שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש על המדף הפיננסי: קרן השקעות בסטארט-אפים

   קרן השקעות בשיתוף עם מייסד WAZE, פלטפורמה להצעת הלוואות, "בנק השנה" ופתרון פיננסי לבעלי אולמות וזוגות שנישאים - חדש בפיננסים

   השקעה בחברות הזנק

   קרן ההשקעות "איילון סטארט-אפ טכנולוגיה עילית" חושפת את מודל ההשקעות שלה: תעקוב אחר השקעותיהם של יזמי הייטק מובילים ותשקיע בשלב הראשון בחברות בהן משקיע או בעל ענין מייסד Waze והיזם הסדרתי אורי לוין.

    

   במסגרת שיתוף פעולה עם היזם אורי לוין, ממייסדי Waze ומי שכיהן כמנכ"ל החברה בתחילת דרכה, ונשיא החברה שביצעה אקזיט של כמיליארד דולר, הקרן תשקיע בסטארט אפים בהם מעורב לוין ותשקיע בכל השקעותיו העתידיות. בכך תכלול הקרן, מיומה הראשון, פורטפוליו של 8 חברות בשלבי הבשלה שונים. מנהל הקרן יהיה איילון קרנות נאמנות והיועץ לקרן יהיה הלמן-אלדובי טכנולוגיות בהובלת ד"ר רוני הלמן. דמי הניהול של הקרן יעמדו על 0.75%. דמי הנאמן יעמדו על 0.1%.

    

   הקרן היא אחת המשתתפות במכרז של משרד האוצר להקמת 4 קרנות נאמנות סחירות שישקיעו בחברות הייטק וסטארט אפים ישראלים בעידוד המדינה. לקרן יוכל להצטרף גם הציבור הרחב.

    

   "בנק השנה"

   בנק הפועלים זכה פעם נוספת בתואר "בנק השנה בישראל לשנת 2017" מטעם מגזין הבנקאות היוקרתי The Banker, המשתייך לקבוצת Financial Times.

    

   במכתב לבנק הפועלים מטעם מו"ל "The Banker", ג'יימס ניומן, ומו"ל קבוצת "Financial Times", אנגוס קאשלי, נכתב: "מטרת תוכנית הפרסים היא להביע הוקרה למצוינות בקהילת הבנקאות העולמית. חבר השופטים של "The Banker" קבע כי בנק הפועלים השיג את ההתקדמות הגדולה ביותר ב-12 החודשים האחרונים, והתקדמות זו מוצאת את ביטויה לא רק בנתונים הפיננסיים הטובים של הבנק, כי אם גם במגוון הרחב של היוזמת שנקט הבנק במהלך השנה החולפת."

    

   יותר מאלף בנקים מ-120 מדינות הגישו את מועמדותם לתחרות "הבנק הטוב ביותר לשנת 2017

    

   מנכ"ל בנק הפועלים, אריק פינטו, אמר בעקבות הזכייה: "בזכות אסטרטגיית 'אישי, אנושי וטכנולוגי', בזכות הכישורים והמסירות של עובדי ומנהלי הבנק ונאמנותם של לקוחותינו. בזכות כל אלה, בנק הפועלים הוא הבנק המוביל בישראל, והוא מוכר ככזה גם על ידי הקהילה הפיננסית העולמית".

    

   מימון שמחות

   מיזם חדש מציע פתרון פיננסי לבעלי אולמות ולזוגות הנישאים. בעלי האולמות סובלים מקשיים פיננסיים שהמביאים לסגירת 10% מהאולמות מדי שנה.

    

   הפתרון שמציעה חברת easy2give כולל 3 חלקים: שירותי סליקה, כך שבעל האולם יכול לקבל תשלום באמצעות כרטיס אשראי עבור תשלומי מקדמות האירוע (מה שכיום לא אפשרי ברוב האולמות), מידע פיננסי על הזוג המתחתן - אישור שהזוג אכן יוכל לעמוד בתשלום וניתן לקחת צ'ק דחוי - מאפשרים סינון ראשוני של הזוג (נעשה בשיתוף עם חברת בלנדר) ובנוסף גם הלוואה לחתונה לבני הזוג, כאשר בעל האולם יישא בעמלת הקמת ההלוואה וביטוח ההלוואה והזוג יישא בריבית ממוצעת של כ- 6% בחישוב שנתי. הזוג יוכל לפרוע את ההלוואה לפני הזמן, ללא קנס יציאה מוקדמת או עמלת פירעון. תוך כ 48 שעות מאישור המימון הכסף מועבר ישירות לחשבון האולם.

    

   השוואת הלוואות

   חברה חדשה, Best Price, פיתחה מערכת ממוחשבת, אשר לדבריה יודעת לזהות באופן מיידי את סיכויי הלווה לקבל הלוואה על סמך הנתונים שהוא מזין למערכת. החברה עובדת כמעט עם כל ספקי ההלוואות בשוק.

    

   בכניסה לאתר, הלווה עונה על מספר שאלות, המערכת משרטטת את פרופיל הלקוח ומציעה לו הלוואות המתאימות לו. ככל שפרופיל הלקוח טוב יותר, הוא יקבל יותר אפשרויות להלוואה. התשובה האם ניתן לקבל הלוואה היא מיידית. לאחר שהוזנו את כל הנתונים, המערכת יוצאת ל"מכרז ריביות" מול רוב הספקים בשוק.

    

   קבלת ההלוואה נעה בין 24 שעות אם הלקוח זקוק לכסף במהירות ועד 3-4 ימים אם הלקוח רוצה לקבל הצעות גם מהבנקים. השירות ניתן למנויי האתר (המציע שירותים נוספים) כאשר מנוי עולה 790 שקל וכולל את שירותי החברה למשך חצי שנה.

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים