שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אינסטגרם מגינה על החי והצומח
  במטרה להילחם בתופעת צילומי הסלפי שנעשים תוך פגיעה בחיות ובסביבתן, תזהיר האפליקציה את המשתמש כשיחפש האשטגים של תמונות שצולמו באזורים שמועדים לפורענות

  אינסטגרם מתגייסת לשמירה על הסביבה. הרשת החברתית מנסה למזער את חלקה בהרס החי והצומח, דבר שקורה בדרך כלל כשאנשים מצטלמים במקומות בעייתיים מבחינת פוטנציאל הנזק שיכול להיגרם להם, בזמן שהם מחפשים את הסלפי המושלם.

   

  ההודעה שתופיע (צילום מסך) (צילום מסך)
  ההודעה שתופיע(צילום מסך)

   

  המטרה של אינסטגרם היא ליצור מודעות לנושא הכאוב הזה ולכן בכל פעם שמשתמש יחפש האשטג מסוים שקשור לאזור בעייתי, רגע לפני תוצאות החיפוש, הוא יראה מודעת אזהרה גדולה.

   

  הודעה זו מבקשת ממנו לשמור על הטבע ומתריעה בפניו שהוא מחפש האשטג שעלול להיות קשור לתמונות שעודדו או שעלולות לעודד פגיעה בבעלי חיים ובסביבה בהם הם נמצאים.

   

  המטרה היא למנוע תמונות כאלו (צילום מסך) (צילום מסך)
  המטרה היא למנוע תמונות כאלו(צילום מסך)

   

  "אני חושבת שזה חשוב מאוד עבור הקהילה כעת להיות מודעים יותר לנזקים שהם עלולים לעודד כשהם משתפים או מפיצים תמונות בעייתיות ואנחנו מנסים לתרום את חלקנו לחינוך בנושא הזה", אמרה אמילי צ'יין מאינסטגרם לנשיונל ג'יאוגראפיק.

   

  המהלך של חברת אינסטגרם הגיע לאחר חקירה שניהלו נשיונל ג'יאוגרפיק וארגונים נוספים. בחקירה זו הם גילו שבעלי חיים מוגנים מיערות הגשם בעיקר,נתפסים בצורה לא חוקית ונכלאים בכלובים.

   

  ברגע שמגיע תייר לאזור, הם מפתים אותו להצטלם עם בעלי החיים, תוך כדי התעלמות מוחלטת מהסבל שהם עוברים רק כדי לספק את רצון המטיילים.

   

  ההודעה תופץ בשפה האנגלית ובשפות נוספות כמו תאילנדית, אינדונזית, שפות במדינות בהן צילומים כאלו נעשים בתדירות גבוהה יחסית.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים