שתף קטע נבחר

פרי נדל"ן רכשה את הקרקע בפרויקט "פרי-פלייס" ברחובות תמורת 183 מיליון שקל

הקרקע נרכשה מחברת קרסו נדל"ן, והיקף ההשקעה בפרויקט כולו יעמוד על כ-700 מיליון שקל. הפרויקט יכלול 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, וכ-30 אלף מ"ר של מסחר, משרדים ומלונאות

חברת פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, השלימה היום (א') את רכישת הקרקע בפרויקט פרי-פלייס ברחובות מחברת קרסו נדל"ן תמורת 183 מיליון שקלים. את חברת פרי נדל"ן ייצגו בעסקה עורכי הדין שמעון מזרחי ואשר רבינוביץ.

 

פרי נדל"ן מסרה כי כבר בשבוע הקרוב מתוכננת התחלת עבודות הביצוע בפרויקט, כאשר בשלב הראשון יהרסו המבנים הקיימים במקום. היקף ההשקעה בפרויקט כולו עומד על כ-700 מיליון שקל. את הליווי הפיננסי של הפרויקט מבצעת קרן אקספו של איש העסקים אבי דויטש.

מימין: ראובן קידר, אלדד פרי, עו"ד שמעון מזרחי וליאור ברדוגו ()
מימין: ראובן קידר, אלדד פרי, עו"ד שמעון מזרחי וליאור ברדוגו

מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו, מסר: "אנו נרגשים להשלים את העסקה בפרויקט הדגל בפרי נדל"ן, פרויקט שיביא להגדלת היצע הדירות הקטנות ברחובות, ולעירוב שימושים משמעותי ואיכותי. השלמת העסקה מעידה על היכולת הגבוהה שלנו בפרויקטים מורכבים מסוג פרי פלייס, ואנחנו מודים למאות הרוכשים וכל השותפים לדרך על האמון הרב שנתנו בנו".

 

לפני מספר חודשים החלה החברה בשיווק פרי פלייס, לאחר מימוש אופציה לרכישת 21 דונם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל. הקרקע סמוכה למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קריית המדע ותחנת הרכבת. פרי נדל"ן מתכוונת להקים במסגרת הפרויקט 3 מגדלים בני 24 קומות כל אחד, בהם 750 דירות בגודל של כ-35-42 מ"ר, 2 חדרים בתוספת מרפסת ששטחה כ-7 מ"ר.

 

בנוסף יכלול הפרויקט קניון בשטח של 12,000 מ"ר, מרכז קונגרסים, משרדים ומלון בן 300 חדרים. סך הבניה בעירוב השימושים מסתכמת בכ-30 אלף מ"ר (מסחר, משרדים ומלונאות). בסך הכל יקיף הפרויקט 100 אלף מ"ר של בניה. בסוף חודש יוני השנה אישרה הוועדה לתכנון ובניה ברחובות את התכנון האדריכלי של פרי נדל"ן לפרויקט.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים