שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  בגלל סכסוכים: שני מקרי רצח תוך יממה במזרח י-ם

  צעיר כבן 20 נרצח ועוד שניים נפצעו מירי לאחר קטטה בין שתי משפחות בשכונת אבו תור במזרח ירושלים. בזמן הקטטה נשמעו קריאות ברמקולים של המסגד בשכונה להגיע לזירה להרגיע את הרוחות, אך זה היה מאוחר מדי. שני חשודים נעצרו. אתמול: בן 9 נורה למוות כנראה בשוגג במהלך קטטה

   

   

  דם ברחובות מזרח ירושלים: צעיר כבן 20 נרצח הלילה ועוד שניים נפצעו במהלך קטטה בין שתי משפחות בשכונת אבו תור במזרח ירושלים. המשטרה הוזעקה לשכונה ועצרה שני חשודים במעורבות במעשה. לפי המשטרה, פונו עוד שני פצועים במצב בינוני עד קשה לטיפול רפואי.

   

  פרמדיקים של מד"א קבעו את מותו של הצעיר, שנורה בפלג גופו העליון. בזמן הקטטה קראו ברמקולים של המסגד להגיע לזירה כדי להרגיע את הרוחות, אבל זה היה מאוחר מדי. במשטרה אומרים כי מדובר בסכסוך ישן בין חמולות שהוביל לרצח. עם זאת, במסגרת החקירה נבדק הקשר בין החשוד ברצח לבין הנרצח ואם היה אירוע חדש שהצית את הסכסוך.

  זירת הרצח הלילה במזרח ירושלים ()
  זירת הרצח הלילה במזרח ירושלים

  הילד שנרצח אתמול במזרח ירושלים ()
  הילד שנרצח אתמול במזרח ירושלים

  "שמענו ירי מתמשך", סיפר תושב המקום. בהתחלה לא ידענו מאיפה הירי הגיע, אבל אחרי מספר דקות הבנו שמדובר בסכסוך בין קרובי משפחה".

   

  התושב הוסיף כי "האירוע הזה יכול  היהלהסתיים בעוד הרוגים בגלל היריות שנורו בזמן הקטטה. זה היה כמו מלחמה. גם אנחנו לא הצלחנו להתקרב למקום כי נשקפה סכנה לחיינו. רצינו לעזור ולהרגיע את הרוחות לפני האסון אבל לצערי נכשלנו. המכובדים נמצאים בשטח ופועלים כדי שזה לא יוביל לעוד שפיכות דמים".

   

  אתמול בשעות הערב התרחשה קטטה נוספת בשכונת עיזריה שבמזרח ירושלים. דובר המשטרה הפלסטינית לואי זריקאת דיווח ש, בן 9, בלבד נהרג במהלך קטטה. "הילד היה מאוד קרוב לזירה וככל הנראה נפגע מהירי", סיפר עד ראיה. "ילד שילם בחייו בגלל קטטה מיותרת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים