שתף קטע נבחר

חושבים על תואר שני במשפטים? בצדק.

הגעתם לנקודת מפנה בקריירה שלכם בתור עורכי דין, בה צריך לבחור: או לקדם את עצמכם, או להיתקע במקום. אין ספק שזה הזמן המושלם להשתדרג - הן באופן מקצועי, והן מבחינת אופק לקידום הקריירה. חלק ממוסדות ההשכלה מציעים תואר שני במשפטים, אבל לא כולם מצליחים להציע שילוב בין רמה מקצועית מעולה, סגל הוראה המורכב מחוקרים בעלי שם, ולימודים גמישים במיקום נוח בלב גוש דן. איך תוכלו להתקדם לשלב הבא בקריירה שלכם?

רובנו מגיעים לנקודה בקריירה בה אנחנו מרגישים את הצורך לדחוף את עצמנו קדימה - להתמקצע בתחום העיסוק שלנו, לסלול את הדרך לקידום תעסוקתי, ולהרחיב את האופקים. כשמדובר בתחום עריכת דין ומשפטים, תואר שני הוא כמעט בגדר חובה כאשר רוצים להתקדם, להעמיק את הידע המקצועי ולמצב את עצמנו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, בענף עם תחרות הולכת וגוברת.

 

מצד שני, עורכי דין רבים בישראל חוששים לחזור לספסל הלימודים "באמצע החיים", להטריח את עצמם מספר פעמים בשבוע על חשבון שעות עבודה או משפחה, ולהכניס את עצמם שוב לעמידה בתנאי קבלה, רישום לתואר וכו'.

 (צילום: לואיז גרין) (צילום: לואיז גרין)
(צילום: לואיז גרין)

עבור מי שכבר עבר כברת דרך מקצועית ומשפחתית, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים בר"ג מציע תואר שני במשפטים שבאמת מבין עורכי דין.

זה הזמן להכיר את התואר המקצועי, המשתלם והנוח ביותר בתחום.

 

הזמן יקר והמלאכה מרובה – אין טעם להתפשר על פחות מהרמה המקצועית הגבוהה ביותר

 

המרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג גאה להציע את תוכנית הלימודים המקצועית מהטובות ביותר בישראל, וסגל ההוראה שיכול להעניק לסטודנטים ידע ותשתית אקדמית בצורה מעמיקה ומקיפה.

 

כל חברי הסגל האקדמי בפקולטה למשפטים של המרכז האקדמי (המועסקים במשרה מלאה) הם חוקרים בתחום המשפטים, לצד שעות ההוראה שלהם. המחקרים של חברי הסגל מהפקולטה מתפרסמים בקביעות בבמות האקדמיה המובילות בארץ ובעולם, לרבות כתבי עת ישראלים מרכזיים כמו 'עיוני משפט', 'משפטים', 'משפט וממשל', ו'דין ודברים', בנוסף לרשימה עצומה ובלתי נגמרת של מגזינים אקדמיים בחו"ל. חברי הסגל של המסלול הוציאו בשנים האחרונות מספר ספרים בהוצאות האקדמיות הטובות בעולם כגון Cambridge ו-Oxford. המשמעות ברורה – היקף הידע והתשתית האקדמית שחברי הסגל מהפקולטה במרכז האקדמי למשפט ולעסקים בר"ג מסוגלים לתת לסטודנטים, הוא בעל ערך עצום להתמקצעות ולהנחת היסודות לקידום הקריירה שלכם בעולם המשפטים.

 

בנוסף, רבים מחברי הסגל מנחים עבודות דוקטורט באוניברסיטאות בישראל ובחו"ל, כך שלסטודנטים של המרכז האקדמי, שיקבלו יחס אישי מהמנחים המנוסים ביותר בתחום, יש סיכוי גדול יותר להתקבל ללימודי דוקטורט באוניברסיטאות מובילות. 

 

 (צילום: לואיז גרין) (צילום: לואיז גרין)
(צילום: לואיז גרין)
 

סלילת הדרך למשרדים המובילים – התואר שמספק את הידע והכלים לקידום הקריירה

 

התואר השני במשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים בר"ג, עם או בלי תזה, מציע את הידע המורחב והרלוונטי ביותר לעורך הדין או עורכת הדין שרוצים להתקדם מבחינת קריירה ולהתקבל למשרדים המובילים בישראל.

 

גם מי שטרם קיבל את רישיון עריכת הדין, נמצא בשלב ההתמחות ומעוניין בשדרוג מעמדו המקצועי, יכול לנצל את החודשים הקרובים כדי להיכנס לשוק התעסוקה עם יתרון אקדמי: תואר שני במשפטים, ועם אופציה להמשיך ללימודי דוקטורט, במידה שיתקבל למסלול לתואר שני עם תזה.

 

בשוק העבודה הקשוח של היום, המשרדים הגדולים דורשים ממועמדים לעבודה להגיע עם תואר מתקדם, ידע ממוקד וסט כלים ומיומנויות החל מהיום הראשון בעבודה. לכן, כדאי לבחור מאוד בקפידה את התואר השני שאתם מצטרפים אליו, כדי לקבל ממנו את המקסימום לטובת פיתוח הקריירה וקבלה עתידית לתפקידים בכירים במשרדים גדולים ומובילים.

 

ללמוד לתואר שני גמיש במיוחד במכללה מובילה, במיקום נוח בלב גוש דן

 

המסלול לתואר שני במשפטים במרכז האקדמי בר"ג הותאם במיוחד לשעות העבודה של עורכי דין: מערכת השעות גמישה במיוחד, ניתן להשלים חלק מהשיעורים באופן מקוון, ומשך הלימודים קצר- תוך 15 חודשים בלבד תוכלו להיות בוגרים טריים של לימודי תואר שני.

 

מי שיירשם לסמסטר אביב הקרוב בחודש פברואר, ירוויח שנה ויתחיל את הדרך שלו לתואר שני ממש בקרוב, כך שלא כדאי לפספס את ההזדמנות.

 

הקמפוס של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ממוקם במיקום נוח ונגיש, בלב מרכז העסקים של רמת גן, והוא מציע סביבת לימודים מתקדמת ונוחה. שכר הלימוד במרכז האקדמי הוא שכר לימוד אוניברסיטאי, וקיימות מלגות לזכאים.

 

לנרשמים עד סוף ינואר - 50% הנחה בדמי הרישום. כדאי למהר ולהירשם.

 

רוצים ללמוד במקום שמבין עורכי דין? לחצו כאן כדי להרוויח הטבה משתלמת ושנת לימודים שלמה >>>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים