שתף קטע נבחר

"ביי ביי אבא": הפרידה לפני ההוצאה להורג

נידון למוות סיני קיבל הזדמנות אחרונה להיפגש עם משפחתו לפני זריקת הרעל. הוא חיבק את בתו, שנופפה לו לשלום - ולא הבינה שלא תראה אותו שוב

 

 

פרידה אחרונה: אסיר סיני תועד כשהוא נפרד ממשפחתו בדמעות, שעות ספורות לפני הוצאתו להורג בשבוע שעבר. בדקות האחרונות לחייו הספיק האסיר לי שיואן לחבק שוב את ילדיו ואת אשתו. הילדה הקטנה, שסביר להניח שלא הבינה את משמעות הפרידה, נופפה בידה לאביה בקריאות "ביי ביי אבא".

 

שיואן בן ה-30 זכה לביקור אחרון מבני משפחתו בכלא דאקינג בצפון-מזרח המדינה יממה לפני הוצאתו להורג. האסיר כרע על ברכיו בפני אמו לאות כבוד - והיא חיבקה אותו בפעם האחרונה. לאחר שנפרד מבני משפחתו - השוטרים הובילו אותו לניידת.

לי שיואן ()
לי שיואן

 

כורע על ברכיו מול אמו ()
כורע על ברכיו מול אמו
חיבוק אחרון ()
חיבוק אחרון

מובל לניידת המשטרה ()
מובל לניידת המשטרה

על פי כלי התקשורת הסיניים, ברגע ששיואן ראה את בני משפחתו, הוא חזר ואמר "תנו לי להחזיק את הבת שלי". את החיבוק מבתו זכה לקבל מחוץ לניידת המשטרה שחיכתה לו. לאחר מכן הובל שיואן לבית הלוויות המקומי וקיבל את זריקת הרעל שסיימה את חייו.

 

על פי הדיווחים בסין, שיואן, נהג במקצועו, הורשע בגרימת מוות של שלושה בני אדם לפני כשנתיים וחצי. שיואן הסתכסך עם אדם שהיה יחד עמו בבר קריוקי, ולאחר שסיים לבלות רדף אחריו ואחרי חבריו עם רכבו כנקמה.

 

שיואן גרם לרכבם של ההרוגים להתרסק בתעלה, ולאחר שראה שהרכב עלה בלהבות - נטש את זירת התאונה. המשטרה עצרה את שיואן ביום למחרת, ובית המשפט גזר עליו את עונש המוות.


פורסם לראשונה 22/12/2017 23:15

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים