שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יותר מ-42 שעות על הבמה - אבל בגינס פסלו את השיא של קובי מימון: "חסרות ראיות"

  הקומיקאי הישראלי זכה לסיקור תקשורתי נרחב כשביקש לקבוע שיא עולמי חדש - מופע סטנד-אפ רצוף של יותר מ-42 שעות. בערך הוויקיפדיה ובאתר מכירת הכרטיסים למופע שלו עדיין מתגאים בשיא - אבל כעת ynet חושף כי זה מעולם לא אושר: "מקווים שינסה לשבור אותו שוב בעתיד"

  יותר מ-42 שעות על הבמה, סיקור תקשורתי היסטרי והצהרות על שיא עולם חדש - אבל כמעט שלוש שנים אחרי המופע המטורף והאינסופי של קובי מימון, האמת יוצאת לאור: השיא מעולם לא אושר.

   

  למרות שעבר זמן רב מאז המופע שקיים מימון, ובו ביקש לשבור את השיא של דיוויד סקוט, שעמד על קצת יותר מ-40 שעות רצופות של סטנד-אפ, בדיקת ynet העלתה שהן באתר הרשמי של שיאי גינס והן במהדורות המודפסות - השיא נותר כשהיה, ושמו של מימון כלל לא מוזכר. פנייה לנציגים הבינלאומיים של ספר השיאים של גינס, סיפקה תשובה חד משמעית לתעלומה.

   

  חגג מוקדם מדי. קובי מימון ()
  חגג מוקדם מדי. קובי מימון

  "הפנייה המדוברת נדחתה בשל היעדר ראיות התומכות בשיא החדש", נאמר מטעמם. ולמרות שה"שיא העולמי" מצוין בערך הוויקיפדיה של מימון (נכון לכתיבת שורות אלה) וכן בדף מכירת הכרטיסים למופע שלו, נציגי גינס מבהירים עוד כי "ההודעה על הפסילה נמסרה לצוות שעבד סביב הניסיון לשבור את השיא".

   

  לדבריהם, "אנו מקפידים על שורה של הנחיות שנועדו לוודא שכל הניסיונות לשבור שיא הם הוגנים ובני השוואה זה לזה. אם אנו לא מצליחים להשיג עדויות התומכות בתנאים הנדרשים, אין באפשרותנו לאשר את השיא".

   

  נציגי גינס סיימו באווירה אופטימית, ואמרו כי הם "מקווים שהם ינסו לשבור את השיא שוב בעתיד". מנציגיו של מימון נמסר: "אין תגובה".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוהד רומנו
  השיא שלא נשבר. קובי מימון
  צילום: אוהד רומנו
  לאתר ההטבות
  מומלצים