שתף קטע נבחר

פונתה בכוח מבית האבות. בת 94 נעצרה

בית אבות בפלורידה דרש מחואניטה פיצג'רלד להתפנות אחרי פיגור בתשלומים: "היא אמרה שתמות בקרוב". פיצג'רלד, שמכחישה את הטענה, סירבה לעזוב. אחרי שמאמצי השכנוע של השוטרים כשלו הם גררו אותה בכוח לניידת. הקשישה החבולה הייתה יומיים במעצר

שוטרים בפלורידה הפעילו כוח כדי לעצור את חואניטה פיצ'גרלד, קשישה בת 94, שסירבה להתפנות מבית האבות שבו חיה בשנים האחרונות.

 

"אם לא תיקחו אותי מפה – אני לא הולכת לשום מקום", אמרה חואניטה לשוטרים. "אנחנו מנסים לשכנע אותה", דיווחו השוטרים, ואחרי שניסיונותיהם כשלו הם גררו אותה לניידת. "הצילו!", קראה חואניטה. "אתם מכאיבים לי", אמרה לשוטרים.

לפי בית האבות, חואניטה קיבלה הודעה על פינוי אחרי שסירבה לשלם על השהות במוסד בשלושת החודשים האחרונים. לטענתם חואניטה אמרה לצוות שהיא מפסיקה לשלם, מכיוון שהיא מעריכה שהיא תמות בקרוב.

 

חואניטה מספרת גרסה אחרת. לדבריה היא ניסתה לשלם להם באוקטובר, אך בית האבות סירב לקבל ממנה כסף ורצה שהיא תעזוב. היא מספרת שבצוות התלוננו על עובש בדירתה בבית האבות, שבו היא חיה מאפריל 2011.

חואניטה פיצ'גרלד במעצר (צילום: MCT) (צילום: MCT)
חואניטה פיצ'גרלד במעצר(צילום: MCT)
  

המשטרה בפלורידה מסרה שפיצ'גרלד קיבלה התרעה על פינוי יום לפני שנעצרה, וסירבה ליצור קשר עם קרובי משפחתה בתיווך המשטרה. פיצ'גרלד נעצרה ביום שלישי על הסגת גבול, והחוזקה יומיים במעצר. בית משפט שחרר אותה כדי שאת יום הולדתה, שחל ביום שישי, היא לא תציין מאחורי הסורגים.

 

בראיון במדי אסירה בבית הסוהר סיפרה פיצ'גרלד שהיא נחבלה במעצר ושאין לה לאן ללכת. "המשפחה שלי גרה בטנסי, ואמרתי להם לא לספר לבן שלי שום דבר ממה שקרה", סיפרה בראיון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים