שתף קטע נבחר

שירותי רישום הנישואין במועצות הדתיות - במקום הראשון במדד שביעות הרצון

עוד בצמרת הדירוג שבדק את רמת השירות הממשלתי: רשות התאגידים (91% שביעות רצון כללית) והרשות לזכויות ניצולי שואה (90%)

דו"ח איכות השירות הממשלתי לציבור של רשות התקשוב, המודד את רמת השירות הממשלתי, דירג את סניפי רישום הנישואין במועצות הדתיות במקום הראשון בקטגוריית שביעות רצון כללית מרמת השירות (92%) מבין עשרות משרדי ממשלה ויחידות סמך שנבחנו.

 

משרדים ויחידות נוספות שדורגו במקום גבוה בקטגוריות השונות: רשות התאגידים (91%), הרשות לזכויות ניצולי שואה (90%), המשרד לשירותי דת, משרד הביטחון, משטרת ישראל, משרד הקליטה והמוסד לביטוח לאומי. יחידות נוספות שהשתתפו בסקר - אגף הרישוי במשרד התחבורה, רשות האכיפה והגבייה, הנהלת בתי המשפט, רשות המיסים ושירות התעסוקה.

 

המסקנות התקבלו בתום תקופת הבדיקות שכללה תצפיות ומדידת זמני קבלת השירות הפרונטלי, סקרי שביעות רצון וראיונות "שטח" עם לקוחות שערכו סוקרי רשות התיקשוב הממשלתית, שבדקו בין השאר את חווית הביקור בסניף, משך זמן ההמתנה בתור, רמת הטיפול בפניות, מקצועיות העובדים ויעילות התהליך.

 

בין המועצות הדיות בולטת באיכות ורמת השירות המועצה הדתית בתל אביב עם ממוצע גבוה שהעניקו הזוגות הנרשמים לנישואין בעיר, בפרמטר של קלות ויעילות תהליך הרישום. אלדד מזרחי, יו"ר המועצה הדתית בתל אביב: "להיות ראשונים ברמת

השירות זה הישג גדול, אליו חתרנו בשנים האחרונות ואשר מחייב גם להמשך. אין ספק כי המהפך בתודעת השירות והשינוי התפיסתי אצל נותני השירות בהם היצבנו את האזרח במרכז, מביאה להגברת אמון הציבור בנו ואני משוכנע כי הדבר יתרחב גם לשאר תחומי שירותי הדת במדינת ישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יהדות בד"ץ רישום נישואין רישום נישואים
מומלצים