שתף קטע נבחר

160 כניסות ביום לאתרי פורנו בפרלמנט הבריטי

מאז יוני 2017 בוצעו 24,473 ניסיונות להתחבר לאתרי פורנו מתוך בית הנבחרים בלונדון. תגובת הפרלמנט: "רוב הכניסות - לא בכוונה"

מוטרדת משיחות הברקזיט וההאשמות של בכירים בממשלה בהטרדות מיניות. ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי בפרלמנט בלונדון (צילום: AFP) (צילום: AFP)
מוטרדת משיחות הברקזיט וההאשמות של בכירים בממשלה בהטרדות מיניות. ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי בפרלמנט בלונדון(צילום: AFP)

 

הנבחרים הבריטים מחוקקים חוקים, מצביעים על מדיניות ולא פעם צועקים, אבל יש להם גם זמן להתעסק בדברים אחרים - פורנו למשל: סוכנות הידיעות הבריטית PA דיווחה היום (יום ב') שמאז המחצית השנייה של 2017 בוצעו מדי יום כ-160 כניסות לאתרי פורנו מתוך הפרלמנט הבריטי.

 

עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

מאז הבחירות הכלליות בממלכה בחודש יוני בוצעו 24,473 ניסיונות להתחבר לאתרי פורנו מתוך בית הנבחרים הבריטי. כך על פי מידע שהשיגה סוכנות הידיעות הבריטי תוך שימוש בחוק חופש המידע.

 

ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי טרודה בימים אלה במשא ומתן על הברקזיט, יציאת הממלכה מהאיחוד האירופי, אך גם בשורה של האשמות נגד בכירים בממשלה בגין הטרדות מיניות. בחודש שעבר נאלץ השר הבכיר ביותר בממשלה של מיי, דמיאן גרין, להתפטר לבקשתה של ראש ממשלת בריטניה, אחרי חקירה פנימית שבה מסר הצהרות מטעות על חומרים פורנוגרפיים שנמצאו במחשב במשרד שלו בפרלמנט ב-2008.

 

רשת האינטרנט בפרלמנט הבריטית נמצאת בשימוש של מחוקקים, לורדים בבית התחתון ואנשי הצוות שלהם. הרשויות טוענות שרוב הניסיונות להיכנס לאתרי פורנו אינם מכוונים וציינו שחלה ירידה במספר הכניסות לאתרים אלה בשנים האחרונות.

 

בשנת 2016 חסם הפרלמנט הבריטי 113,028 ניסיונות להיכנס לאתרי פורנו - ירידה לעומת 2015, אז נרשמו 213,020 ניסיונות. "כל האתרים הפורנוגרפיים חסומים על ידי רשת המחשבים של הפרלמנט", מסר דובר בפרלמנט לסוכנות הידיעות PA. "הרוב הגדול של 'ניסיונות' להשיג גישה לאתרים אלה איננו מכוון", הוא אמר. "נתונים אלה כוללים מכשירים אישיים שמשתמשים בהם תוך התחברות לרשת ה- Wi-Fi כאורח של הפרלמנט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים