שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אופירה על הריב עם ברקוביץ': "זה מאחורינו, שלחתי לו לב"

  אחרי שאייל ברקוביץ' ניתק לנו בפנים, הרמנו טלפון לאופירה אסייג - ששמחה לספר מה קרה מאז שנטש את תוכניתם בזעם, ובשידור חי. "אנחנו חברים יותר מעשור, עם המשפחות ובחגים - זה היה סופר-כואב", הודתה, אך גם הרגיעה את המעריצים: "אנחנו כמו זוג נשוי, לא ניפרד לעולם". אז למה הבאזז התקשורתי בכל זאת עלה לה בבריאות? צפו

   

  שיחה בהפתעה עם אופירה אסייג

  שיחה בהפתעה עם אופירה אסייג

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  סאגת אופירה-ברקוביץ'-נפתלי מסרבת לשכוך: כיממה חלפה מאז נטש אייל ברקוביץ' בשידור חי את תוכנית הרדיו שלו עם אופירה אסייג, אחרי שבין השניים ניצת ויכוח שנגע לעימות הטלוויזיוני של כדורגלן העבר עם מני נפתלי.

   

  היום (ב') הרים אולפן ynet את הכפפה - כלומר, את האייפון - ודרש בשלומם של השניים. אז ברקוביץ' הגיב בניתוק בוקר טוב, ואופירה? לה היה דווקא לא מעט לומר. "זה היה סופר-אמיתי ואפילו כואב", היא מדגישה בתגובה לטענות שהושמעו, שלפיהן העימות בין השניים בוים. "כששואלים אותי אם זה היה מבוים זה אפילו מעליב אותי. לביים מריבה? די. זו הבדיחה הכי חלשה ששמעתי".

   

  אופירה ואייל. יותר מזוגיות טלוויזיונית ()
  אופירה ואייל. יותר מזוגיות טלוויזיונית
   

  את העלבון הזה, המשיכה לספר בשידור, היא לקחה די קשה. "אני ואייל ברקוביץ' חברים יותר מעשר שנים - לא חברות תקשורתית רגילה. אנחנו חברים עם המשפחות, חגים, קידוש. אנחנו מאוד מחוברים, ומבחינתי, כשהוא נטש אותי, זה כאב יותר אישית ממקצועית. מקצועית - נאלצתי להחזיר את השידור לבד עד 18:50 בהקפצה, אבל כאב לי מאוד".

   

  אבל סוף טוב - הכול טוב. לפי אסייג, הסולחה אומנם עוד לא הושלמה בהצלחה - אך שניהם כבר לגמרי עליה. "לא יעזור, אנחנו לא ניפרד לעולם", הצהירה אסייג, "הבוקר הסתמסנו באמצעות גורם שלישי, וכשהבנתי שהדרך להמשיך את היחסים פתוחה - שלחתי לו לב".

   

  העימות עם מני נפתלי. מתוך "אופירה וברקוביץ'"

  העימות עם מני נפתלי. מתוך "אופירה וברקוביץ'"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  קיבלת לב בחזרה?

  "כן, והתפוצצנו אחד על השני. מאז הלב עברו הרבה מאוד אס-אם-אסים. זה מאחורינו. ההתכתבויות בינינו מאוד-מאוד אמיתיות, פשוטות, כמו של ילדים בגן. אנחנו לאט-לאט מתפייסים - כמו זוג נשוי. לא מייד, אבל אנחנו בדרך הנכונה. למדנו, הסקנו וקבענו להערב. אני מקווה שהוא יגיע".

   

  האמנת שתחוללו כזאת סערה עם מני נפתלי?

  "ממש-ממש לא. יחסית לתוכנית שנמצאת ברצועה יחסית רגועה - חשבנו שהכל יהיה לאט-לאט, אבל זה עשה הרבה רעש, הרבה באזז. מצד אחד אני שמחה, מצד שני - הרגשתי את זה כבר על הבריאות שלי. מיום חמישי אני עסוקה רק בבלגנים. לא היה לי זמן, לא נרות חנוכה, לא פסטיגלים עם הילדים, לא כלום. אני מקווה שהיום אני כבר אתאושש ואתפנה יותר למשפחה".

   

  את אולי קצת מתחרטת?

  "מתוקה שלי, אני לא מתחרטת על שום דבר שעשיתי מהיום שנולדתי. מה שצריך לקרות קורה מלמעלה - הכול מדויק וצריך להתמודד עם זה. מי שאין לו תיבות פנדורה לא צריך לחשוש להגיע לתוכנית שלנו".

   

   

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים