שתף קטע נבחר

יפני גוסס ערך מסיבה לכבוד סוף החיים

איש העסקים לשעבר סאטורו אנזאקי, בן 80, גילה לפני חודשיים שהוא חולה בסרטן סופני והחליט לחגוג את ימיו הספורים בעולם. אז הוא שכר אולם, הזמין אלף אורחים והביא רקדניות: "חשבתי שלהיות מדוכדך זה לא בטבע שלי"

מה עושה אדם שיודע שימיו בעולם ספורים? מסיבה! איש עסקים יפני שאובחן חולה בסרטן סופני ערך מסיבה בהשתתפות כאלף אורחים כדי לחגוג את סיום החיים שלו ולומר תודה לכולם.

 

עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

רשת החדשות הבריטית BBC דיווחה היום (יום ג') שסאטורו אנזאקי בן ה-80, לשעבר נשיא חברה בינלאומית לייצור ציוד מכני הנדסי, הזמין למסיבת "סוף החיים" שלו חברים, בני כיתה לשעבר, שותפים עסקיים ועובדים שלו.

 

זה לא בטבע שלי להיות מדוכדך". סאטורו אנזאקי  ()
זה לא בטבע שלי להיות מדוכדך". סאטורו אנזאקי

מחלתו של אנזאקי אובחנה בחודש אוקטובר וב-20 בנובמבר הוא הכריז בעיתון שהוא מתכנן לערוך מסיבה לכבוד סיום החיים שלו. תוכניתו הפכה ויראלית ברשת ואנשים רבים שיבחו את הצעד שלו. המסיבה עצמה נערכה באולם בבית מלון שאותו שכר אנזאקי.

 

"אני מרוצה שיכולתי לומר 'תודה' לאנשים שפגשתי בחיים שלי", אמר איש העסקים היפני לכתבים בסיום המסיבה שערך. "רציתי למקסם את איכות החיים בזמן שנותר לי אז החלטתי לא לקבל טיפול בהתחשב בתופעות הלוואי", הוא אמר.

 

במהלך המסיבה הופיעו רקדניות ממחוז הולדתו של היפני החולה, טוקושימה.

 

העיתון Japan Times דיווח שאנזאקי סיפר שהוא "נהנה מאוד מהחיים" שלו. לדבריו, "חשבתי שלהיות מדוכדך זה לא בטבע שלי", הוא אמר. כלי תקשורת מקומיים דיווחו שאיש העסקים הגוסס ניסה ללחוץ יד לכמה שיותר אורחים במסיבה שלו כדי להביע את הערכתו בפניהם. אחד מעובדיו סיפר לערוץ הטלוויזיה הציבורי NHK ש"זה היה אירוע מהנה מאוד".

 

אנזאקי היה נשיא חברת "קומטסו" משנת 1995 ועד 2001. לאחר מכן היה יו"ר החברה הבינלאומית. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נהנה בחיים שלו. סאטורו אנזאקי
מומלצים