שתף קטע נבחר

פייסבוק תודיע מתי מפרסמים תמונות שלכם

מי שיצטרף לשירות - יצטרך לשלוח תמונה לפייסבוק ואז הוא יקבל הודעה בכל פעם שהתמונה שלו מתפרסמת

מישהו מפרסם תמונה שלכם? ייתכן שתקבלו על כך הודעה: פייסבוק הודיעה הערב (יום ג') כי תתחיל להשתמש בטכנולוגיה לזיהוי פנים, כדי ליידע משתמשים ברשת החברתית מתי גולשים אחרים מפרסמים תמונות שלהם. השירות ייתן רק לגולשים שיעבירו לפייסבוק תמונות שלהם לצורך הזיהוי.

 

בהודעה שפרסמה החברה נכתב כי הפיצ'ר החדש הוא אופציונאלי והוא נועד להגן על פרטיות המשתמשים. מי שיסכים לתנאים ויישלח תמונה - יוכל לדעת אם מישהו אחר מפרסם תמונה שלו בפייסבוק.

 

שימוש נוסף בטכנולוגיית זיהוי פנים ()
שימוש נוסף בטכנולוגיית זיהוי פנים

 

הפיצ'ר החדש לא יהיה זמין בקנדה ובמדינות האיחוד האירופי, בשל חוקי פרטיות. עם זאת, בפייסבוק אמרו כי הם מקווים שהשירות הזה יגיע גם לאותן מדינות בעתיד.

 

לאחרונה נעשה שימוש בזיהוי פנים נפוץ יותר ויותר. בחודש ספטמבר הציגה חברת אפל את טכנולוגיית זיהוי הפנים באייפון X. אמנם בהדגמה באירוע הגדול הזיהוי לא עבד כמצופה, לאחר שעובדים נעלו האייפון, אבל בניסיון שני מערכת זיהוי הפנים עבדה.

 

פייסבוק מתכנן להוסיף אפשרות "הפעל/הפסק" כדי לאפשר למשתמשים לשלוט בפיצ'רים של פייסבוק לזיהוי הפנים. רוב שרמן, בכיר במערך שמירת הפרטיות במפייסבוק, אמר: "חשבנו שחשוב מאוד שתהיה דרך פשוטה לשלוט בטכנולוגיה של זיהוי פנים".

 

בין היתר אמרו בפייסבוק כי הם מתכוונים להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים כדי להודיע למשתמשים אם מישהו אחר מתחזה אליהם ומעלה תמונת פרופיל השייכת להם. בחברה אמרו כי הדבר יפחית את מספר המתחזים.

 

לא נכתב בהודעת פייסבוק מתי הפיצ'ר יחל לפעול.

 

להודעה של פייסבוק - הכוללת סרטון

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תקבלו הודעה, אם תשלחו תמונה
מומלצים