שתף קטע נבחר

יונתן רזאל הופיע עם כיסוי עיניים - כדי לא לראות נשים רוקדות בקהל

הזמר החרדי המצליח הופיע אמש בירושלים כשעיניו מכוסות במהלך שיר, הסיבה: נשים רקדו למרגלות הבמה. מהפקת המופע נמסר כי "ההחלטה לכסות את עיניו היתה החלטה אישית של הזמר. רזאל מבקש למסור כי הוא מופיע בקביעות ולאורך שנים לפני נשים ומכבד אותן". יו"ר נעמת גליה וולך הגיבה לסרטון: "זו זליגה של הקיצוניים אל לב המיינסטרים"

 

 

רגע לא שגרתי אירע אתמול (א') בבנייני האומה בירושלים: הזמר החרדי יונתן רזאל, הופיע עם כיסוי עיניים במהלך שיר בהופעה. לדברי הצופים שהיו בקהל הוא עשה זאת על מנת להימנע מצפייה בנשים שרקדו באולם. גורמים המעורים בפרטים מסרו כי רזיאל הופיע בעבר בפני קהל נשי מבלי לכסות את עיניו.

 

בעבר הסביר רזאל לגורמים הקשורים בהפקת הופעותיו כי על פי הוראת הרב הוא מנוע מלהופיע בפני נשים כאשר מדובר בהופעה פתוחה לרכישת כרטיסים.

 

רזאל בן ה-44 נחשב לאחד הזמרים החרדים המצליחים והמוכרים בארץ. בחודשים האחרונים הוציא את אלבומו השלישי ואף זכה בפרס אקו"ם לשיר השנה "קטונתי" לפני כארבע שנים.

 

מהפקת המופע של יונתן רזאל נמסר: "אירועי 'צמאה' נותנים ביטוי מכובד ביותר לנשים, ביומיים מלאים של הופעות ואירועים שנועדו לנשים. כמו כן ביריד הספרים הגדול מוצגים ספרים רבים של סופרות ויוצרות. גם יונתן רזאל הופיע לאורך כל המופע לפני הנשים בפנים גלויות. הקטע שבו הוא נראה מכסה את עיניו אירע למשך כמה דקות יחידות בלבד, כאשר לרגלי הבימה נוצרו מעגלי ריקודים של נשים. זו היתה החלטה אישית שלו, כדי שלא לשבת בעיניים גלויות מול הנשים הרוקדות. לאחר מכן הסיר את הכיסוי והמשיך להופיע כרגיל.

 

"רזאל מבקש למסור כי הוא מופיע בקביעות ולאורך שנים לפני נשים ומכבד אותן, ואין לייחס לפעולתו אתמול משמעויות אחרות".

 

יושבת ראש ארגון נעמת, גליה וולוך, הגיבה לסרטון וביקרה את התנהגותו של רזיאל: "ראינו בתדהמה את הסרטון - עד לאן תגיע ההקצנה, הכאילו דתית הזאת. מי הם אותם פוסקי הלכה שמעודדים את ההתנהגות המחרידה שבאה לידי ביטוי כאן. מה שמפחיד כאן באמת זו הזליגה של הקיצונים והקיצוניות אל לב המיינסטרים של הציונות הדתית כי מדובר בזמר שהוא מאד פופלארי בקרב נשים וגברים במגזר הדתי ולא רק שם. ראיתי את הסרטון והייתי המומה מכך שנשים שרו ורקדו, לא מבינה איך הן לא חשו מבוזות".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ח.ע
רזאל עם עיניו המכוסות אמש בבנייני האומה בירושלים
צילום: ח.ע
לאתר ההטבות
מומלצים