שתף קטע נבחר

אפילו הבנקים הבינו שנמאס לכולם מהבנקים – מהן החלופות להלוואה ולחיסכון?

כולנו נתקלנו לאחרונה בפרסומים של בנקים שמספרים לנו עד כמה נמאס מהבירוקרטיה ומחוסר ההבנה של הבנקים המיושנים את הצרכים שלנו. אבל אנחנו לא צריכים שהבנק שיגיד לנו שנמאס מהבנק - אלפי ישראלים משתמשים בפלטפורמה להלוואות חברתיות, כדי לקחת הלוואות ולחסוך כסף בתנאים מצוינים. איך זה עובד? הכירו תחום ההלוואות בין אנשים

הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, האינטרנט מגיע לכל היבט ופינה בחיים שלנו, ונראה שהבנקים נשארו קצת מאחור. בתור מוסדות ותיקים, מיושנים וקצת מאובנים, הבנקים התקשו להסתגל לעידן הדיגיטלי, והמשיכו להתעקש על המוצרים והשירותים אותם התרגלו לספק במשך מאות שנים.

 

עם זאת, בתקופה האחרונה נראה שאפילו הבנקים מבינים שהם צריכים להשתנות כדי למשוך את הצרכנים של ימינו. כולנו נחשפים לאחרונה לקמפיינים מאוד "בועטים" של הבנקים המספרים לנו כמה הם בעצם לא מה שהם... ויש אפילו חברות אשראי בבעלות בנקים שמספרות לנו כמה תהליך לקיחת הלוואה בבנק הוא מסורבל....

מול הניסיונות של הבנקים וחברות האשראי למשוך לקוחות חדשים ולשמור במקביל על מבני העלויות והתרבות המיושנת, עומדות חברות צעירות, מתקדמות ומוכוונות-טכנולוגיה, שמציעות חלופה אמיתית להלוואות וחיסכון בעידן הדיגיטלי.

 (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
(צילום: Shutterstock)

 

גם חברתי, גם טכנולוגי - הדור הבא של ההלוואות כבר כאן

הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים הובילו להולדתו של ענף חדש, פינטק, המשלב טכנולוגיה ופיננסים. כחלק מהחדשנות הפיננסית, חברות בכל רחבי העולם גיבשו תחליף לבנקים ולחברות האשראי, בכל הנוגע להלוואות וחיסכון. התוצאה היא שכיום יכולים הצרכנים להלוות וללוות כסף באופן חברתי, במה שזכה לכינוי 'הלוואות חברתיות בין אנשים'.

 

ההלוואה נעשית בין אנשים פרטיים, כאשר החברה המסחרית היא ה'שדכנית' בין הצדדים, בניגוד לבנקים או לחברות האשראי שגוזרות עלינו קופון כפול – פעם אחת בריבית הנמוכה על הפיקדון, ופעם שנייה בריבית הגבוהה על ההלוואה.

 

הפלטפורמה החברתית החדשה, המיוצגת על ידי מספר חברות מובילות ומבוססות בישראל, רושמת צמיחה מסחררת בשנים האחרונות, עם כ 150 מיליון שקל שהועברו דרכן בישראל עד כה, והיא מתחילה להוות חלופה מוכרת ומשתלמת בתחום ההלוואות.

 

החברות מהתחום החדש, ביניהן 'בלנדר הלוואות חברתיות בין אנשים', מאפשרות לאדם מן השורה להלוות וללוות כסף אחד מהשני, בלי העמלות המנופחות של חברות האשראי, הביורוקרטיה המסורבלת של הבנקים, או הריביות הגבוהות אצל שניהם. חברת בלנדר גאה להציע פתרון גמיש, הוגן ושקוף לחלוטין, שמיטיב עם כל הצדדים: המלווים שמשקיעים כסף מקבלים ריבית טובה ורשת ביטחון פיננסית, בעוד שמי שלוקח הלוואה משלם ריבית אטרקטיבית, באמצעות תהליך לקיחת הלוואה מיידי, ידידותי ושקוף.   (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
(צילום: Shutterstock)
איך זה עובד?

לעומת ה"בנקים הדיגיטלים" או חברת האשראי, שמעליבים את הבנקים אך מחויבים לתרום לשורת הרווח שלהם, הפלטפורמות החדשות של ההלוואות החברתיות הן נפרדות ודיגיטליות לחלוטין, מה שמאפשר להן לפעול ביעילות ובעלויות נמוכות. העובדה שבלנדר לא מחזיקה מאות סניפים ואלפי עובדים שצריך לשלם להם משכורת בכל חודש, מאפשרת לגלגל את החיסכון בעלויות ישירות ללקוחות בלנדר, דרך הריביות שהחברה מציעה.

 

כל מי שמעוניין לקחת הלוואה מבלנדר, צריך להיכנס לאתר החברה, לפתוח חשבון במהירות ובקלות, להגדיר סכום ומטרה להלוואה. הבקשה מתקבלת על ידי 'בלנדר', מעובדת באמצעות תהליך סינון מתקדם ויעיל, ועם קבלת האישור, הלווה יכול לקבל את הסכום ישירות מאדם אחר, שרוצה לחסוך על ידי מתן הלוואה.

 

מי שרוצה להלוות כספים ולקבל ריבית אטרקטיבית, צריך לפתוח חשבון באתר בלנדר, להגדיר את הסכומים להלוואה, ולבחור כיצד לחלק את הסכום ולמי להעניק אותו. הממשק של בלנדר מציג באופן ויזואלי ונוח את הריבית ואת ההחזרים שכבר הגיעו לחשבון של המלווים. ניתן גם להגדיר הקצאה אוטומטית של הכספים הפנויים להמשך השקעה בהלוואות נוספות. על מנת לשמור על נזילות מרבית, ניתן גם למכור הלוואות קיימות למלווים אחרים בשוק משני של הלוואות.  


 (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
(צילום: Shutterstock)
בלנדר בתור שדכנית בלבד

לעומת הבנקים וחברות האשראי, שרוצים בעיקר לגרוף את הריבית על הלוואות שלכם או לקחת את הכסף שלכם לחיסכון בריבית אפסית, המרכיב החשוב ביותר בהלוואות חברתיות הוא שמי שמפעיל את הפלטפורמה, כמו בלנדר, מקשרת בצורה שקופה ובטוחה בין אנשים פרטיים, הנמצאים ברשת של שותפות הדדית, ללא החסרונות של המוסדות הפיננסיים הוותיקים.

 

בלנדר מאפשרת לכל אחד מאתנו לבקש הלוואה בתנאים הוגנים וריאליים, על פי הצורך האישי שלנו. בתור גורם מתווך, בלנדר מקפידה להעניק ללקוח שקט נפשי ונוחות מקסימלית, ולספק פלטפורמה דיגיטלית, מתקדמת ונוחה, כדי שתוכלו לקבל או להעניק הלוואה במהירות, בשקיפות וביושרה.

 

הדרך שלכם להצטרפות למהפכה החברתית של עולם ההלוואות נמצאת במרחק קליק אחד- היכנסו לאתר של בלנדר, בחרו הלוואה בתנאים אטרקטיביים, או התחילו לחסוך בתבונה על ידי הענקת הלוואות לאנשים פרטיים בדיוק כמותכם. 
 

הלוואה הוגנת ושקופה מחכה לכם באתר בלנדר. הצטרפו למהפכת ההלוואות החברתיות>>

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
בלנדר, הלוואות הלוואות חברתיות
צילום: Shutterstock
מומלצים