שתף קטע נבחר

ענבל אור מול המצלמות בעליון: "ישנתי באוטו, עברתי מרורים"

פושטת הרגל התייצבה בבית המשפט לדיון בערעור, ועוד לפני כן לא חסכה מילים בגנות מערכת המשפט וטענה לקנוניה נגדה: " ניסו לחסל אותי פעם אחר פעם. אבל אני כאן, חזקה, למען אזרחי מדינת ישראל"

 

 

יזמית הנדל"ן ענבל אור, שערערה בבית המשפט העליון על פסיקת בית המשפט המחוזי בעניינה, שטחה היום (ב') רצף של טענות נגד השופטים, ההסכם שחתמו עמה על תשלום חובותיה, ואף הזהירה: "ניסו לחסל אותי פעם אחר פעם".

 

מדובר בערעור שהגישה אור על החלטת בית המשפט המחוזי לפרק את החברות בבעלותה ועל מתן צו כינוס נכסים נגדה.

 

אור טענה: "הסכם מזויף, איך בית המשפט קם ואמר? 'לערעור, לערעור'. לא הסתכל אפילו על ראיות. הלכתי לעשות פוליגרף, אמרתי להם, 'אני דוברת אמת'. הנה בבקשה, הסכם מזויף. עורך דין שרוכש דירה ומאמת את עצמו, יש דבר כזה? יש דין כזה במדינה? גועל".

אור בבית המשפט העליון ()
אור בבית המשפט העליון
 

אור סיפרה על השנתיים שבהן מתנהלים ההליכים המשפטיים נגדה: "שנתיים אני מחכה ליום הזה. מרורים העברתם אותי, ייסורים. ישנתי באוטו, אני לא מתביישת להגיד. ישנתי בגרם מדרגות, ניסו לחסל אותי פעם אחר פעם. אבל אני כאן, חזקה, למען אזרחי מדינת ישראל, למען הילדים שלנו. שהדור הבא לא יגדל במדינת שחיתות כזאת. אני לא יכולה לדמיין את ילדיי מחר, כשיגיעו ויעמדו מול שופט מושחת על שוחד, הוא מרסק את החיים שלהם.

 

"שולח אותי לבית סוהר על ביזיון בית המשפט אחרי שלקח לי את הכול. בושה! סוף סוף אגב, הנה ידיעה. ידיעה מרעישה - הגשתי עתירה לבג"ץ. בג"ץ הורה לפתוח בחקירה. סוף סוף פותחים בחקירה, האמת תצא לאור".

 

היא פנתה לעו"ד איתן ארז, המנהל המיוחד לנכסיה: "אדון ארז אתה מחייך? אתה זה שעמדת בתקשורת ואמרת שאני נוכלת, אני גנבתי. אתה רוצה לראות את ההסכמים שקשרתם עם כל הרוכשים יחד איתכם? בוא נראה לתקשורת, בוא נראה לבית המשפט הסכמים, שיתוף פעולה מולי - בן אדם אחד, בן אדם אחד הכי חזק בארץ. הכי חזק ואני אנצח".

 

לפני כשנה אישר בית המשפט המחוזי בתל-אביב למכור את הדירות בבעלותה של אור, במסגרת הליכי הפירוק של החברות בבעלותה. זאת כשלושה חודשים לאחר שהוחלט, בתום סאגה משפטית ארוכה ולמרות ניסיונות מצד אור להשיג ארכות, לפרק את קבוצת אור סיטי נדל"ן. אור אמרה אז: "אם אני בלונדינית יותר קשה להאמין לי? אוריד כפפות ואלחם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים