שתף קטע נבחר

שיחות על חשפניות ועל מתווה הגז: הקלטות יאיר נתניהו נחשפות

חדשות 2 חשפו הקלטות מבילוי משותף של בנו של ראש הממשלה עם שני חבריו, שיצאו למועדון חשפנות בקיץ 2015, אז התנהל קרב איתנים על אישור מתווה הגז. בין היתר נשמע נתניהו אומר לבנו של טייקון הגז קובי מימון, מבעלי מאגר "תמר": "אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר". נתניהו גם אמר: "400 שקל היו בשביל הזונה". משפחת נתניהו בתגובה: "ברור שיאיר אמר זאת בבדיחות הדעת"

 

 

הקלטות יאיר נתניהו יוצאות לאור: חדשות 2 פרסמו אמש (ב') הקלטות מבילוי בקיץ 2015 שערך בנו של ראש הממשלה עם ניר מימון, בנו של טייקון הגז קובי מימון, וחברו רומן אברמוב, שעובד בחברה של המיליארד האוסטרלי ג'יימס פאקר ומסר עדות בתיק 1000. השלושה יצאו לבילוי במועדון חשפנות ונשמעו מדברים בצורה מבזה כלפי נשים ובין היתר שוחחו על מתווה הגז, שבאותם ימים היה באמצעו של דיון סוער סביב אישור. יש להזכיר כי מימון הוא מבעלי מאגר "תמר".

 

יאיר נתניהו נשמע אומר למימון: "אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה אחי. אתה חייב לפרגן לי. אבא שלי נלחם בכנסת בשביל זה אחי".

מימון: "מה?"

רומן: "אתה חייב לנו, אתה חייב לנו 25 אלף".

יאיר: "אבא שלי סידר לך עכשיו 20 מיליארד דולר. הצגה, אתה לא יכול לפרגן לי ב-400 שקל?

לא, עכשיו, על מה שעכשיו".

רומן: "ששינסקי (הוועדה שדנה במתווה הגז) זה גיהנום".

יאיר: בזה הוא דפק אותך אבל אחרי זה הוא החזיר לך. הוא דפק עכשיו 20 מיליארד דולר. אתה בוכה לי על 400 שקל, אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר ואתה בוכה לי על 400 שקל יא בן זונה".

רומן: "שלא תצא השיחה הזו בחוץ, אלוהים ישמור, אלוהים זה , זה אם ייצא החוצה, אלוהים, זה גיהינום".

 

 

 (באדיבות חדשות 2) (באדיבות חדשות 2)
(באדיבות חדשות 2)

השלושה כאמור יצאו למועדון חשפנות ונשמעו אומרים דברים מבזים כלפי נשים.

 

יאיר: "הוא חושב שהחשפנית באה אליו. יואו איזה מטומטם. אתה יכול להסביר לו שהחשפנית לא..".

רומן: "אחי, היא עבדה עליך, היא רצתה שתיקח אותה לחדר. תשים לה 800 שקל כמו אידיוט...".

יאיר: "אתם מטומטמים. אם היו מצלמים אתכם מחוץ למועדון חשפנות, אתם יודעים איך זה היה נראה?"

מימון: "בואנה, אתה יודע כמה הוצאתי היום? אני גם לא הוצאתי עלי, הוצאתי עליו שטרות, 400 שקל".

יאיר: "לא, בסדר הוא החזיר לך".

רומן: "לא, אני גם הוצאתי שטרות".

מימון: "2,400 שקל במועדון חשפנות".

אבטחה: "מחר אתה קם בבוקר ואתה לא זוכר כלום".

רומן: "לא, אני הוצאתי בשטרות 400 גם אז..."

מימון: "אז אתה בדיוק 100".

יאיר: "אני קצת באוברדרפט אחי... דודו... הרסן עושה את...".

יאיר: "דודו עקץ אותנו".

מימון: "בזבזתי 3,000 שקל היום".

יאיר: "אני לא יודע איך אנחנו נוסעים לאיביזה".

רומן: "על מה?".

מימון: "3,000 שקל בזבזתי. בזבזתי 300 ב"קלרה", 400 ליאיר הבאתי לו...".

רומן: "הוא הביא לך 400 שקל גם!".

יאיר: "לא, זה היה בשביל הזונה".

רומן: "לא, הוא רצה להראות למימון כמה הוא מוציא, כאילו בא לו בקטע של כבוד.

מימון: דודו ברח לנו, אחי".

 

בהמשך מציע נתניהו לחבריו "לסדר" להם צעירה שהייתה עמו במערכת יחסים.

יאיר: "אני צריך לסדר לכולם את ***. אני סוגר את כל החובות".

 

בהקלטות נשמע נתניהו שוקל אם לענות לאמו שרה שצלצלה.

יאיר: "זאת אמא שלי על הקו? אמא שלי מתקשרת, וואי איזה פדיחה, אמא שלי, וואי איזה פדיחה, שהיא תתקשר...".

רומן: "אמא שלך, אמא שלך ערה בשעות כאלה ביום שישי?".

מימון: "אמא שלך סבבה לצאת מהבית?".

רומן: "בשעה כזאת?!".

יאיר: "בוא תזמין את היפניות, אחי, יאללה".

החבר של יאיר נתניהו שהפך לנציג בחברה של ג'יימס פאקר. רומן אברמוב ()
החבר של יאיר נתניהו שהפך לנציג בחברה של ג'יימס פאקר. רומן אברמוב

 

התגובות

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: "יחשוב כל הורה שצפה בכתבה איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2, כל יציאה מהבית מושא לתחקיר וכל שיחה - יעד להקלטת סתר.

 

רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג - כל האמצעים כשרים בעיניכם לפגוע בממשלת הליכוד בראשות נתניהו, גם במחיר פגיעה חסרת מעצורים בבני משפחתו. אינכם בוחלים אפילו בשימוש בהקלטת סתר שנערכה באופן מגמתי ושנעשתה באופן מביש ובלתי חוקי ע"י נהג במשרד רה"מ.

יאיר ובנימין נתניהו (צילום: AFP) (צילום: AFP)
יאיר ובנימין נתניהו(צילום: AFP)

ברשעות חטטנית כזאת לא סיקרתם אף בן משפחה של שום ראש ממשלה אחר, כולל בני משפחה שהפגינו נגד חיילי צה"ל בזמן מבצע צבאי וזכו כמעט לאפס סיקור.

 

מסע הציד שלכם הגיע לשפל חדש וחסר תקדים עם פרסום הקלטת סתר של דברים שנאמרו בצחוק לפני שנתיים וחצי בין צעירים בבילוי עם אלכוהול. הדברים אינם ראויים לשידור בתכנית של רכילות זולה, לא כל שכן במהדורת חדשות מרכזית.

 

גורמי האבטחה הם אלה שמחליטים על סידורי האבטחה וההסעה של בניו של ראש הממשלה. כשאתר איראני מפרסם את תמונותיהם של יאיר ואבנר וקורא לחיסולם, כנראה שיש לגורמי האבטחה סיבה טובה לעשות זאת.

 

לראש הממשלה אין שום קשר עם קובי מימון, אותו פגש רק פעם אחת לפני כעשר שנים. ראש הממשלה נתניהו העביר את מתווה הגז דווקא משום שרצה להציב תחרות לשדה הגז תמר שבבעלותו של קובי מימון. ראש הממשלה כלל לא ידע על הקשר בין בנו יאיר לבנו של קובי מימון. יאיר כלל לא מצוי בנושא מתווה הגז, ואם דיבר בנושא, ברור שעשה זאת בבדיחות הדעת.

 

אין בכוונתנו להתייחס ליתר הרכילות הזולה והמרושעת על קטעי דברים שנאמרו בצחוק לאחר ערב של שתייה, שאינם משקפים כלל את עמדותיו של יאיר, ושהוצאו מהקשרם בהקלטת הסתר המבושלת, המגמתית והלא חוקית".

 

תגובת משרד ראש הממשלה: "ההחלטה לאבטח את בניו של ראש הממשלה מתקבלת ע"י ועדת שרים בהמלצת ועדה מייעצת, והיא נובעת מהערכת האיומים ומן העובדה שיאיר ואבנר מזוהים בכל העולם משחר ילדותם. לראש הממשלה ולמשפחתו אין שום חלק בסידורי הביטחון הללו. הם גם אינם שותפים בסידורי ההסעה של בניו של ראש הממשלה, שגם הם נקבעים על ידי גורמי הביטחון".

 

"לבדוק את צורכי האבטחה וכן את יחסי נתניהו-מימון"

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, התייחס אמש לפרסום ומסר: "כשנלחמתי מתוך הממשלה נגד מתווה הגז המושחת אמרתי שברור לי שאני יודע שיש משהו גדול שאנחנו לא יודעים. יש את מה שנאמר ויש את הדברים הסמויים מן העין".

 

במקביל הודיעו ח"כ מוסי רז וח"כ מיכל רוזין (מרצ) שיפנו ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לבדוק את צורכי האבטחה של יאיר נתניהו ואת יחסי ראש הממשלה וקובי מימון. "מפרסום הקלטת עולה חשד שטרם אישור מתווה הגז היו קשרים פסולים בין משפחת נתניהו למשפחת מימון שמהווים ניגוד עניינים בקבלת ההחלטות במתווה", מסרו.

 

גם ח"כ מרב מיכאלי (המחנה הציוני) התייחסה לפרסומים על בנו של ראש הממשלה: "הפרסום על יאיר נתניהו הוא לא צהוב. זה פרסום על בן של ראש ממשלה שעל פניו עובר עבירה פלילית של שידול לזנות אחרי שצרך חשפנות ומהרהר בקול איך לסרסר בחברה שלו לשעבר.

 

"כשראש הממשלה ממשיך להעסיק את נתן אשל אחרי שזה פגע מינית בעובדת בלשכתו, אין מה להתפלא שהבן שלו מתייחס לנשים כאל מוצר צריכה פורנוגרפי ועל הדרך מתפאר בשחיתות של אבא שלו. מה שחסר הוא רק שנתניהו יכניס לחוק המרכולים 'הסתייגות יאיר' ושיאפשר גם למועדוני חשפנות לפעול בשבתות".

 

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) מסרה: "נחשפנו להתנהגות נלוזה, דוחה, גסה ומחפיצה נשים בליווי רכב ואבטחה על חשבון המדינה. זו פשיטת דרך מוסרית שמחייבת הוקעה".

 

ח"כ סתיו שפיר (המחנה הציוני): "כשהאב מאמין שהוא קיסר אין פלא שהילד חושב שהוא בן מלוכה ו-20 מיליארד שקל מכספי האזרחים הם צ'ופרים לחברי המשפחה".

 

מארגון נעמת נמסר בתגובה להקלטות יאיר נתניהו: "מדובר בהתבטאויות דוחות ובסגנון מבזה ומזעזע כלפי נשים. מן הראוי שעוד בערב זה ייצא גינוי חד-משמעי ונחרץ מראש הממשלה ורעייתו על הדברים החמורים והאלימים הללו. אם זה הוא היחס כלפי נשים ברחוב בלפור, לא מפתיע שנשים נאלצות עדיין להיאבק על מה שהיה אמור להיות המובן מאליו".


פורסם לראשונה 08/01/2018 20:40

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
יאיר נתניהו
צילום: גיל יוחנן
מומלצים