שתף קטע נבחר

בדקנו רמקול נייד למשימות מיוחדות

רמקול הבלוטות' של אלטק לנסינג יכול לעמוד בתנאים קיצוניים ואין בעיה גם לדרוס אותו עם רכב. מה לגבי יתר התכונות שלו? ומה חשבנו עליו? כל התשובות בטק צ'ק שלפניכם

חברת אלטק לנסינג מוכרת היטב בתחום האודיו וכעת היא נכנסת בנוסף לתחום הרמקולים הניידים. ה-Life Jacket 2 הוא רמקול BT נייד וקשיח מאוד בגודל בינוני ששוקל טיפה פחות מקילוגרם אחד, עדיין נחשב כבד לקבוצת הגודל הזו אבל זה רק בגלל שהוא מוקשח בצורה שאתם יכולים להתעלל בו כמעט כפי שתרצו, והוא ימשיך לנגן.

 

הוא מוקף בשכבת גומי אשר מגינה עליו מפני נפילות גם מגובה של יותר ממטר. אם תרצו לאתגר אותו אפילו יותר, זה לא ממש יפחיד אותו. ראינו כבר מכוניות שעולות עליו ללא נזק שימנע ממנו לפעול כשורה.

 

 

הוא מוגן גם מפני נזקי מים עד לעומק של מטר אחד לפרק זמן של שלושים דקות מה שהופך אותו לחבר נאמן גם כשאתם הולכים לים, לבריכה או אפילו באמבטיה בבית. רק שימו לב שאתם סוגרים היטב את פתח השקעים בגב הרמקול.

 

בפתח הזה אגב, תמצאו שקע מיקרו USB דרכו אתם טוענים את הרמקול, שטע USB רגיל איתו אתם יכולים להטעין את הטלפון הנייד שלכם באמצעות הרמקול ובנוסף שקע 3.5 מ"מ אשר באמצעותו אתם יכולים לחבר את הרמקול למקור שמע חיצוני חוטי.

 

Life Jacket 2 by Altec Lansing (צילום: גיא לוי) (צילום: גיא לוי)
Life Jacket 2 by Altec Lansing(צילום: גיא לוי)

 

הרמקול מצויד הן ביכולת בלוטות' והן בטכנולוגיית NFC אשר מקלה על החיבור שלו למקור שמע באופן אלחוטי. בחזית הרמקול נמצאים שני וופרים והטוויטרים ואילו בגב הרמקול נמצא את הבאס ואת הפתח לשקעי הטעינה. בתחתית נוכל למצוא הברגה שמאפשרת לרתום את הרמקול לאופניים, אופנוע או לרכב שטח כלשהו באמצעות טבעת מיוחדת שמצורפת לערכה ובחלקו העליון נמצא את כפתור ההפעלה לצד לחצני הווליום.

 

 (צילום: גיא לוי) (צילום: גיא לוי)
(צילום: גיא לוי)

 

מבחינת איכות השמע, לא מדובר כאן באיכות שהיינו רוצים לכתוב עליה בבלוגים של אניני הטעם בסאונד, אבל לא לכך הוא מיועד. זה רמקול לשטח וככזה הוא מספק עוצמת ווליום גבוהה מאוד, כזו שתוכל להתגבר על רעשי כלי הרכב או כל מוקד רעש אחר שתהיו סביבו. בנוסף, הסוללה שלו מחזיקה מעמד המון זמן, וטיול סוער של יותר מיום לא יחייב אפילו טעינה שלה, גם אם נתתם קצת כוח לסמארטפון שלכם. המחיר של הרמקול הזה עומד על כ-700 שקלים בערך וזה בהחלט מחיר סביר עבור רמקול שגם אם תתאמצו, יהיה לכם קשה מאוד להרוס אותו.

 

לסיכום:

מה אהבנו ברמקול: עיצוב מוקשח ועצבני, עמידות גבוהה מאוד גם לנפילות וגם למים, עוצמת ווליום גבוהה, אפשרויות חיבור נוחות, מחיר סביר

מה פחות אהבנו: איכות הסאונד

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים