שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "אני גבר וזייפתי אורגזמה פעמים רבות בחיי"

  אנחנו רגילים לשמוע סיפורים על נשים שמזייפות אורגזמה, אבל מסתבר שגם גברים מזייפים ושהתופעה נפוצה משנדמה. שמענו מגברים למה ואיך הם עושים זאת, ומדוע הם מעדיפים לשקר במקום להתמודד ולתקשר

  אנחנו מגיעים למפגשים מיניים עם סט ציפיות מעצמינו, מבן או בת הזוג שלנו ומהחוויה. אנחנו מצפים ליהנות מהמגע, מהאינטימיות ומהאורגזמה. אלא שבמקביל זה גם מפעיל עלינו לא מעט לחצים, ויש שיגידו שבסיטואציה הזאת, גברים סובלים מכך אפילו יותר מנשים. תחשבו על זה - מבחינת החברה, האיבר הזכרי חייב לעמוד זקוף ולהישאר זקוף לכל אורך המגע, גברים צריכים להחזיק מספיק זמן כדי שגם האישה שאיתם תיהנה, והם צריכים להגיע לאורגזמה, כמובן, בכל מגע מיני. העניין הוא שלחץ הוא לא בדיוק החבר הכי טוב של סקס, ולכן הרבה פעמים גברים לא מצליחים לעמוד בסט הציפיות הקשוח, וכעת מתברר שחלקם פשוט מזייף. 

   

  למרות שאנחנו רגילים לשמוע על נשים שמזייפות אורגזמות כדי לסיים מהר יותר את הסקס, התופעה מוכרת גם בקרב גברים. למעשה, זה קורה ליותר גברים ממה שנדמה לנו, והסיבות לכך מרתקות. "לגברים קשה יותר לזייף אורגזמה, שזה בפני עצמו די מבאס", אומר לי יורם, גבר נשוי בן 40. "הפעם ראשונה שהצלחתי לזייף אורגזמה הייתה עם מישהי שהיה לי רומן קצר איתה, עוד בתקופה שלא הייתי נשוי. יצאנו לאיזה בר ושתינו הרבה, משם הלכנו לבית שלה ופתאום ירד לי ממנה. מכיוון שאני אשכנזי מנומס והיא הייתה ממש חרמנית, החלטתי בכל זאת לשכב איתה, והסברתי לה מראש שאני יכול לעשות סקס שעות, ושה'גמירה' אצלי לא מתבטאת בשפיכה. אז שכבנו, ואחרי שהיא הגיעה לאורגזמה, גם אני 'גמרתי' חזק עם צעקות, גניחות והתכווצויות".

  אחרי שהיא הגיעה לאורגזמה, גם אני "גמרתי" חזק (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  אחרי שהיא הגיעה לאורגזמה, גם אני "גמרתי" חזק(צילום: Shutterstock)
   

  "מה עדיף - לזייף או להיראות חלש?"

  אורי, רווק בן 28, מודה שגם הוא זייף בעברו אורגזמות, בעיקר בגלל שהתקשה להגיע לאורגזמה וחשש להעליב את הפרטנריות: "אני על תרופות נוגדות חרדה, ואחת מתופעות הלוואי הנפוצות הן עיכוב שפיכה. לפעמים הייתי עם נשים והרגשתי מתוסכל מהעובדה שאין מצב שאני אצליח לגמור איתן. ממש פחדתי שהן יחשבו שאני לא בסדר או שאני לא נמשך אליהן, אז זייפתי. כשאתה עם קונדום זה מאוד פשוט. בגדול, זייפתי לא מעט פעמים בחיי, והרבה פעמים סקס מזדמן שהיה לי היה מתסכל. אני לא חושב שהן קלטו בכלל שזייפתי".

   

  איך מזייפים עם קונדום?

  "כשאתה עם קונדום זה מאוד פשוט - אתה מזייף אנחה ואומר שגמרת. מוריד את הקונדום וזורק ישר לפח. אף אחת לא ניסתה לעשות csi על הקונדום המשומש שלי".

   

  לא עדיף לדבר איתה ולהסביר לה את מצבך במקום לשקר?

  "זה מביך. מבחינת החברה, גברים אמורים לגמור תמיד, ואם הם לא גומרים - משהו לא בסדר איתם. להתחיל להסביר שזה בגלל תרופות פסיכיאטריות, זה עוד יותר מביך. אנשים לא תמיד יודעים להכיל אנשים שמתמודדים עם בעיות נפשיות. אבל מה עדיף, לזייף או להיחשף ולהראות חלש? בגדול, אני חושב שהבעיה היא שלא מדברים בסקס ולא מדברים על סקס. אין באמת תקשורת וזה לא מקובל לעשות שיחה של תיאום ציפיות. לכולנו יש תסריטים בראש של איך זה אמור להיות ולהיראות, ואנחנו מנסים ומנסות ללכת אחרי התסריט".

   

   

  החלטתי לא לשקר יותר

  רועי, רווק בן 39, מודה שגם לו יצא לזייף אורגזמות מפעם לפעם. "זה קרה לי כמה פעמים לפני עידן האינטרנט. פעם אחת באתי לדייט על עיוור, רק לפי תיאור שלה, אבל כל מה שהיא תיארה לא תאם את המציאות. לא נמשכתי אליה בכלל ואיכשהו מצאתי את עצמי איתה במיטה. זה הגיע למצב שלא עמד לי אפילו אבל הרגשתי לא נעים משום מה, אז עשיתי בכאילו. בפועל, לא נהניתי ולא הגעתי לאורגזמה בכלל. זה קרה עם עוד מישהי ששלחה לי תמונה שלא היתה רלוונטית בכלל לאיך שהיא נראתה. שוב לא היה לי נעים אז שוב אותו סיפור. אחרי שני המקרים האלה החלטתי שאם מישהי משקרת לי, או אם אני לא נמשך אליה, אני פשוט הולך למרות שזה כביכול 'לא יפה'".

  לא רציתי לפגוע בה אז זייפתי (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  לא רציתי לפגוע בה אז זייפתי(צילום: Shutterstock)
   

  ארתור בן ה-32 מצא את עצמו מזייף אורגזמה כדי לסיים מין ארוך מדי שלא הגיע לשום מקום: "הייתה פעם אחת שיצאתי עם בחורה חדשה. הלכתי על הטקס הקבוע - ישבנו על כמה דרינקים, סיפור פה, סיפור שם, היא מדברת, אני מקשיב ומגיב מדי פעם, חיוכים, בדיחות ונגיעות קלות ומרמזות, חשבון ויוצאים. עוד שיחה קלה, נשיקה שמפתיעה אותה באותו הרגע, ובסוף הגענו אליה הביתה. נכנסו למיטה וזה המשיך והמשיך יותר משעה וחצי, וכלום! הרגשתי שאני רץ על ריק. זה היה מאוד מכני בשבילי, לא נהניתי כבר, לא הרגשתי את ההתחממות הזו שתקרב אותי אפילו, הגב התחתון שלי גמר עליי, ואמרתי לעצמי - די כבר! לא רציתי להעליב אותה, למרות שהיום אני מבין שלא צריך לגמור בשביל ליהנות מסקס, אז זייפתי את התנועות, הקשחתי את כל שרירי הגוף, גלגלתי את העיניים לאחור, הוצאתי גניחת שחרור והעפתי את הקונדום מהר, כדי שהיא לא תשים לב. לא דיברנו מאז".

   

  ממהר וזורק את הקונדום לפח

  אבל זה לא רק קורה בסטוצים, לאיתמר בן ה-37 זה קרה דווקא במערכת יחסים ארוכה. "הייתי במערכת יחסים שבה חברתי דאז לא לקחה גלולות והסכימה לשכב רק עם קונדומים מחשש מובן של הריון. זו הייתה בעיה, כי אני, מצידי, לא יכול לגמור עם קונדום, וניסיתי את כל הסוגים, אבל זה פשוט לא עבד. בשלב מסוים פשוט התחלתי לזייף, בעיקר כשקלטתי שאנחנו מתקרבים לקטע ששורף לה או קשה לה. הייתי מזייף ומהר קושר את הקונדום כביכול וזורק לפח. האמת שעשיתי את אותו הדבר גם עם נשים אחרות פה ושם, כדי לתת להן הרגשה טובה".

   

  אבל למה לשקר?

  "בחורות חושבות שזאת אשמתן אם אני לא גומר, ואני בעיקר לא רוצה לפגוע בהן. אני אישית נהנה מהדרך ולא חייב את האורגזמה, אבל אם לא הייתי מזייף הייתי מקבל פרצוף חמוץ ושאלון על למה לא גמרתי, 'אני לא מבינה מה עשיתי לא בסדר', וכן הלאה. אני מעדיף להימנע מזה ולתת להן הרגשה טובה במקום".

   

  אין ספק שאנחנו לא רגילים לשמוע את הסיפורים האלה מפי גברים או לדבר על הנושא הזה בכלל, אבל הגיע הזמן לקחת הפוגה מהציפיות הלא מציאותיות שיש להן בנוגע לאיך סקס אמור להיראות, כדי שנוכל לראות גברים באור קצת שונה, ולאפשר להם להיות מי שהם מבלי להתבייש ומבלי שהם ייאלצו לשקר לאחרות ולעצמם.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  הסברתי לה שאני יכול לעשות סקס במשך שעות
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים