שתף קטע נבחר

בנה של שרה פיילין תקף את אביו: "השתגע"

בליל שבת התקשרה מושלת אלסקה לשעבר שהייתה גם מועמד לסגנית נשיא ארה"ב למשטרה ודיווחה כי בנה הבכור תקף את אביו. בתצהיר המשטרתי נכתב כי האב נמצא מדמם בזירה והאם רועדת בכל חלקי גופה. סיבת העימות: האב לא הסכים לבן לקחת את המשאית, וזה הבטיח שהוא מגיע "לשבור לו את הצורה"

מואשם בתקיפת אביו ובפריצה. טראק פיילין (צילום: AP) (צילום: AP)
מואשם בתקיפת אביו ובפריצה. טראק פיילין(צילום: AP)

טראק פיילין, בנה הבכור של מושלת אלסקה והמועמדת לשעבר לתפקיד סגנית נשיא ארצות הברית שרה פיילין, הואשם הלילה (ג') בתקיפה ובפריצה בעקבות עימות אלים עם אביו, טוד פיילין. הבן מואשם כי בשבת בלילה התפרץ דרך החלון לבית המשפחה בעיר ואסילה שבאלסקה, התכתש עם אביו וניסה לקחת את אקדחו.

 

בעקבות האירוע האלים, נעצר טראק פיילין בן ה-28. בתצהיר המשטרתי שנמסר לבית המשפט נכתב כי האירוע הותיר את אביו של פיילין מדמם ואת אימו רועדת בכל חלקי גופה. נגד טראק פיילין הוצא צו הרחקה מהוריו וכן מאחיו הצעיר טריג ואחותו פייפר, והוא נשאר במעצר במקום להיות משוחרר בערבות של 5,000 דולר.

 

עוד עולה מהתצהיר כי הייתה זו שרה פיילין שהזעיקה את המשטרה לביתה ודיווחה כי בנה הבכור תקף את אביו וכי הוא "השתגע והיה בהשפעה של איזשהו חומר". כשהמשטרה הגיע לזירה, טוד ושרה פיילין שהו מחוץ לבית ובתוך כלי רכב שונים.

"רעדה בכל חלקי גופה". האם שרה פיילין (צילום: AP) (צילום: AP)
"רעדה בכל חלקי גופה". האם שרה פיילין(צילום: AP)

משפחת פיילין בימים יפים יותר. הבן טראק משמאל, האם והאב שרה וטוד פיילין מימין (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
משפחת פיילין בימים יפים יותר. הבן טראק משמאל, האם והאב שרה וטוד פיילין מימין(צילום: רויטרס)

האב טוד פיילין סיפר לשוטרים כי העימות החל כאשר בנו התקשר כדי להגיד שהוא מגיע לקחת את המשאית, והאב התנגד לכך. בשל כך, איים הבן כי הוא "בדרך בכל מקרה כדי לשבור לו את הצורה". האב המתין לבנו כשהוא חמוש באקדחו, אך על פי התצהיר "החליט לא לירות בו", והבן הרחיק מידיו את האקדח בזמן ששניהם התכתשו.

 

הבן טראק פיילין אמר לשוטרים לאחר מעצרו כי אביו כיוון אליו אקדח. כך על פי התצהיר המשטרתי. עוד נכתב כי במהלך העימות, ניסה הבן לדחוק באביו לירות בו.

 

האם שרה פיילין הייתה המועמדת לתפקיד סגנית הנשיא בבחירות של 2008, כשהמועמד הרפובליקני לנשיאות ג'ון מקיין בחר בה למועמדת מטעמו לתפקיד סגנית הנשיא, אבל הצמד הפסיד בבחירות הכלליות לברק אובמה, שנבחר לנשיא השחור הראשון בתולדות ארה"ב. מאז נותרה פיילין אחת הדמויות הכי שנויות במחלוקת בארה"ב בשל שורה של התבטאויות שמרניות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
טראק פיילין, בנה של שרה פיילין
צילום: AFP
מומלצים