שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  העדכון החשוב למנהלי הקבוצות בוואטסאפ
  עדכון חדש לאפליקציית הוואטסאפ יעניק כלים חדשים למנהלי הקבוצות ויעשה קצת סדר בתחום הפופולרי של ניהול קבוצה באפליקציית המסרים הגדולה

  קבוצות וואטסאפ הפכו להיות טרנד חשוב ומעניין גם בהיבט התרבותי וגם בהיבט המסחרי של חיינו וכמעט לכולנו יש לפחות קבוצת וואטסאפ אחת או יותר שאנחנו שותפים בה ואולי אף כזו שאנחנו מנהלים. רובנו היה משנה תכונות או מאפיינים כאלו ואחרים כדי להפוך את הזירה הפופולרית הזו לנעימה יותר לשהייה.

   

   (צילום מסך: wabetainfo)
  (צילום מסך: wabetainfo)

   

  אחד השינויים שוואטסאפ מציעה בגרסת בטא שתופץ בהמשך לכלל המשתמשים ושנחשף באתר wabetainfo, שעוסק בגרסאות הבטא של התוכנה, היא אפשרות למנוע ממשתמשים להעלות הודעות לקבוצה, כמובן במקרה של עודף פעילות או רצון של המנהלים לעצור את העלאת הפוסטים מאיזו שהיא סיבה. במקרה כזה רק המנהלים יוכלו להעלות הודעות.

   

   (צילום מסך: wabetainfo)
  (צילום מסך: wabetainfo)
   

   

  שינוי חדש ימנע ממנהל קבוצה מסוימת להעיף מנהל אחר בקבוצה, וזה הגיע לאחר שמאבקי כוחות בין מנהלים שונים באותה קבוצה גרמו למלחמות כוח שהסתיימו בהעפה של אחד מהם ובסופו של דבר בפגיעה בקבוצה עצמה. אפשרות נוספת שנועדה עבור המנהלים היא היכולת למנוע ממשתמש רגיל בקבוצה לשנות את שמה, את תמונת הפרופיל שלה או את התיאור שלה.

   

  עדיין לא ידוע מתי השינויים האלו יגיעו לגרסה שפתוחה לציבור, אבל מניסיון העבר עם גרסאות הבטא של וואטסאפ, זה לא אמור לקחת הרבה זמן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים