שתף קטע נבחר

שלום תקווה חוזר למגרש הביתי

מגרש הכדורגל בשכונת סלע בנתניה ידע ימים יפים יותר, בעיקר כשהכדורגלן שלום תקווה שיחק בו. היום, כשהדור הבא מתאמן לקראת העתיד, החליט תקווה לפנות לצוות "מהפך במגרש" והזמין את ענת הראל וצוות השיפוץ לעשות שינוי שישדרג את המגרש ויהפוך אותו למקום שכולם ירצו להגיע אליו

בחסות הטוטו

 

 

אצל שלום תקווה הכדורגל הוא בנשמה, עוד לפני שהפך לאחד מהכדורגלנים הבולטים בישראל, הוא בילה במגרש השכונתי בנתניה, שם הכל התחיל. אחר-כך כבש שערים במשחקים עם נבחרת ישראל, ובמשחקים בקבוצות השונות באירופה, אבל הלב תמיד היה עם המגרש בו שיחק בילדותו.

 

כך נראה המגרש לפני השיפוץ
כך נראה המגרש לפני השיפוץ
היום שלום מגיע למגרש בעיקר כדי לצפות בבן שלו, גיא, משחק בכדורגל, אבל המגרש בשכונת סלע כבר פחות מתאים למשחקים, הוא צריך שיפוץ נרחב. אז מה מתאים יותר מאשר לפנות לצוות "מהפך במגרש" כדי לפתוח את העונה השנייה עם המיזם, המשותף לטוטו ול-ynet, שמשדרג מגרשים וקהילתיים ברחבי הארץ בניצוחם של ענת הראל וצוות השיפוץ י.ש.ע עבודה עברית.

עובדים על המגרש
עובדים על המגרש
 

אחרי השיפוץ - מושלם. זה הזמן לחזור ולשחק
אחרי השיפוץ - מושלם. זה הזמן לחזור ולשחק

במסגרת העונה השנייה של הפרויקט, שעלה לאוויר במהלך חודש נובמבר, ביקשנו מהגולשים שיספרו לנו על המגרש קהילתי שלהם ועל השיפוץ לו הוא זקוק, במטרה להגיע לאותם מגרשים ולעזור לקהילה לשפר את איכות חייהם בעזרת טיפול במגרש השכונתי. תהליך השיפוץ, שנערך בימים אלו במקומות שונים, מתועד בסדרה שעולה היום ב-ynet ואתם מוזמנים מדי שבוע לצפות במהפכים המרגשים.

 

ענת הראל וצוות השיפוץ י.ש.ע עושים מהפכים במגרשים (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
ענת הראל וצוות השיפוץ י.ש.ע עושים מהפכים במגרשים(צילום: שאול גולן)
 

איך היה בעונה הראשונה? בואו להתרגש 

 

בחסות הטוטו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלום וגיא תקווה
צילום: שאול גולן
ענת הראל
צילום: שאול גולן
מומלצים