שתף קטע נבחר

האפליקציה שכל חולה סרטן חייב להכיר

מחלת הסרטן היא אחת המגיפות הגדולות והקטלניות ביותר של העידן המודרני. מיליוני אנשים מצטרפים בכל שנה למעגל החולים במחלה, ונאלצים להתמודד עם הטיפולים, הכאבים והבירוקרטיה, בניסיון לשפר את איכות החיים ואף לגבור על המחלה. כבר כיום רבים מהחולים עושים שימוש מוצלח באפליקציית בילונג לניהול וייעול המאבק במחלה. הכל על Belong - אפליקציה ללא תשלום, שניתן להרשם אליה בצורה אנונימית, שנותנת לכם את המידע הקריטי שאתם צריכים, בדיוק כשאתם צריכים אותו

יודע כל מי שמתמודד, ליווה או מלווה בן משפחה קרוב במאבק המפרך במחלת הסרטן, עד כמה מדובר בתהליך מבלבל, מפחיד, מורכב מאלפי פריטי מידע ומשימות. הטיפול וההתמודדות עם מחלת הסרטן הם תהליכים מורכבים ומאתגרים, הן לחולה והן ליקיריו. בחירת הטיפול היעיל והמותאם אישית לחולה, לצד הבנת המונחים הרפואיים והתהליך, ההכנות הנדרשות בכל שלב ושלב, הם קריטיים להצלחת המאבק ולשמירה על איכות חיים.

 

הודות לפיתוח טכנולוגי ייעודי, ניתן לומר היום כי נמצא פתרון המיועד כולו, לניהול מאבק יעיל במחלת הסרטן. החולים ובני משפחותהם כבר לא לבד במאבק - עשרות אלפי ישראלים חולי סרטן ובני משפחותים מנהלים את ההתמודדות שלהם עם המחלה דרך אפליקציית Belong, הפועלת בשיתוף פעולה בארץ ובחו"ל, עם עשרות בתי חולים, מרכזים רפואיים, מכוני מחקר, עמותת רלוונטיות, והאגודה למלחמה בסרטן האמריקאית ACS.

 

פשוט קל וללא תשלום לחולים ובני משפחתם, בעברית אנגלית ועוד.

 

מורידים את אפליקציית בילונג ללא תשלום, באופן אנונימי, ומיד יכולים לשאול שאלות רופאים מומחים, אחיות וחוקרים בעלי ניסיון בינלאומי, מנטורים וחולים אחרים , לחפש ולאתר מחקר קליני רלוונטי, לקבל תמיכה, סיוע ולשלב כוחות בהתמודדות היום-יומית עם המחלה.

 

הצורך הגיע מהשטח הרעיון להקמת Belong נולד מתוך חוויה אישית וכואבת של היזמים, שנאלצו ללוות את המאבק המורכב של בני משפחותיהם עם המחלה. ההתמודדות הרפואית והמנטלית, לצד תחושת הבדידות בתהליך, הניע אותם למצוא פתרון שיאגד את כל המידע והכלים תחת קורת גג אחת. שאחד יוכל ללמוד מניסיון האחר, להימנע מטעויות ולחזור על הצלחות. מידע שיעזור לחולים לקחת את השליטה לידיהם במאבק החשוב ביותר בחייהם, המאבק על החיים, לנהל אותו תוך כדי הבנה ומתוך מידע אמין ומגוון.

 (צילום: Belong) (צילום: Belong)
(צילום: Belong)

הכוח בידי המטופל

ההיקף הרחב של הנושאים והתחומים בהם ניתן להיעזר ו"חוכמת ההמונים" הוא עצום –מעבירים את הכוח למטופל. הידע והסיוע שניתן לקבל הוא ממוקד ומותאם אישית. אין צורך לחיות עוד בחוסר ידיעה, Belong נותנת לך כלים יעילים להתכונן ולהתמודד וטוב יותר. המטרה של Belong ברורה: "ידע הוא כוח. אתם לא לבד במאבק". צוות של מומחים וחברי קהילת בילונג אתכם. השימוש בBelong קל לתפעול, פשוט ומותאם לצרכיו של כל אחת ואחד.

 

מה יש ב Belong, שהופך אותה לאטרקטיבית למטופלים אשר רוצים להאבק במחלת הסרטן?

 

מקצועיות ועדכניות - מענה מהיר מרופאים מומחים, מחקרים וגילויים חדשים

אפליקציית Belong כוללת רשת רופאים מומחים בתחומם בארץ ובעולם, אשר מספקים מענה שוטף לשאלות החולים בכל תחומי האונקולוגיה, רדיולוגיה, מומחי הקרנות, מומחי כאב ותופעות לוואי ועוד. מנטורים בתחומי זכויות חולים, שימוש בקנאביס רפואי, סיוע מנטלי ועוד

בנוסף, צוות חוקרים מומחים ב-Belong מאתר עבור החולים את הגילויים העדכניים והמחקרים הרלוונטיים ביותר בחקר הסרטן המסוים של אותו חולה, בשפה פשוטה ובאמצעות מערכת ממוחשבת ואוטומטית המקושרת למכוני המחקר המובילים בעולם

 

שיתופיות - רשת של קבוצות קהילתיות מבוססות ניסיון אישי ותמיכה

קבוצות קהילתית של חולים לפי סוגי מחלות ועולמות ידע על המחלה. בקבוצות תמצאו חולים בכל שלבי המחלה ובני משפחותיהם, אשר מנהלים שיחות ערות, לומדים זה מזה, חולקים מידע, מסייעים ומעניקים תמיכה רגשית האחד לשני. באמצעות לימוד מניסיונם של אחרים, ניתן להימנע מטעויות ולשפר את איכות החיים ואת יעילות הטיפול במחלה.

 

ארגון וסדר - עושים סדר בבלאגן – ריכוז וניהול משימות, ואחסון מסמכים

אחד הקשיים להתמודד עם המחלה היא הצטברות עשרות ומאות מסמכים, פריטי מידע ומשימות, אליהם יש להתייחס בכל רגע נתון. חשוב ביותר! אפשרות לאחסון נוח וקל של כל המסמכים , לשמור על תיעוד דיגיטלי ומסודר של כל המסמכים הנצברים במהלך הטיפולים, לרבות צילומים, PDF, קבצים וכו'. המסמכים מועלים בצורה נוחה ויעילה ונשמרים לכל צורך, תחת הצפנה מוקפדת ובהתאם לפרוטוקולים המחמירים ביותר.

 

כמו כן Belong מציעה למשתמשים כלי לריכוז וניהול משימות במקום אחד, הכולל יומן טיפולים אישי, עם תזכורות ועדכונים, לצד הכוונה באמצעות טיפים לקראת הטיפולים וזאת בכדי להפוך את תהליך ההתמודדות והטיפול ליעילים הרבה יותר.  

 (צילום: Belong) (צילום: Belong)
(צילום: Belong)
  

חדשנות דיגיטלית - התאמה אישית – במיוחד עבורך

בזכות טכנולוגיה מתקדמת וייחודית של Belong מאפשרת התאמה אישית מוחלטת עבור המשתמש, בשילוב תמיכה וסיוע, מענה כבכל מקום ובכל זמן,עדכונים לגבי גילויים מדעיים חדשים רלוונטים ועוד.

 

קח שליטה על חייך, זה תלוי בעיקר בך! היכולת לנהל בעצמך את המאבק על אורך חייך ואיכותם, לשמוע דעות נוספות, לקבל מידע ייחודי, ללא צורך בהמתנה לתור ולנסיעות, ללא צורך לחשוף את שמך וללא תשלום היא זו אשר עושה את אפליקציית Belong לכל כך יעילה.

 

רוצים לנהל את המאבק בסרטן במקום שהמחלה תנהל אתכם? להורדת האפליקציה ללא תשלום

 


פורסם לראשונה 24/12/2017 10:26
צילום: Belong
אפליקציית Belong
צילום: Belong
מומלצים