגיע לפסגה, להשיג את המטרות שלכם או להתגבר על העכבות שלכם, השפעת שבתאי מניחה אבן פינה בצעדים גדולים לכיוון ההצלחות שלכם. רק סביר להניח שאלו יהיו ימים של פחות בילויים ויותר לקיחת אחריות.

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 – העבודה שלכם תעבור לפאזה של רצינות וסביר להניח שהקריירה שלכם תדרוש החלטות קריטיות ובחירות רציניות. פרויקטים גדולים עשויים לבוא לידי ביטוי, אך ידרשו מכם להתמסר ולהשקיע. ואתם שנוטים להיות חסרי סבלנות לתהליכים, תידרשו להיות סבלניים יותר מתמיד, זה יכול לעתים להרגיש לכם כאילו חזון אחרית הימים עומד להגיע וזקן לבן יכול לצמוח, אך שבתאי השפעתו תגרום לכם להגיע להישגים מרשימים.

   

  משקל האחריות עשוי להיות כבד עליכם, תרגישו שפתאום סומכים עליכם, עשויה להתפתח תלות ונטל מהאזור של ההורים או דמות הבוס.

   

  שבתאי הוא זה שיקבע את המעמד שלכם ב-3 שנים הקרוב. בפעם האחרונה ששבתאי עבר דרך מזל גדי היה 1988-1990 בדקו מה קרה לכם אז ותעשו את ההשלכות לזמן הקרוב.

   

  השפעת נסיגת מרקורי בכל החודש בבית הקריירה שלכם, חשוב שתקפידו על הגשת מסמכים ודוחות כראוי, אל תנסו החודש הזה לשחק בגורל כי אם לנסות לתקן אותו וליישר אותו כלפי המסגרת.

   

  ב-10 מרס יעבור למזל עקרב, יחבר אתכם לכוח שלכם, רק שימו לב שלא תהיו רציניים מידי. הרבה תלוי בגישה שאיתה אתם ניגשים אל הדברים, בשבוע השני של דצמבר תצטרכו להקדיש לא מעט זמן לעבודה, אך זכרו שהיא מקדשת את המטרה.

   

  במקום לאכול את החיים בביס אחד, כמו שאתם יודעים לעשות, נסו לפרק את המצב לגורמים ולהכין תוכנית פעולה שלב אחר שלב. הכל נראה הרבה יותר קל כשאתם מבינים מה הם הצפיות מכם.

   

  אהבה וזוגיות - כבר ב-1 לחודש ועד ה-25 ונוס במזל קשת וזו ההזדמנות ליהנות ממערכות יחסים ולצחוק עם חברים (כי בעבודה אתם חייבים להיות ב- "פול פאוור"). מה-26 ועד סוף החודש ונוס יוצאת מתווך הטריטוריה שלה, זוהי הזדמנות גם עבורכם לצאת ממעגל התובעני וליהנות מחופש.

   

  חישוב מסלול מחדש - ב-22 לחודש השמש עוברת למזל גדי, זהו יום ההיפוך החורפי, בתאריך זה קרני השמש פוגעות בחוג הגדי בזווית ישרה והאנרגיה הקרדינלית דוחפת אתכם לעשות תכניות גדולות לשנה הבאה גם שבשלב הזה עדיף שתתרכזו בלסמן V על הפרטים הקטנים

   

  ב-29 היבט בין כירון לאורנוס (30) יכול לעורר יכולת ריפוי אך גם לפתוח פצעים, שהדרך לטפל בהם היא דווקא חדשנית, בריפוי טכנולוגי או אנרגיה סולרית.

   

  מזל שור

  החודש מתחיל עם מפגש חברים, בילוי והנאה (רק זיכרו לא להיות חסרי טקט בחסות מרקורי והנסיגה). בסוף החודש מחכות לכם חדשות טובות בתחום הזוגי בעיקר, דברים טובים מגיעים למי מכם שמחכה בסבלנות, אז תצטרכו לתת לזה זמן, כמו לכל דבר טוב אחר. כניסת כוכבים לבית עולמכם הפנימי (כדוגמת מרס בעקרב), גורמים לכם להתכנס בתוך עצמכם, לרצות להתחבר יותר לעולם הרוחני ולעבור טרנספורמציה לנפש, שימו לב שהאש לא תגרום לכם לגעוש ולבעור, מומלץ לשחרר לחצים דרך ספורט.

   

  ונוס יוצאת מהמשחק – מה זה אומר לגביכם? מה-26 ועד סוף החודש ונוס יוצאת מתווך הטריטוריה שלה, זוהי הזדמנות גם עבורכם להסתכל על הרמה הזוגית וגם על הצד הכספי בראייה גבוהה ומפוקחת. אבל החשוב מכל, זוהי הזדמנות אמתית לשנות את ההרגלים הטבועים בכם לראות את השחור כלבן. במשך החודש כשמרס ויופיטר נמצאים במזל היורד שלכם ונצמדים ב-6.1 – זה יכול להוביל לחוויה מדהימה בתחום הזוגי – אך זהירות מריכוזיות של עצבים שיכולים להתפוצץ.

   

  קריירה והתפתחות - נסיגת מרקורי הדומה לנסיגה בדיוק בשנה שעברה, יכולה לשבש תהליכים, אבל גם לשדרג ולדייק את המסלול. זוהי הזדמנות לצאת לתקן את ההתנהלות שעדין לא לגמרי מושלמת. ויחד עם זאת תוכלו לצאת להשתלמות, לקבל דרגה, מעמד ולזכות להכרת תודה.

   

  ירח חדש ב-18 מכריח אתכם ללמוד ולא לוותר על ידע. אולי הדרך ללמוד היא להתחבר לחבר שיודע יותר, זו לא בושה. זהו יום טוב אם אתם מעוניינים לזַמֶן אהבה לחייכם, אלו הם ימים עם משב רוח חיובי וזמן לזמן אופטימיות לחייכם, היכונו למסע בין אלפי צעדים שמתחיל ב-2018 ותאמינו בעצמכם.

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים.

   

  סטורן שולט בגישה שלכם כלפי החיים, מערכת האמונות שלכם. כמה אתם מסכימים להקצות אנרגיה להרפתקאות או למידה וגדילה בתרשים ההתפתחותי שלכם ועם סטורן בגדי שחוזר חזרה ל"בית שלו" – תהיו חייבים להתייחס לכך. מעבר זה נוגע ב'תשומת לב קריטית' והתבססות הידע שלכם בתיאום עם מערכות האמונות, האימון אישי ובינאישי וגם סוגיות משפטיות.

   

  הכל מתחיל בתודעה הגבוהה, על כן, כדי להגיע לשיפור הביטחון העצמי מחזור שבתאי הוא בעצם זה שאחראי על אנרגיית החיים שלכם ולא תמיד תוכלו לראות את ההצדקה בחלק האנושי שלכם. הניסיונות הרבים יכולים להרגיש לכם כמו כישלון, אך בחלק הגבוה של הנשמה השגתם נקודות זכות רבות.

   

  מאידך הלמידה וההשקעה או האידיאלים והמטרות הרוחניות שצברתם במשך שנים רבות, עשויים פתאום להיראות שטחיים או לא מועילים במיוחד. אולי האמונה שלכם נבדקת בדרך כלשהי, ואתם מתחילים להרגיש ספקניים. כמה הנחות יסוד על החיים עצמם, עשויות להשתנות במהלך מעבר זה של שבתאי. מאידך, אם תשתמשו באיכות הכימית של שבתאי תוכלו ליישם את הרוח כלפי החומר בדרך שאולי תרגיש לכם ארוכה ומייגעת אבל לפחות תהיו בטוחים שתראו תוצאות.

   

  החיים שלכם דורשים גישה של "חזרה לגבולות" ז"א ליצור מסגרת ולהקפיד על תחזוקת הגוף והנפש. שבתאי יפתח לכם צוהר ללמידה גבוהה יותר, לעבודה על מערכות האמונות, לנסיעות, חוויות הרפתקנות. וגם אם יש מבחני מיון אל תתפשרו. הדברים שנבנים על יסודות חלשים עשויים להיסדק היטב בלחץ הבדיקות ואלה עם יסודות החזקים יתפתחו לקרקע יציבה ואיכות חיים טובה.

   

  ב-22 בחודש השמש עוברת למזל גדי, זהו יום ההיפוך החורפי, בתאריך זה קרני השמש פוגעות בחוג הגדי בזווית ישרה והאנרגיה הקרדינלית מניעה אתכם לבסס את מעמדכם, זה יכול להטיב עם פגישה בבנק, או פגישה עם הגורם המשלם לכם משכורת.

   

  מזל תאומים

  חודש דצמבר הוא חודש של המזל היורד שלכם (קשת) וכמו תמיד סביב הזמן הזה של השנה עולה אצלכם השאלה: כמה אתם מוכנים להשקיע כדי להתקדם, והאם אתם מספיק רציניים בשביל להשיג את המטרות שלכם.

   

  היכולת שלכם להתמיד לא תמיד קיימת ואילו היכולת להשתנות ולעבור הלאה חזקה במיוחד אצלכם. הצמידות השבתאית לכוכב שלכם בפתח של הגלקטי, תובעת מכם התמודדות שאולי חזקה מכם והרצון הפנימי הוא לוותר ולזרוק הכל, אך משהו בתוככם הוליד בכם הזדמנות נוספת, כוח פנימי שלא מוסבר (אנו קוראים לו קארמה). ויכול להיות שהיא קשורה איכשהו למערכות יחסים, לאדם שיכול לעזור בעל מעמד בהיררכיה החברתית (שבתאי).

   

  טרנספורמציה ודיוק המטרות - עניינכם מתחילים לזוז לעבר המטרות שלכם, עם הרבה יוזמות, פעילות והרבה עניין חברתי, אתם עלולים לחוות אינטריגות ומשחקי כוח ושליטה, אנו ממליצים לכם להתרכז בעובדות ולא להסתמך על ספקולציות.

   

  נסיגת מרקורי במזל היורד המשפיע על מערכות יחסים כדלקמן:

  • ב-18.11 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו (13מעלות בקשת)
  • ב-3.12 לדצמבר מרקורי יחל את נסיגתו בקשת (29 מעלות)
  • ב- 22.12 לדצמבר מרקורי מסיים נסיגה בקשת (13 מעלות)
  • ב-10.1 מרקורי עוזב את אזור הנסיגה (ב-29 מעלות בקשת)

   

  שימו לב שאתם מטפלים בכל המסמכים הרצויים, התעודות ויישרו קו עם ההתקדמות הביורוקרטית, אנו ממליצים לכם לתת דגש על יחסי אנוש ולטפל ברגישות באנשים כי אתם לא יודעים איך ומתי תצטרכו אותם, במיוחד בחודשיים הקרובים.

   

  לקראת סוף החודש, החל מהשבוע של יום ההיפוך החורפי ב- 22, עניינים הופכים רציניים בשבילכם ואתם חוזרים להתמקד בהתפתחות אישית, קריירה והשגיות.

   

  אהבה וזוגיות – מולד ירח ב-18 במזל היורד שלכם, מציב אתכם באמצע של משהו טוב ברמת מערכות היחסים, אבל אתם לא מצליחים להתחמק מההרגשה שאתם זקוקים לחופש תמידי. אולי אתם לא מסופקים ברמה הרגשית או שאתם מרגישים שאתם לא ממצים את עצמכם במסגרת הקשר, זה הזמן לומר את שבלב בלי מסננים.

   

  קריירה וכספים - שליט המזל שלכם מרקורי בנסיגה כל החודש בבית הכספים והנכסים שלכם ב-22, זה הזמן לארגן את הכסף, לקחת הלוואה או לשלם את החובות שנותרו פתוחים. נסיגת מרקורי מתכתבת עם כניסתו של שבתאי לגדי ומעוררת בכם את הרצון לבנות מבנה יציב של הכנסה.

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים.

   

  סטורן שולט במערכת הנפש שלכם. הוא נוגע גם באינטימיות, בכספים משותפים, או כסף ורכוש שמגיע ממקור אחר ולא ההכנסה האישית שלכם. זה אולי יישמע לכם לא טוב כתאומים אבל ייתכנו, מבחני מיון שתצטרכו לעמול עבורם, מ -19 בדצמבר 2017, עד 2020, אתם נמצאים במבחן חוזק הנפש שלכם. מה שנבנה על יסודות חלשים עשוי להיסדק היטב בלחץ הבדיקות. ומה שנבנה בעמל רב ועם יסודות חזקים, יעבור את הקושי ויוכיח לכם את התוצאות בחיים.

   

  השפעה זו יכולה להיות מורגשת מאוד מוקדם או מאוחר יותר במחזור, תלוי אם נולדת מוקדם או מאוחר יותר מזל תאומים. בשנה הראשונה, אלו שנולדו ב -11 הימים הראשונים של מזל תאומים, ואלו עם מזל תאומים של 0-11 מעלות מושפעים ביותר.

   

  אז מה קורה עם העולם הפיננסי והאינטימי שלכם? ייתכן שאתם מתמודדים עם קושי בתחום השליטה בחיים (רגשית או כלכלית) וכן, אנחנו יודעים שאתם אוהבים חופש. תמיכה מאחרים עשויה להרגיש לכם קרה ומנוכרת. לדוגמה, אם יש לכם שותף או החלטתם להכניס שותף, היא יכולה להתפרש עבורכם כירידה בהכנסה במהלך תקופה זו אך מצד שני, אם תיצרו שותפות של אנרגיה משלימה, זו תוכל להניב לכם הצלחה בעתיד היותר רחוק. יכול להיות שתרגישו קונפליקט בין הרצון לחופש לבין החיבור למסגרת ושותפות שיכולה להעיק עליכם. (אנו מזכירים לכם שוב, תחשבו על טובתכם העליונה).

   

  מבחינה רגשית, יכולה להיות תחושה שאחרים אינם תומכים. אך עליכם לראות תמיד את הצד החיובי בהשפעת האחרים בחייכם ולא להיכנע לקשיים. אלא לצמוח מתוכם.

   

  מעבר זה לטיפול בנושאים כספיים, בעיקר חובות ומסים, באופן הגיוני ומציאותי. אלה לא צפויים שינויים דרסטיים, אלא יותר על פי התקדמות איטית אך בטוחה, לאט ובטוח.

   

  אמנם תקופה זו יכולה להיות קשה לפעמים, אך במבט עילי תקופה זו יכולה לתרום להתפתחות כמתגמלת, במיוחד אם אתם מתמקדים בתהליכים ארוכי טווח ופחות בקיצורי דרך. נסו לחזור אחרונה בזמן לפעם הקודמת שסטורן היה בגדי בשנים -1988-1990 ונסו להפיק מכך מסקנות.

   

  סוגיה נוספת של שבתאי בגדי היא היחסים אינטימיים. האם יש לכם אובססיות או התמכרויות? מה מהם הקונפליקטים הכי עמוקים שלכם? זוהי תקופה שאתם יורדים למרתפי הנפש ואנו ממליצים לכם לחזק את החוסן שלכם כדי לעבור את התקופה הזו כמחזקת ומחשלת.

   

  מזל סרטן

  החודש אתם מרגישים שדרך פילוסופיית החיים שלכם מתחילה למצות את עצמה ומחפשים כיוונים חדשים ללכת בהם. דצמבר זה הזמן שלכם להתוות תכנית אב ולצעוד את צעדי התינוק הראשונים שמתהווים עם כניסת שבתאי לגדי ב-19.12.

   

  ב-3.12 ירח מלא בתאומים מכוון את המצפן למטרות הגבוהות ודיוקן, שימו לב שלא להפוך קשים עם עצמכם וביקורתיים, המטרה היא לבדוק מתחת לפני השטח ולחדד ולדייק ולהיות יותר פרקטיים וקורקטיים ופחות רגשניים.

   

  מחזור הירח הנוכחי חשוב הפעם כדי להזיז את עצמכם ולהתוות שינוי בהרגלים. זהו ירח שאחראי על הניצחון של האור בחושך ממקורות ההיסטוריה, אבל הכי חשוב עבורכם - הוא מחבר לנו את התאוריה לרמת החומר. בזמן התאוריה אתם יכולים להפליג לעולמות של פחדים, חרדות וכאוס, אך גם לנצח אותם ולתכנן מדויק (ז"א להיות מדויקים כלפי המטרות שלכם) וכמובן האמונה הכרחית גם היא.

   

  מחזור הירח המשתנה של החודש הקרוב:

  • ב-3.12 ירח מלא בתאומים (שימו לב מדיבורים ובזבזנות אנרגטית על פטפטת והעברת מסרים שלא רלוונטית)
  • ב-10.12 רבע אחרון (הצד החשוך של הירח) בבתולה - קצת סזיפי, אך נועד לדייק אתכם.
  • ב-18.12 ירח חדש בקשת - ירח של קשת בענן, התחלה חדשה ואופטימית. יכול לגרום לכם לעשות מהפך במראה החיצוני וגם לחבר אתכם להתאהבות מרעננת.
  • ב-25.12 רבע אחרון של הירח (בדגים). סוגרים מעגל לפני תקיעת יתד באדמה.
  • 7-8.12 – הירח באריה - טפלו בענייני כספים (זהירות מבזבזנות).

   

  ימים טובים לאהבה – 13-15.12 הירח במאזניים ונצמד למרס (אפשר להעיר אהבה אבל זהירות מאימפולסיביות ורגישות יתר)

   

  מחזור הירח המשתנה, משנה דפוסים אך גם משנה לנו את החיים במהירות ובלי תמרורי אזהרה (אז זהירות מפזיזות). וכן, מה שאתם מתכננים יכול להשתנות בכל רגע ומה שיישאר.. זה אך ורק מה שמחובר לאמת הפנימית שלכם.

   

  המצפן החודשי שלכם מצביע על השבועיים הראשונים של החודש כזמן של עצירות להתכוונן מחדש. נסיגת מרקורי לאורך כל החודש בבית היורד שלכם בית הזוגיות ומערכות היחסים – קוראת לכם לעשות סדר בדברים ולהקפיד על נהלים, בירוקרטיה ובריאות (לא להזניח!). וכמובן לדעת להעריך את הערך של הצד השני ולחזק את עצמכם וגם אותו בשוויוניות.

   

  ב-22 יום ההיפוך החורפי בו קרני השמש מכוונים למזל היורד שלכם, עניינכם מקבלים תפנית ויש לכם כוח להניע ולדחוף קדימה, אבל זה לא אומר שאין מה לתקן ולהתייעל (נהפוכהו) הכי חשוב שאתם לוקחים את העניינים לידיים.

   

  כספים ופיננסים - החודש קרנות המפה מודגשות, ב-12, ערב חנוכה מבקש מכם לעשות מספר החלטות שקולות וזהירות בתחומי עבודה ועסקים. על הפרק עומדת בעיקר המוכנות שלכם לקחת סיכון ולהכניס את עצמכם לשותפות או קבוצה שיכולה להניב תשואה גבוהה, אבל שיש בה סיכוי לא מובטל להפסד, אז כדאי שתהיו רציונליים ופחות אמוציונליים.

   

  בריאות - נסיגת מרקורי במזל היורד שלכם מכריחה אתכם לטפל בפן הבריאותי ללא דחיינות. חשוב שתיזהרו גם מתאונות ושמרו על הקול שלכם.

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים. שבתאי הוא שליט בית הזוגיות שלכם.

   

  סטורן שולט במערכת הזוגית שלכם. מ -19 בדצמבר 2017, עד 2020, אתם נמצאים במבחן הזוגיות ומבקשים למסד את הקשר שלכם, אחרי שעברתכם אי אלו קשיים. גם הרווקים שבינכם, יש להם הזדמנות לחזק יסודות, לחשוב על טובתכם העליונה ולא רק על הזרימה של החיים. מה שנבנה על יסודות חלשים עשוי להיסדק ואף להיפרד. ומה שנבנה בעמל רב ועם יסודות חזקים, יעבור את הקושי ויוכיח לכם את התוצאות בחיים. החוכמה היא ליצור חוזה זוגי עם הסכם ואחריות אישית ששני הצדדים מוכנים להתמסר אליו. הערך ההדדי והרצון המשותף, יכול להוות הסכמה להתחייב ולדחוף את החיים צעד קדימה למרות הקשיים.

   

  השפעה זו יכולה להיות מורגשת מאוד מוקדם או מאוחר יותר במחזור, תלוי אם נולדת מוקדם או מאוחר יותר. בשנה הראשונה, אלו שנולדו ב -11 הימים הראשונים של מזל סרטן, ואלו עם מזל סרטן של 0-11 מעלות מושפעים ביותר.

   

  מזל אריה

  החודש מתחיל עם ונוס שעוברת למזל קשת (אש) ב-2 ומחזקת את הכריזמה שלכם, אם עד עכשיו הרגשתם חנק וחוסר שמחה... סביר להניח שהתקליט יתהפך. מחזור הירח באיכות משתנה, משנה דפוסים אך גם משנה לנו את החיים במהירות ובלי תמרורי אזהרה (אז זהירות מפזיזות). וכן, מה שאתם מתכננים החודש יכול להשתנות בכל רגע ומה שיישאר.. זה אך ורק מה שמחובר לאמת הפנימית שלכם.

   

  ב-3.12 ירח מלא בתאומים (שימו לב מדיבורים ובזבזנות אנרגטית על פטפטת והעברת מסרים שלא רלוונטית) ירח מלא שמשפיע באופן ישיר על הקריירה שלכם. אז חשוב שתהיו כנים אך גם טקטיים.

   

  7-8 – הירח באריה צמוד לראש הדרקון – טפיחה לאגו ומצד שני – זהירות מעודף אגו שעשוי לעורר מלחמות מיותרות. אנחנו יודעים שאתם אוהבים להיות במרכז הבמה, אך חשוב לנו שתדעו להעריך גם את הצד השני במשוואה.

   

  ב-10.12 רבע אחרון (הצד החשוך של הירח) בבתולה - קצת סזיפי ונמצא בבית הפנימי שלכם, אך נועד לדייק אתכם. אז אם נותר לכם עבודת ניירת, השלמה של תהליך ביורוקרטי, זה הזמן הנכון.

   

  ב-18.12 ירח חדש בקשת - ירח של קשת בענן, התחלה חדשה ואופטימית. זהו ירח שיכול לקחת אתכם לטיול עם המשפחה. אך גם ללמוד ולהתפתח אפילו אם זה מהבית.

   

  ב-25.12 רבע אחרון של הירח (בדגים). סוגרים מעגל לפני תקיעת יתד באדמה. אתם לא אוהבים חוסר יציבות אבל לפחות הירח הזה מחבר אתכם לצד התשוקתי.

   

  נסיגת מרקורי לאורך כל החודש, נופלת על התא המשפחתי, הצורך בתיקון או ניהול יותר מוקפד של כספים, של סדר עדיפויות כלפי הנאות החיים (כמו נסיעות לחו"ל או חגיגות אחרות). מרקורי קורא אתכם לתכנן ולנהל את הכספים על יומן, מאזנים וכל מה שצריך כדי שלא תרגישו מתוסכלים.

   

  ב-12 בחודש הדליקו נר ודייקו את הבקשות שלכם מהיקום, כי הוא מקשיב.

   

  פסק זמן לבריאות - בעקבות נסיגת מרקורי– חשוב שתטפלו בעצמכם, אם אתם מתלבטים שווה לקחת חופשה מהעבודה רק כדי לסגור כמה עניינים ולהשקיע בעצמכם ולבדוק מה מצב הבריאות שלכם, תזונה, ספורט וחילופי חומרים בגוף שלכם.

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים. שבתאי הוא שליט בית הבריאות והשגרה היומיומית שלכם.

   

  שבתאי מסמל את לורד הקארמה, את שעון הזמן, את המסגרת הנוקשה. על כן, מחכות לכם 3 שנים של סדר מחודש בחיים שלכם. שבתאי בגדי, חוזר הביתה (שליט גדי). שבתאי נע לתוך הבית 6 שלכם, תהיה לכם הזדמנות להיות פרודוקטיביים יותר, יעילים, ולהביא יותר מבנה וסדר לחיי היומיום שלכם. זה אולי מילת גנאי עבורכם אך ב-3 שנים הקרובות כדאי שתנסו להיות יותר ממושמעים או צייתנים למסגרת או למערכת שבה אתם עובדים או מחוברים, תצטרכו להיות גם יותר סבלניים, ולהתמקד במטרה אחת בכל פעם. הבריאות שלכם היא גולת הכותרת, בשלב זה כדאי שתישמרו מתאונות ותהפכו להיות פחות פזיזים או אימפולסיביים. זו אולי לא השנה הטובה ביותר להתחתן, אך זו שנה לעשות טיפולי פוריות, לחשוב על חיבור לתזונה נכונה, לנסות לחשוב על דרך לשרת את הכלל ולתרום מעצמכם. אם יש לכם בעיות בעור, או במפרקים, במבנה השלד, כדאי שתדעו שזוהי השפעה שבתאית. המלצה שלנו: הקפידו על שתיה מרובה, כי השפעת סטורן מייבשת ויכולה לגרום להזדקנות העור.

   

  השפעה זו יכולה להיות מורגשת מאוד מוקדם או מאוחר יותר במחזור, תלוי אם נולדת מוקדם או מאוחר יותר. בשנה הראשונה, אלו שנולדו ב -11 הימים הראשונים של מזל אריה, ואלו עם מזל אריה של 0-11 מעלות מושפעים ביותר.

    

  מזל בתולה

  יופיטר, שנכנס לא מכבר לבית השלישי שלכם בית העקרב, מכריח אתכם לשנות את התרחישים שאליהם אתם מורגלים ולהתחיל להשקיע גם בנפש שלכם ולא רק בנפש של האחר. החודש כולו, מלווה בנסיגת מרקורי, שמשפיעה בעיקר על הבית שלכם (על התפאורה). התרחשות הזויה מכוונת אתכם לדייק את עצמכם ולא לוותר לעצמכם.

   

  • ב-18.11 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו (13מעלות בקשת)
  • ב-3.12 לדצמבר מרקורי יחל את נסיגתו בקשת (29 מעלות)
  • ב- 22.12 לדצמבר מרקורי מסיים נסיגה בקשת (13 מעלות)
  • ב-10.1 מרקורי עוזב את אזור הנסיגה (ב-29 מעלות בקשת)

   

  זהירות מהחלטות נמהרות בתחום הבריאות או הכספים, זה יכול ליצור גם בעיות בחשמל בבית שלכם. בכלל הבית הוא המוקד של ההתפתחות שלכם, האם אתם משקיעים בבית הפנימי כמו בבית החיצוני? יודעים לאזן בין ההתפתחות חומרית לבין ההתפתחות שכלית? כשיופיטר בעקרב סביר להניח שאתם רוצים לנסוע, לתור בעולם, להתענג.. אך זכרו שיש לכך הקצאה אנרגטית וחשוב שגם ההקצאה האנרגטית עבור ההתפתחות תיושם.

   

  המצפן החודשי - מצביע רבות על המתרחש במפות הכוכבים החודש אבל אם להתמקד ברלוונטי נצטרך להסתכל על שליט המזל שלכם מרקורי ועל פעילות כוכבים סביב קרנות המפה שלכם.

   

  מרקורי בנסיגתו הרבעונית, ישפיע על ההופעה שלכם וכאן מתעורר הצד הביקורתי ויכריח אתכם להשקיע בעצמכם, מה לעשות אתם בטח תדעו טוב מאתנו. מה שכן, זוהי השעה להפיק את המקסימום מעצמכם, יופי ואסתטיקה, אולי להצטלם עבור הפרופיל שלכם, לעבוד על קורות החיים שלכם, כל דבר שיגרום לכם להיות מרוצים מכרטיס הביקור האנושי שאתם.

   

  זוגיות - אין ספק שזוהי שנה עם משמעות בתחום מערכות היחסים שלכם, אתם חווים התפתחות מואצת ולומדים להתחבר לחופש ולשחרר שליטה בתחום הזוגי. שימו לב והקפידו על השיח הבינאישי ואל תמהרו להעביר מידע אלא אם יש לכם סימוכין עליו, עם נסיגת מרקורי תוכלו ליפול בפח עם מידע שגוי.

   

  חנוכה שמתחיל ב-12 מאפשר לכם השנה זמן לעצמכם, בילויים וחוויות, רק זכרו לשמור על תזונה נכונה ומשמעת ספורט. יופיטר בבית הכספים, יש נטייה לבזבזנות ואולי שוב תמצאו את עצמכם טסים לחופשה בחו"ל.

  מעבר זה יכול להביא לכם קונה לדירה, או להחליט בפזיזות על מעבר דירה, קניית דירה, או השקעה פיננסית – נסו לבדוק את ההחלטה בכובד ראש.

   

  גם מחזור הירח משפיע עליכם החודש כיוון שהוא מחזור 'משתנה' הקשור ישירות אליכם.

   

  • ב-3.12 ירח מלא בתאומים (שימו לב מדיבורים ובזבזנות אנרגטית על פטפטת והעברת מסרים שלא רלוונטית).
  • ב-10.12 רבע אחרון (הצד החשוך של הירח) בבתולה - קצת סזיפי, אך נועד לדייק אתכם.
  • ב-18.12 ירח חדש בקשת - ירח של קשת בענן, התחלה חדשה ואופטימית. יכול לגרום לכם לעשות מהפך במראה החיצוני וגם לחבר אתכם להתאהבות מרעננת.
  • ב-25.12 רבע אחרון של הירח (בדגים). סוגרים מעגל לפני תקיעת יתד

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים. שבתאי הוא שליט בית 5 שלכם, זהו בית הכישרון, האהבות והרפרזנטטיביות שלכם.

   

  זה הזמן לעבוד על הכישרונות שלכם, לחזק את המעמד שלכם ובמקביל להיות מודעים גם למגבלות שלכם. גם אם אתם מרגישים חסרי השראה או שהיצירתיות שלך חסומה, כדאי שתבדקו עם עצמכם מה מעורר בכם תשוקה ותעבדו על החוזקות שלכם. בית 5 מדבר על החיבור לילד הפנימי ומכיוון ששבתאי הוא זה המקשיח עמדות, כדאי שדווקא בתקופה זו תנסו להפוך את השעשוע למקצוע, תשקיעו בכישרון שלכם, תסכימו להפוך מקצועיים, להביא את עצמכם למרכז הבמה, לפרסם את עצמכם ולא להתחבא מאחורי הקלעים. גם הילדים שלכם הם חלק מהשפעת המעבר, אז אם יותר נוח לכם להשקיע בילדים, להפוך אותם למודל זה גם חלק מביטויו של שבתאי. אך כדאי שתוודאו שאתם מאפשרים להם להיות מחוברים לעצמם ולא תקצצו להם את הכנפיים. בית 5 מדבר גם על רומנים או אהבות ילדות, גם כאן כדאי שתבינו שהקארמה לא יכולה לדלג על ההגדרות הנכונות והכבוד הראוי האחד כלפי השנייה. (אם יש כאן חתימה היא תבקש לקבל ביטוי או מיסוד או מסגרת מוסדרת).

   

  מ -19 בדצמבר 2017, עד 2020, אתם נמצאים במבחן עצמי, השפעה זו יכולה להיות מורגשת מאוד מוקדם או מאוחר יותר במחזור, תלוי אם נולדת מוקדם או מאוחר יותר. בשנה הראשונה, אלו שנולדו ב -11 הימים הראשונים של מזל בתולה, ואלו עם מזל בתולה של 0-11 מעלות מושפעים ביותר. 

   

  מזל מאזניים

  החודש מתחיל עם כניסתה של ונוס (שליטת המזל שלכם) לקשת, שתדליק לכם את האש הפנימית ותגרה אתכם לצאת מתוך הבית הפנימי לאוויר העולם, לנסיעות, לטיולים, לראות אנשים ומכיוון שגם מרקורי נמצא במיקום זה והוא נכנס לנסיגה לאורך כל החודש, כדאי שתבדקו טוב שאתם לא עוברים את הגבול בכל הקשור לתקשורת והעברת מסרים. שמרו על מוצא פיכם, על לשונכם והכי חשוב אל תנסו להסיק מסקנות משמועות. מרקורי יכול גם לזמן לכם חופשה של רגע אחרון עם דיל מצחיק, אז הכי חשוב שתקראו את האותיות הקטנות ולא תמהרו להתלהב ולהיות פזיזים בהחלטה שכזו או דומה לה.

   

  חשמל ואנרגיה חכמה – שימו לב ובדקו את מקורות החשמל בבית וגם את מכשירי החשמל שלכם, מומלץ לחשוב על דרכים לתעל את הטכנולוגיה שלכם.

   

  • ב-18.11 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו (13מעלות בקשת)
  • ב-3.12 לדצמבר מרקורי יחל את נסיגתו בקשת (29 מעלות)
  • ב- 22.12 לדצמבר מרקורי מסיים נסיגה בקשת (13 מעלות)
  • ב-10.1 מרקורי עוזב את אזור הנסיגה (ב-29 מעלות בקשת)
  • ב-3.12 ירח מלא בתאומים (שימו לב מדיבורים ובזבזנות אנרגטית על פטפטת והעברת מסרים שלא רלוונטית).
  • ב-10.12 רבע אחרון (הצד החשוך של הירח) בבתולה - זמן עדין ומדוייק עבורכם, כדאי לתעל אותו למדיטציות, טיפול, כניסה פנימה לעולמכם הפנימי.
  • ב-18.12 ירח חדש בקשת - ירח של קשת בענן, התחלה חדשה ואופטימית. יכול לגרום לכם לעזות מהפך במראה החיצוני וגם לחבר אתכם להתאהבות מרעננת.

   

  המעברים המתרכזים בציר הידע שלכם קשורים באופן ישיר לייעוד שלכם - מעברים של כוכבים בבית התקשורת והלימודים שלכם, נראה שאתם מוכנים לקחת על עצמכם משימות הקשורים להתפתחות, לידע, להרצאות, לאתגר את עצמכם לעמוד מול קהל, עבורכם זוהי שליחות אינטלקטואלית בקנה מידה מכובד או אולי לחפש לעצמכם במה להעביר את המסר שלכם לעולם. (אם כאבי גרון או צרידות יפריעו לכם כדאי שתטפלו בפחדים שלכם ותלמדו להשתמש בקול שלכם באופן נכון).

   

  אהבה ומלחמה - מרס בכניסתו לעקרב ובצמידותו ליופיטר לקראת סוף החודש – זהו חודש שתצטרכו להתאפק בכל הקשור למאבקי שליטה או אנרגיות מתפרצות. הצעה שלנו, נסו לקחת את המתרחש כהרפתקה ואל תמהרו לסרב, כי יש מצב שהחיים מזמנים לכם התרחשויות שלא ידעתם לפני. שמרו על ערנות לשיחות טלפון חשובות ונסו לסנן את מה שמיותר ואין בו אלא טפל.

   

  עבודה וקריירה - בכל הנוגע לחייכם המקצועיים, זוהי תקופה של ניקוי שולחן ומיקוד מטרות. אתם יוצרים מערכת של קשרים וחיבורים, יחסי ציבור והלידים שיובילו אתכם לייעוד שלכם-להעביר את המסר והידע שלכם לעולם. בתקופה זו כשיופיטר בעקרב, מומלץ לחשוב על הכנסה פסיבית, מתחום הנדל"ן או מכירה ברשת.

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים. שבתאי הוא שליט בית 4 שלכם.

   

  סטורן נע לתוך הבית ה- 4 שלכם בית המשפחה והביטחון העצמי שלכם, אתם עלול להרגיש כאילו החיים שלכם יוצרים מגבלות ודרישות גבוהות מעצמכם או מהמשפחה שלכם. יכול להיות שתצטרכו לטפל בהורה או בבן משפחה אחר. החשוב הוא שתצליחו לראות את הפידבק שההשקעה שלכם מניבה. המשפחה יכולה לדרוש הרבה תשומת לב, בכל מיני רבדים ועומקים, אך החשוב ביותר הוא שלא תנסו לתפוס שליטה או להגביל את המעוף של בני המשפחה שלכם או הילדים שלכם, מתוך חשיבה של דאגה. (לעתים גם האנשים שאתם אוהבים צריכים לעבור שיעורים מכל סוג וכך הם למדים להתפתח). בתקופת שבתאי בגדי, חשוב שתאזנו את הנתינה שלכם וגם אם אתם נדרשים לעזור, או להשקיע בבני המשפחה, תגבילו אותה בלו"ח זמנים מדוד. בית 4 מדבר גם על הביטחון העצמי שלכם, אז אם יש לכם חולשה מסוימת או בושה כזו או אחרת, כדאי שתחזקו אותה על ידי למידה או השקעה בתיקון ושיפוץ. כמו למשל אם השיניים עקומות וזה מפריע לכם, זו השעה לטפל, לשים גשר וכו'.

   

  השפעה זו יכולה להיות מורגשת מאוד מוקדם או מאוחר יותר במחזור, תלוי אם נולדת מוקדם או מאוחר יותר. בשנה הראשונה, אלו שנולדו ב -11 הימים הראשונים של מזל מאזניים, ואלו עם מזל מאזניים של 0-11 מעלות מושפעים ביותר.

   

  מזל עקרב

  מרס נכנס למזל שלכם עם תחילת החודש ויישאר שם לאורך כל החודש, המרדף של מרס אחר יופיטר יכול להצביע על הרצון שלכם בהתחלה חדשה, על האש שקיימת בגופכם ואתם רוצים לבטא אותה. האש הזו יכולה להיות חיובית בכל הקשור לעסקים, ספורט או השקעות אחרות. אך היא יכולה להיות פחות חיובית בכל הקשור לכוחנות, אימפולסיביות או התפרצות ועד תחושת נקם. אנו ממליצים לכם לכתוב את המטרות שלכם ולנסות לתכנן תהליך נכון ובריא שיגרום לאש הזו לצאת בדרך יצירתית, מפרה, מלאה בכל הטוב שיופיטר כוכב השפע יכול לזמן לכם.

   

  יופיטר בעקרב עם אפקט מרס יש לו תכונות של מלחמה, של רצון לנצח ולהוציא את ה-אמת לאור או להילחם על טריטוריה ושלטון. שימו לב שהמטרות שלכם בעלות ערך חיובי ושאתם לא מבזבזים את מצבר האנרגיה שלכם על מלחמות סרק.

   

  חיבור גוף נפש - השילוב של מרס ומרקורי שנכנס לנסיגה בבית ה-2 שלכם יכול לגרום לכם למהפך בכל הקשור לתחזוקת הגוף, לעינוגי הגוף, לתזונה ואף לחיבור גוף נפש. רק זכרו שהאש המוגברת יכולה ליצור תהליך ולהתניע את הגז, אך יכולה גם לשרוף את התהליך אם לא תנהלו את התהליך נכון. על כן אנו ממליצים לכם, לקחת עזרה מקצועית או מאמן אישי.

   

  כלכלה וכספים - ירח מלא ב-3 הוא זמן טוב להשקעות, למהלכים בתחום הכספים או לחשיבה על נדל"ן. באותו זמן ונוס נמצאת בבית ה-3 ואתם בהחלט יכולים לעשות מהלך עסקי או כספי עם תשואה עתידית. אך שימו לב שמרקורי נמצא בתקופה זו בנסיגה לאלה מכם שמחודדים בתחום העסקי זה בהחלט יכול לעזור אבל לאלה מכם שפחות ומתלהבים מהצעות עוברות ושבות, שימו לב ואל תמהרו להתפתות ללא מחקר מעמיק ושימת לב לפרטים הקטנים.

   

  עבודה וקריירה – ראש הדרקון (המצפן השמימי) נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכם להשקיע בכל הקשור למוניטין, לצאת מתוך החפרפרת שאתם מורגלים אליה ולהפוך לחשופים יותר, מוצגים לראווה, גאים ביכולות שלכם ומסכימים לקחת תשלום בעד השירות שאתם נותנים.

   

  יום ההיפוך החורפי ב-22 מוציא אתכם מהכלוב או מהטוטאליות שאתם כל כך מורגלים אליה ומוביל אתכם לשבור את הקרח. אלו הם ימים קרדינליים עבורכם לבצע שינויים גדולים שבדרך כלל קשה לכם כי אתם מזל יציב. ואם אתם צריכים הדרכה, התחברו לילד הפנימי שלכם רגע לפני השינה. החיבור לילד הפנימי, מעורר את התשוקה את היכולת לזוז מההרגלים ולפתוח צוהר לדבר הבא שכתוב בתסריט האישי שלכם (הגורל שלכם). השילוב של יום ההיפוך החורפי ומעבר של שבתאי לבית התקשורת שלכם, מניע אתכם להחליט לקחת את התחביב למקצוע, את הלמידה להשקעה מסודרת.

   

  מעבר החודש הוא ללא ספק שבתאי שנכנס למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים. שבתאי הוא שליט בית 3 שלכם, בית התקשורת והנסיעות.

   

  שבתאי (סטורן) מסמל את לורד הקארמה, את שעון הזמן, את המסגרת הנוקשה. על כן, מחכות לכם 3 שנים של יציאה מאזור הנוחות והשקעה בכל הקשור לקשרים שלכם, למעמד שלכם ולחשיפתכם כלפי הקהל הרחב.

  אלו הם 3 שנים של הזדמנות להשקיע את המאמץ שלכם בלימוד ופיתוח מיומנות הדורשת תהליך ארוך של השקעה ולמידה. שבתאי בבית ה-3 מחבר אתכם מחדש לאחים שלכם, לקולגות, לשותפות חברתית, למיזמים חברתיים. שימו לב שלא תגזימו בחשיבה שלילית, שהרי שבתאי במיקום זה יכול לגרום לכם להפוך חרדתיים ודאגנים. אבל מצד שני אם תנהלו את המחשבות שלכם, תתעלו אותם לכתיבה, ליצירה, לשפות זרות, לכל הקשור לטכנולוגיה, תהיו עסוקים ולא תאפשרו למחשבות זרות להפריע לכם. תוכלו להגיע להישגים מרשימים.

   

  מזל קשת

  הבשורה הכי טובה עבורכם החודש היא המעבר של שבתאי למזל גדי ושחרור הכבלים והקשיים שחוויתם בשנתיים וחצי האחרונות. וזה ברור שהגעתם להישגים והתפתחתם, אבל הקושי הפיזי, הכובד, המסגרת הנוקשה, או התמודדות עם אנשים נוקשים, זה הספיק לכם. ועכשיו כששבתאי עובר למזל גדי בתאריך ה-19.12 ל-3 שנים, תצטרכו להתמודד עם הצד הכלכלי.

   

  שבתאי מכוון אתכם ליישם תהליך נכון ולנהל את המשאבים שלכם בחוכמה. בזמן הזה בו שבתאי עובר לגדי תוכלו להרגיש כמו במבחן היושב באופן ישיר על הצד הפיננסי. אתם עלולים להרגיש מודאגים וחסרי ביטחון בתחום זה, אך מצד שני שבתאי קורא לכם לדחוף קדימה, להפוך למקצוענים, לא להתייחס אל העבודה או העסק בקלות ראש אלא להקפיד על מסגרת ועל ערכים, על הצגת העבודות שלכם באופן מושקע ומקצועי.

   

  התהליך השבתאי יכול להניב לכם תכניות פיננסיות שקולות ולטווח ארוך שיסייעו לכם לייצב את תזרים ויציבות הכספים שלכם. חיי משפחה יכולים להיות תובעניים בשלב זה כי אתם אוהבי חופש ויד משוחררת אך מצד שני תוכלו להתחבר לאחריות, לרצון למסד ולהתחייב.

   

  זוגיות - החודש מתחיל עם אש חזקה הקיימת בתוככם, אתם מלאים באנרגיה ומשתדלים לשים את החששות או האכזבות בצד לרגע. ירח מלא במזל היורד שלכם, בית הזוגיות ב-3 מחזיר לכם את יצר ההרפתקנות ומאפשר לכם לקחת החלטה מהירה ולצאת לחו"ל או לבלות, ביחד ולא לחוד. ומצד שני אנו מזכירים לכם שהצד הכספי נושף בעורפכם.

   

  ב-12 חג האורים, החג שלכם מדליק לכם את האש ומחבר אתכם לאופטימיות שכמעט תמיד קיימת אצלכם (רק קצת פחות עם הצד השבתאי). ירח במאזניים מארגן לכם מפגש חברתי וגם קצת גוזל מכם אנרגיה מיותרת. (אנו מזכירים לכם שצריך גם לנוח לפעמים).

   

  מרקורי שליט המזל היורד שלכם, נכנס לתהליך נסיגה לאורך כל החודש ויכול להיות שאתם בתחושה שניתן לתפוס את כל החיים ולא לוותר על כלום. אז הנסיגה עלולה להפגיש אתכם עם העובדה שבתחומים מסוימים כמו ביורוקרטיה אין קיצורי דרך למרות שאתם אלופים בלהאיץ את הזמן. בתקופת הנסיגה, סביר להניח שתתמודדו עם ויכוחים והתנצחויות עם בעיות חשמל גם בתהליכי צדק ומשפט, בסופו של דבר אנחנו סומכים על התושייה שלכם ועל האנרגיה הכל כך אופטימית שמנצחת כל מאבק או תהליך מייגע.

   

  • ב-18.11 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו (13מעלות בקשת)
  • ב-3.12 לדצמבר מרקורי יחל את נסיגתו בקשת (29 מעלות)
  • ב- 22.12 לדצמבר מרקורי מסיים נסיגה בקשת (13 מעלות)
  • ב-10.1 מרקורי עוזב את אזור הנסיגה (ב-29 מעלות בקשת)
  • ב-2.12 נפטון 120 מעלות ליופיטר – זה בדיוק ההזדמנות ללבוש משקפיים ורודים ולהביט על העולם באופטימיות או אף תמימות נעורים.
  • ב-3.12 ירח מלא בתאומים במזל היורד שלכם, שימו לב מדיבורים ובזבזנות אנרגטית על פטפטת והעברת מסרים שלא רלוונטית.
  • ב-10.12 רבע אחרון (הצד החשוך של הירח) בבתולה - זמן עדין ומדוייק עבורכם, כדאי לתעל אותו למדיטציות, טיפול, כניסה פנימה לעולמכם הפנימי.
  • ב-18.12 ירח חדש בקשת - ירח של קשת בענן, התחלה חדשה ואופטימית. יכול לגרום לכם לעזות מהפך במראה החיצוני וגם לחבר אתכם להתאהבות מרעננת.

   

  שינויים אישיים או בקריירה, אתם תבחרו – האנרגיה של הקשת אוהבת להתפשט ולהתפזר לכל הכיוונים ואילו האנרגיה השבתאית מכוונת אתכם להצטמצם ולהתמקד בתחומים החזקים שלכם. ואולי להוריד עיסוקים שאינם תורמים לחייכם, סדר העדיפויות שלכם צריך להיות מהודק ומנוהל, שבתאי במעברו לגדי דוחף אתכם ולעבור לשלב יותר מגמתי ואחראי בחייכם.

   

  שבתאי במעברו לגדי – אנו מזכירים לכם שביקורו של שבתאי (לורד אוף דה קרמה) במזל שלכם הגיע כדי לבסס את מעמדכם, לנטוע שורשים, להגן ולהפוך אתכם יותר ממוסדים, אחראים ורציניים כלפי החיים. וזה נכון ששבתאי הוא הכוכב שהכי פחות מתאים לכם באנרגיה, אבל אין ברירה הוא שם וכדאי שתבחרו להתבונן בחצי הכוס המלאה ולעמול כדי לייצב ולבסס את השנים הבאות. שבתאי יצא מהמזל שלכם ויעבור לגדי ב-19.12 וכאמור שבתאי במזל גדי חוזר לבית שלו על כן ההשפעה על הבית השני שלכם יכולה להיות מאוד חיובית גם אם היא לוחצת לכם על כפתורי המתח בתחום הכלכלי והפיננסי, זה אומר שאתם צריכים להיות שקולים.

   

  מזל גדי

  כיאה לזמן שלקראת סוף השנה, אתם מנצלים את חודש דצמבר לסגור קצוות, לטפל בעניינים סידוריים ולדקדק בפרטים שהרי אתם אוהבים בסופו של דבר לשים נייר עטיפה על המוצר המוגמר שלכם (באופן מטאפורי).

   

  מרקורי בנסיגה לאורך כל החודש בבית הפנימי שלכם מזמין אתכם לפתור ענייני רגש לא פתורים ולהיכנס פנימה לרמת הנפש אל מול עצמכם ואל מול האנשים הקרובים לכם. ואילו, הירח מלא ב-3 לחודש, מבקש מכם לשמור על אופטימיות ולתת עוד פוש של עבודה, היצירה שלכם אף פעם לא ממש מושלמת כי כולנו נמצאים בעולם שנועד להתפתחות, תמיד יהיה עוד מותג, עוד אייפון חדש, עוד מטרה להגיע אליה.

   

  הכוכב שלכם נמצא ברום מפת השמיים, מטייל באזור הגלקטי, שומר על סף של המידע המוצפן ביותר. זוהי תקופה בה לכולנו יש התמודדות מול הקארמה ומה זו קארמה? החובות האנרגטיים מול רמת החומר, איפה שהכי קשה לנו להשלים את התוצאה ואנו מרגישים שזה לוחץ לנו על הנימי נימים ולא מאפשר לנו לשחרר את האחריות הכבדה. הקארמה (המחוברת לתסריט שלנו) היא רודפת כמו שאין באפשרותנו, לדוגמא, להיות עריקים מהצבא, כי משטרה צבאית תגיע עד אלינו הביתה.

   

  שבתאי במזל שלכם - שבתאי יעבור למזל גדי ל- 3 שנים. שבתאי (סטורן) מסמל את לורד הקארמה, את שעון הזמן, את המסגרת הנוקשה. על כן, מחכות לכם 3 שנים של עבודה והשקעה, ששכרה בצידה. שבתאי בגדי, חוזר הביתה (שליט גדי). שבתאי מסמל את החיבור לעולם החומר, את השורשים, התרבות שממנה אנו מגיעים ואת החוקים. שבתאי בבית הראשון משפיע על הנפש שלכם על המראה החיצוני שלכם, ז"א אם אתם רוצים לעבוד על הגוף הפיזי, להשקיע בספורט, בקוסמטיקה, וניתוחים למיניהם, זה הזמן. אלו הם 3 שנים של השקעה פיזיולוגית, לאכול טוב, לשתות הרבה מים, ולנסות להסדיר את השינה שלכם. שבתאי בבית ה-1 יכול להפריע לתיאבון שלכם, לדפוסי השינה. אם אתם מרגישים פחד וחרדה בלתי מעורערים, מאשימים את זה בשבתאי, שמרו על עצמכם מוטיבציה והימנעו מחשיבה שלילית וקודרת או מפסימיות, אולי תקפידו על תרגול ומדיטציה על דמיון מודרך ונשימות.

   

  המצפן החודשי - חודש דצמבר אינו נחשב מהממוזלים עבורכם במחזור השנה, לפחות לא השבועות הראשונים שלו. השמש נמצאת בבית עולמכם הפנימי וההרגשה הפנימית היא שאינכם מוצאים השראה ליצור ולא כוח לעשות. יתרה מכך, מרקורי בנסיגה בעולמכם הפנימי, דורש מכם להתעמת עם הפחדים הגדולים שלכם, הרצון שלכם להגיע להישגיות דורשת מכם מצוינות ולרדת לפרטים הקטנים כדי להשיג את המטרה והדיוק. תקלות קטנות, מיילים שלא הגיעו לייעדם יכולים להוציא אתכם משלוות הנפש.

   

  שימו לב - הגוף מראה על הצורך למנוחה, כדאי שתקשיבו לו, תאכלו נכון וקחו וויטמינים. עיסוק בספורט, במדיטציה, בהליכה או בריצה יכולים להועיל עכשיו וגם כאן אם הגוף דורש מנוחה הקשיבו לו.

   

  בסוף החודש – מתרחשת זליגה הדרגתית של כוכבים מבית עולמכם הפנימי אל תוך המזל שלכם זה יתחיל עם שבתאי ב-19.12. אחריו, יום ההיפוך החורפי ב-22 הוא זמן בו השמש עוברת למזל שלכם וקרני השמש פוגעים בחוג הגדי, מה שאמור להעיר אתכם ולהניע את גלגלי השיניים והתודעה אל כיוונכם, אין בררה גם אם אתם לא מוכנים אליו, הספוט מאיר לכיוונכם.

   

  סוף דצמבר זה הזמן שלכם בשנה להתרווח וליהנות ואולי הגיע הזמן לבזבז חלק מהכסף שהרווחתם. קופות חסכון נפתחת וכדאי שתתכננו את האסטרטגיה הכספית כדי שלא תילחצו שהמזומנים מתבזבזים.

   

  ירח מלא של ה-3 בחודש הוא תנופה עבורכם והתעוררות, כמה ימים לפני שב-22 השמש עוברת למזלכם ומביאה את הבשורה בכל הנוגע לרמות אנרגטיות שעולות וימי הולדת שמתקרבים, חוץ מזה 2018 כבר תיכף אתנו והחודש הראשון בשנה, בהחלט מדבר בשפה שלכם.

   

  זהירות: אנו ממליצים לכם להיזהר בכביש וגם בלשונכם. השתמשו בדרך חכמה עם האנרגיה והחשמל.

   

  מזל דלי

  רגע לפני שהכוכב שלכם שבתאי עובר למזל גדי (ב-19) אתם מקבלים הזדמנות גלקטית לפתור עניינים חברתיים או מול ארגון שכבר הרבה זמן מרגיש לכם תקוע. שבתאי שנמצא בפתח של הגלקטי סנטר, מסמן לכם להיכנס בעובי הקורה ולא לוותר על התהליך גם כשהוא תובע מכם עצבים וחוסר זרימה.

   

  אמונה ומטרה – מרקורי שנצמד לשבתאי ב-5-6 לחודש, ישנה תחושה שאתם מבררים מחדש את בסיסי האמונה שלכם. יכול להיות שתיתקלו בכל מיני מחסומים ובעיות, מפגשים הזויים, על תילחצו נסו להבין את הסימנים שהילד הפנימי שולח לכם. נניח תראו 5 שלטים בדרך של מבחני צמיגים לרכב, תבינו שאתם צריכים לבדוק את הצמיגים שלכם.

   

  שבתאי הוא לורד הקארמה, מסמל את שעון הזמן, את המסגרת הנוקשה. עובר לבית ה-12 שלכם, על כן, מחכות לכם 3 שנים של עבודה והשקעה, ששכרה בצידה. מיקום זה של שבתאי במפה שלכם יכול לסמן סופים של כמה מצבים בחיים שלכם, אתם עשויים להיתקל בעיכובים ומכשולים עם כמה דברים שאתם מנסים להשיג. אבל מצד שני הקושי הוא זה שיכול לחפור לכם את היתדות הכי עמוקים באדמה ולהניב לכם תשואות ותמורות שאתם מייחלים להם כל כך.

   

  מבחינה פסיכולוגית חשוב שתזכרו שאתם צריכים להרפות ולא להיאחז, גם עם זנב הדרקון הנמצא במזל שלכם ומרמז על שחרור השליטה, על ללמוד להיפרד כשצריך, לעזוב כשצריך ולא להתעקש איפה שאתם מסתובבים סחור סחור בלופים או סביב הזנב שלכם.

   

  הפחדים עלולים להפוך מעיקים יותר ודפוסי השינה שלכם עשויים להיות פחות רציפים, אנו ממליצים לכם לעבוד על דמיון מודרך, תרגול מדיטציה, חשיבה חיובית ולמידה רוחנית. ככל שתנקו את המיותר כך תרגישו הקלה בבריאות.

   

  אהבה וזוגיות - הראייה האידיאלית שלכם מפרה את הסביבה, אבל לעתים היא לא מאפשרת לכם מנוח ורצון להשיג את הבלתי אפשרי. אכן זוגיות זה לא פיקניק, לא תמיד לפחות. השמש שליטת בית הזוגיות שלכם יושבת בבית השאיפות, ז"א, שיש קשר ישיר החודש בין השניים. מרקורי שנמצא בנסיגה באותו מקום יכול לגרום לכם לרצות דברים לא מושגים. אנו ממליצים לכם להיות יותר קלילים ואם יש הזדמנות לצאת לטיול משותף או לעשות "גוד טיים", אל תגזימו עם כל הקפדנות.

   

  כספים וביטחון כלכלי - נפטון בבית הכספים שלכם יוצר היבט לראש הדרקון, נחשפים כל מיני תשלומים שאתם יכולים למצוא כמוגזמים או שניתן לחסוך אותם, יכול להיות אפילו הונאה כספית שקשורה לאתרי אינטרנט. אולי הזדמנות לעבור לחברה אחרת, למצוא טעויות של תשלומים שאתם משלמים שלא לצורך. שימו לב במיוחד סביב ה-29 לדצמבר, תוכלו לקבל הזדמנות לשפר את הצד הכלכלי, זה נוגע גם בצד הבריאותי, אולי ביטוח בריאות.

   

  קריירה וחיפוש אחר אלטרנטיבה - אתם המזל של האלטרנטיבות וב-3 בחודש מתרחש ירח מלא בתאומים, החודש הוא זמן בו אתם נותנים צ'אנס לדברים שטרם ניסתם והתנסיתם בהם. זה קשור לא מעט לקריירה שלכם שבה אתם מחפשים דרכים חדשות להשפיע ולהעביר את הידע שלכם. הכוכבים שלכם יוצרים קשרים ומושכים אתכם לקטבים. מצד אחד, אתם זקוקים לביטחון ומצד שני, אתם לא יכולים לשבת בשקט ויש לכם אידיאלים שאתם מוכנים להילחם עבורם.

   

  שבתאי שנכנס למזל גדי יכול לזמן לכם את הכוח הפנימי להילחם על כל מטרה ולא לוותר לכם ובשילוב עם המולד ב-18, תוכלו להתחיל התחלה חדשה שקשורה באופן ישיר לקריירה שלכם.

   

  מזל דגים

  דצמבר זה החודש "המעונב" שלכם, דגים, כששבתאי עובר לבית הרפרזנטטיביות שלכם ומאפשר לכם למקצע את הפופולריות שלכם. באופן כללי אתם במסע אל עבר הצלחה אישית וסביר שלמדתם להיות עצמאיים, אבל שימו לב שאתם לא יותר מידי ביקורתיים במיוחד כלפי בני הזוג ושותפים שלכם, איך זה קשור? לעתים האוזניים, גם שלכם, צריכות לשמוע דעה מנוגדת, זה יכול לתרום להצלחה, למידע שחסר לכם ולהתפתחות שלכם.

   

  שבתאי /סטורן, לורד אוף דה קארמה, עובר למזל גדי ולבית החברתי שלכם, אתם ידועים כאנשים ממגנטים ומתחברים, אך שבתאי במיקום זה יכול להפוך אתכם בררנים וייתכן שלא תהיו מעוניינים ביחסים שטחיים ויכול להיות גם, שתעברו כל מיני סגירות מעגלים בשם הקארמה. אנו ממליצים לכם לנפות את אותם קשרים שלא תורמים לכם ולדייק את המעגל החברתי שלכם. שבתאי בבית ה-11 יכול לחבר אתכם גם לטכנולוגיה, פרסום, אפליקציה. מיקום זה של שבתאי בגדי הופך אתכם לרציניים בכל הקשור לאידיאלים שלכם, לעתם להילחם על הצדק ולא לוותר על שום שלב כזה בדרך.

   

  עבודה וקריירה - מרקורי בבית ה-9 ושבתאי בבית ה-10 שלכם, מצביעים על שיתופי פעולה גם בחו"ל. ב-18 ירח חדש בקשת, זה הזמן ליירט את הבשורה שלכם לעולם. ב-29 היבט בין כירון לאורנוס (30) יכול לעורר יכולת ריפוי אך גם תורם לדרך הבעה טכנולוגית ולא רק יצירתית.

   

  מסע בזמן - ב-2.12 נפטון 120 מעלות ליופיטר – זה בדיוק ההזדמנות ללבוש משקפיים ורודים ולהביט על העולם באופטימיות או אף תמימות נעורים. ואם באמת אתם מתכננים הרפתקה או מסע מחוץ לגבולות המדינה, אנו ממליצים לכם לתכנן מהלכים באופן מפוקח ורציונלי, לחשב גם את הרווח הכלכלי.

   

  במחצית השנייה של החודש, יש לכם הזדמנות לשדרג את בסיסי ההצלחה שלכם, זה יכול להיות בדרך יצירתית, עצמאית או חברתית. זה הזמן להשתפר ולהפוך את החיים שלכם למכונה משומנת היטב. נסיגת מרקורי מגלה שבתוכנית שלכם מתגלות תקלות, אולם זה חלק מהדרך וזכרו תמיד לתת לעצמכם קרדיט חיובי. כדאי לגשת לפתרון הבעיה משתי זוויות, מצד אחד נסו לשנות ולשפר מה שאפשר ומצד שני עבדו על הסבלנות שלכם והמשיכו להתמיד בדברים שדורשים זמן. והכי חשוב אל תתרגשו מזה יותר מדי, דגים, כי לא כל אוושה היא סימן לרוח סערה.

   

  ועוד בעניין נסיגת מרקורי לאורך כל החודש הנסיגה תשפיע בעיקר על מניפת הקשרים שלכם ותחבר אתכם למסע מרגש מחוץ לגבולות שאתם מורגלים אליהם. נסו להתמקד, מה חשבתם להביא לעולם? זה הזמן לעבוד על שיווק ההצלחה שלכם בדרך חברתית. פריצות דרך באינטואיציה ובמחשבה סביב ה-22 בחודש, יום ההיפוך החורפי, דוחפות אתכם לקחת את העשייה שלכם לשלב הבא.

   

  רומנטיקה - ירח מלא ב-3 בחודש בתחתית המפה שלכם שולח קרני אור אל המקום אותו אתם מכנים בית. גם אם עדיין לא הצלחתם לייצר פסק זמן בחייכם האישיים, הקדישו זמן זה לעצמכם ולאנשים הכי קרובים. השקיעו במשפחה שלכם, צאו לטיול רומנטי או איכלו ארוחה רומנטית לאור ירח אשר תחזיר אתכם הביתה למקום ממנו אתם לעתים בורחים.

   

  ב-12.12 נר ראשון של חנוכה – מתוך החושך פורץ לו האור, אל תשכחו להדליק נר ולהביע את הכוונה שאתם רוצים לבטא או להגשים. 8 ימים של מיקוד אנרגטי יכולים לייצר מציאות.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על  

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים