שתף קטע נבחר

שלושת המוסקטרים: גיבורי העל הכי אמיתיים

כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם - גם בעולמם של גיבורי וגיבורות העל יש מקום לגיבורים מהעולם הישן שרק רוצים לעשות את "המעשה הנכון". הלכנו לראות, צחקנו, בכינו, התרגשנו ונהנינו. קחו את הילדים ורוצו לראות

שלושת המוסקטרים הוא אחד הספרים שיכול לעבור בלי בעיה מצרפת של המאה ה-18 לעולם גיבורי העל של ישראל של המאה ה-21. בעיקר כשכוכבי המחזמר שנכתב בהשראת ספרו של אלכסנדר דיומא, הם שלום מיכאלשווילי (משלישיית "מה קשור"), עמוס תמם, עוז זהבי, עומר דרור ונועה קירל - ההצלחה היא מובטחת.

 

המוסקטרים, הם יחידת המשמר העילית של מלך צרפת, לואי ה-13. המחזמר (כמו גם הספר) מתרכז בסיפורם של שלושת המוסקטרים: אתוס (עמוס תמם), פורתוס (שלום מיכאלשוויולי) ואראמיס (עוז זהבי), היחידים עליהם סומך מלך צרפת בכל הממלכה.

 

השליישייה האמיצה (צילום: מרווה שרון) (צילום: מרווה שרון)
השליישייה האמיצה(צילום: מרווה שרון)

 

בצוואתו, מוריש המלך את ממלכתו לבתו, הנסיכה מארי (נועה קירל). ולאחר מותו, אחיו של המלך (שר הצבא), משתלט על הממלכה ומוציא את המוסקטרים אל מחוץ לחוק.

 

המוסקטרים, יוצאים למסע הרפתקאות מסוכן במטרה למצוא את הצוואה, ולהוכיח שהנסיכה, היא היורשת החוקית והמלכה הבאה של צרפת. למסעם, מצטרף דארטאניאן הצעיר (עומר דרור) השואף להיות מוסקטר.

 

הנסיכה האמיתית (צילום: מרווה שרון) (צילום: מרווה שרון)
הנסיכה האמיתית(צילום: מרווה שרון)

 

שני בני שש מתלהבים ושתי אמהות מתלהבות לא פחות, הגיעו לצפות בהצגה כדי לראות איך בסוף המסע האמיץ של שלושת המוסקטרים ודארטאניאן, הזוכה בלבה של הנסיכה, הם מצילים את המצב. בעיקר בזכות העבודה המשותפת והאימרה הכל כך מפורסמת: "אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד".

 

"זה לא רק האפקטים המדהימים, אלא גם משחק מצוין של השחקנים וכמובן ההומור. אין ספק שלהומור היה פה תפקיד מרכזי. ילדים מבינים הומור, וזה היה ממש תענוג לראות אותם מתחברים לסיפור", מסבירה אחת האמהות. 

 

אז הילדים ממש אהבו את סיפור הגבורה והחברות, ואפילו התלהבו מסיפור האהבה הכל כך תמים, אבל בדיוק כזה גם אנחנו היינו רוצים. כי גם בעולם שבו וונדר וומן מצליחה להציל את העולם, נחמד לדעת שגם הגברים יכולים לעשות את זה. כמו שהמוסקטרים אומרים: "כולם בשביל אחד וכולם בשביל אחד".

 

כרטיסים ומחירים

רכישת כרטיסים ומועדי הצגות -לחצו כאן 

 

צפו בתקציר:

 

 

במאי ההצגה : אלדר גרויסמן, כותב: אורי אוריין, מלחין ומעבד: בן זיידמן

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מרווה שרון
שלושת המוסקטרים
צילום: מרווה שרון
מומלצים