שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  סבתא זפטה: הבריחה מהבית תן שנגוע בכלבת
  רגעים של בהלה - ותושייה: תן נגוע בכלבת שחדר לשטח הקיבוץ של אסתר גרינגס היה על סף דלתה, והיא ריססה אותו בתרסיס אקונומיקה עד שנמלט. "הוא היה באטרף, רציתי להציל את שלושת הנכדים שלי"

   

   

  עם תרסיס אקנונימיקה ביד - ודאגה גדולה לנכדים בלב - נאבקה אסתר גרינגס (69) מעין חרוד איחוד דקות ארוכות בתן נגוע בכלבת, עד שהצליחה להבריח אותו מהכניסה לביתה. אחר כך תקף התן חברת קיבוץ אחרת ושרט אותה בפניה.

   

  בסוף השבוע ראתה אסתר את דולסה, כלב הפינצ'ר שלה, משחק מחוץ לבית ומקפץ מצד לצד. "הייתי בטוחה שהוא משחק עם כלב אחר. פתחתי את דלת הרשת שלי ופתאום שמעתי יללות של תן בכניסה לבית. הבנתי מייד שעלי לפעול במהירות ושתן חולה בכלבת עומד כרגע בכניסה לבית שלי".

  לא נפרדת מהתרסיס: אסתגר גרינגס עם הנכדים עילאי, עדיה וענהאל והכלב דולסה (צילום: שרית לבקוביץ) (צילום: שרית לבקוביץ)
  לא נפרדת מהתרסיס: אסתגר גרינגס עם הנכדים עילאי, עדיה וענהאל והכלב דולסה(צילום: שרית לבקוביץ)

  "הדבר הראשון שעלה לי בראש היה להזהיר את שלושת נכדיי, שגרים בשכנות אליי, שהתן לא יתקוף אותם", סיפרה אסתר. "התן בחוץ כבר היה באטרף, פתחתי במהירות את דלת הרשת כדי שדולסה ייכנס מייד הביתה ולא ייפגע מהתן. דולסה זינק מייד פנימה ומייד אחריו התן. זה היה היה מפחיד".

   

  "התן נצמד לדלת הרשת והיה עלול בכל שנייה לקרוע את הדלת, להיכנס לתוך הבית ולהתנפל עליי. היה לי ביד תרסיס אקונומיקה והבנתי שזה יציל אותי. ריססתי לו את הפנים בלי לעצור, במטרה שזה יבריח אותו. לא עצרתי עד שהוא נמלט מהבית, היה לי בראש רק להציל את שלושת הנכדים שלי.

   

  "מדהים שבזכות האקונומיקה שלי ניצלתי. מאז תרסיס האקונומיקה שלי צמוד אליי כל הזמן, אני לוקחת איתי אקונומיקה ב'קלאב קאר' ובכל מקום. אני מבינה שרק האקונומיקה הצילה אותי, כי אחרת הוא היה נכנס דרך הרשת אליי הביתה", סיכמה גרינגס.

   

  התן המשוטט ברח משטח הבית של אסתר, ירד לכיוון מגרש הכדורסל ומשם המשיך לשוטט בקיבוץ ותקף חברת קיבוץ שיצאה לעשן סיגריה. הוא שרט אותה בפניה והיא קיבלה טיפול מאנשי משרד הבריאות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אופיר בן חמו
  אסתר גרינגס. "ניצלתי בזכות האקונומיקה"
  צילום: אופיר בן חמו
  מומלצים