שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  11 שנות מאסר לנתין זר שתקף מינית צעירה
  דמטאו אספה הורשע בהסדר טיעון שביצע מעשה סדום ועבירות מין נוספות בצעירה מהמרכז שהתגוררה סמוך אליו ואיים עליה עם סכין. במשפט אמרה הצעירה: "הוא לקח את נשמתי". עורך דינו: "הוא היכה על חטא"

  בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (ה') 11 שנות מאסר על דמטאו אספה, נתין זר שגר 10 שנים בארץ, לאחר שהורשע במסגרת הסדר טיעון במעשה סדום בנסיבות אינוס ועבירות מין נוספות. הוא יפצה את הצעירה ב-20 אלף שקלים.

   

  אספה הורשע בכך שתקף צעירה בשנות ה-20 לחייה, שהתגוררה סמוך אליו באזור המרכז. באוגוסט 2016 הוא נכנס לחדרה, איים עליה בסכין ופגע בה מינית באופן חמור. בכתב האישום עלה כי בין השניים הייתה היכרות מוקדמת ובשלב מסוים היא עברה להתגורר בדירה סמוך אליו.

   

  בליל המקרה היא שכבה במיטתה והוא נכנס לחדר תוך שהוא אוחז בסכין והחל לאיים עליה. אז הורה לה אספה להתפשט ודרש ממנה לכבות את הנייד שלה. לאחר שבדק שהוא כבוי, הוא תקף אותה מינית כמה פעמים תוך שהיא מתחננת לחייה.

   

  במשפט העידה הצעירה כי הנאשם לקח את נשמתה והרס את חייה. סגן נשיא בית המשפט המחוזי גלעד נויטל, שעמד בראש הרכב השופטים, אמר בגזר הדין: "אין צורך להכביר במילים על חומרת עבירות המין שאותן ביצע הנאשם. הוא פגע בערכים חברתיים בדמות אוטונומיות האישה על כבודה, פגע בכבודה, בביטחונה, באינטימיות המקודשת לגופה, וכל זאת בביתה, מבצרה במקום שבו הייתה אמורה להרגיש בטוחה ומוגנת".

   

  עורך הדין אבי כהן שייצג את הנאשם מסר: "מדובר במעידה קשה של הנאשם, שהיכה על חטא ואף פיצה את המתלוננת עוד בטרם גזר הדין, כשהעביר לה את כל חסכונותיו. מדובר בפליט שנמצא בגפו בארץ ותנאי מאסרו קשים עבורו, עשרות מונים מאלה של אזרח ישראלי. בנסיבות אלה, אשקול הגשת ערעור לבית המשפט העליון".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים