שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יעקב כהן, רוני דלומי ועידו ברטל זכו בפרסי ההצטיינות של הבימה
  פורסמה רשימת מקבלי פרסי התיאטרון הלאומי ל-2017. בין השחקנים הזוכים: יעקב כהן, עידו ברטל, גאיה שליטה כץ, רוני דלומי ואלכס קרול

  פורסמה רשימת מקבלי פרסי תיאטרון הבימה לשנת 2017, לשחקנים, יוצרים ולעובדים מצטיינים. פרס קלצ'קין לשחקן מצטיין בתפקיד ראשי יוענק ליעקב כהן על תפקידו בהצגה "הצמה של אבא", פרס מסקין לשחקן מצטיין יוענק לעידו ברטל על תפקידיו בהצגות "love love love", "אין סוף" ו"עלובי החיים". טקס הענקת הפרסים יתקיים ב-8 בדצמבר בתיאטרון הלאומי. גובה כל פרס משתנה והוא עומד על אלפי שקלים.

   

  פרס השחקן המצטיין. יעקב כהן (צילום: ז'רר אלון) (צילום: ז'רר אלון)
  פרס השחקן המצטיין. יעקב כהן(צילום: ז'רר אלון)

  פרס אלה דן לשחקנים צעירים מצטיינים יוענק להילה שלו על תפקידה ב"סיפור פשוט" ו"love love love"; אלכס קרול, על תפקידו ב-"1984"; לגאיה שליטא-כץ על תפקידה ב"הצמה של  אבא" ו-love love love", ולרוני דלומי על תפקידה ב"עלובי החיים".

   

  מצטיין. עידו ברטל ב"עלובי החיים" (צילום: ז'ראר אלון) (צילום: ז'ראר אלון)
  מצטיין. עידו ברטל ב"עלובי החיים"(צילום: ז'ראר אלון)

  בנוסף, פרס שמוליק סגל לשחקן משנה יוענק לשמעון כהן; פרס פינקל ליוצר מצטיין יוענק למלחין ולמנהל המוסיקלי יוסי בן נון, ופרסי אורה לשחקנים מצטיינים יוענקו לשפי מרציאנו על תפקידיו בהצגות "סיפור פשוט" ו-"love love love"; לתום גרציאני - על תפקידו ב"הצמה של אבא", ולשיפי אלוני על תפקידה ב"בעלה של אשתי".

   

  פרסי אהלה הלוי לשחקנים צעירים מצטיינים יוענקו לשחקנים זוהר בדש, אשרת אינגדשט ונדיר אלדר; פרס קלצ'קין לעובד מצטיין יוענק ליניב איתן, מנהל הרכש, הפרסום והסדרנים, ופרס לעובד מצטיין מטעם אגודת הידידים יוענק לעפרה אדרי, ממחלקת התלבושות והתפאורה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים