שתף קטע נבחר

כלאו את המוכר ועקרו את הכספת: תיעוד שוד באזור ראש פינה

שלושה רעולי פנים התפרצו לפנות בוקר לחנות נוחות בתחנת "סונול" ליד הכניסה למושבה, ובאיומי סכין נמלטו מהמקום עם הכספת. השוד תועד במצלמות אבטחה ונבדק אם החשודים קשורים לאירועי שוד נוספים. בסוף השבוע תקפו צעירים עובדי מסעדה באזור נצרת, שלושה חשודים נעצרו

 

 

 

שלושה רעולי פנים שדדו לפנות בוקר (יום ב') כספת מחנות הנוחות בתחנת הדלק סונול הסמוכה לראש פינה לאחר שאיימו על המוכר בסכין. המשטרה פתחה בחקירה ובודקת אם החשודים, ששדדו את המקום לעיני מצלמות האבטחה בתחנה ובחנות, פעלו במקרים דומים באזור בעבר.

 

השוד אירע בסביבות השעה 4:30 לפנות בוקר בתחנה שנמצאת על כביש 90, דרומית לכניסה למושבה. מהתיעוד במצלמות האבטחה נראה הרכב שבו הגיעו השלושה כשהוא נכנס לתחנה, ושניים מהחשודים יורדים ממנו. האחד, חמוש בסכין, מנופף בו לעבר המוכר ונכנס לחנות הנוחות. השני, באמצעות פטיש, שובר בשלב זה את המחיצה הנמצאת מתחת לחלון השירות ליד הקופות.

תיעוד השוד בתחנת הדלק ()
תיעוד השוד בתחנת הדלק
 

מחקירת המשטרה עולה כי השודד החמוש בסכין שנכנס לחנות איים על המוכר וכלא אותו בחדר צדדי, בעוד הוא וחבריו גונבים את הכספת. החשודים הוציאו מהרכב שרשרת ברזל וקשרו באמצעותה את הכספת שנמצאת מתחת לקופות. לאחר כמה ניסיונות לעקור אותה מהמקום באמצעות הרכב, אכן יצאה הכספת ממקומה – והחשודים אספו אותה ועזבו את המקום.

 

המוכר, שלא נפגע באירוע, הזעיק את המשטרה שפתחה בסריקות אחר החשודים ובחקירה. במשטרה מאשרים כי בשנים האחרונות היו כמה מעשי שוד בעלי מאפיינים דומים, והם בודקים אם יש קשר בין המקרים.  

 

 

השוד ליד ראש פינה אירע יומיים לאחר מקרה אלים נוסף בצפון. קבוצת צעירים תקפה בשבת האחרונה לפנות בוקר עובדי מסעדה באזור המעיין בנצרת. בין היתר השליכו הצעירים חפצים שונים לעבר העובדים וגרמו נזק רב למקום.

 

שניים מעובדי המסעדה נפצעו בתקרית הזו ומצבם הוגדר קל. הצעירים שתקפו והשחיתו את המקום נמלטו, ואתמול עצרה המשטרה שלושה תושבי נצרת בשנות ה-20 לחייהם מנצרת בחשד למעורבות באירוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים