שתף קטע נבחר

מלניה טראמפ: "כריסטמס זה לא רק מתנות"

בביקור בבסיס צבאי סייעה הגברת הראשונה למיין צעצועים שנתרמו ויחולקו כמתנות לילדים נזקקים. למרות זאת, טראמפ ביקשה להעביר מסר כי החג הוא לא רק סביב מתנות: "זה סביב משפחה, שירות והכרת תודה. אנחנו חייבים להמשיך לעזור זה לזה"

 

 

 

הגברת הראשונה של ארצות הברית, מלניה טראמפ, המשיכה את מסורת החג ומיינה הלילה (ה') מתנות שנתרמו עבור ילדים נזקקים יחד עם משפחות אנשי צבא. לרגל חג המולד המתקרב, ביקרה טראמפ בבסיס הצבאי אנאקוסטיה-בולינג, סמוך לבירה וושינגטון, ונשאה שם דברי סיכום לשנתה הראשונה בתפקיד אשת הנשיא.

 

"בנימה אישית, כשהשנה הראשונה שלי כגברת הראשונה מסתיימת, הייתה לי הזכות לראות את הרוח ואת החוסן של כל כך הרבה אנשים במדינה שלנו. אחרי עונת ההוריקנים ההרסנית של השנה הזו, אני מקווה שכל מי שצופה בנו בבית ישקול לתרום דרך מיזמים לתרומה לקהילה", אמרה טראמפ מעל הדוכן שהיה מוקף באריזות מתנה עטופות ובאופניים לילדים.

"זה לא רק מתנות". מלניה טראמפ בבסיס הצבאי (צילום: MCT) (צילום: MCT)
"זה לא רק מתנות". מלניה טראמפ בבסיס הצבאי(צילום: MCT)

 (צילום: MCT) (צילום: MCT)
(צילום: MCT)

 (צילום: MCT) (צילום: MCT)
(צילום: MCT)

 (צילום: MCT) (צילום: MCT)
(צילום: MCT)

 (צילום: MCT) (צילום: MCT)
(צילום: MCT)

"ראיתי אנשים מכל רחבי האומה הגדולה שלנו מתאמצים לעזור לאלו שאיבדו הכל, ואני רוצה לקרוא לאנשים להמשיך עם רוח הנתינה הזו בחג המולד ובשנה החדשה", הוסיפה.

 

רשת CNN דיווחה כי לאחר הנאום, קישטה הגברת טראמפ כרטיסי ברכה ומיינה צעצועים שנתרמו יחד עם ילדים של אנשי צבא, כחלק מאירוע ההתרמה השנתי של חיל הנחתים. טראמפ והילדים הרימו דובי צעצוע, דמויות מסרטי אקשן, בובות ומשחקים אחרים וארזו אותם מתוך אריזות מתנה ענקיות. טראמפ אף מיהרה לסייע לילד קטן שהתעקש להרים דובי שהיה גדול יותר ממנו.

 

הגברת טראמפ הקפידה לעבור בין כל הילדים שהשתתפו באירוע, בירכה כל אחד באופן אישי בברכת חג מולד שמח ושאלה כל אחד מהם "מה המשאלה שלך?". טראמפ ציינה עוד כי המסר שלה לחג השנה הוא ש"זה לא רק המתנות".

 

היא הסבירה כי "זו התקווה שלי בתקופת החגים הזו, שאנשים יזכרו שזה לא רק סביב מתנות - זה סביב המשפחה, השירות והכרת התודה. אנחנו חייבים להמשיך לעזור זה לזה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים