שתף קטע נבחר

ניצל מניסיונות חיסול: "ראיתי את המוות בעיניים". תיעוד

עבריינים מארגון הפשע של קוטייר עודה במשולש, שמעצרו הותר לפרסום מוקדם השבוע, ירו לעבר טלאל עראר מג'לג'וליה - ונמלטו. עראר כבר נורה בעבר. כעת הוא מסתובב באפוד מגן ומתריע: "קל יותר להשיג אצלנו אקדח ממנת פלאפל". צפו בתיעוד הבלעדי ובריאיון לאולפן ynet

 

 

"נעתי בין חיים למוות. אני לא יוצא מהבית בלי לבדוק": טלאל עראר, תושב ג'לג'וליה בן 25, נורה לפני כמה חודשים בידי עבריינים המשתייכים לארגון הפשיעה של קוטייר עודה מהמשולש, שצפוי להיות מואשם בניהול ארגון פשע. לידי ynet הגיע תיעוד האירוע שבו נראה עראר יוצא מבית בטירה – ונורה. הוא ניסה להימלט מהמקום, אך אז הגיח יורה נוסף ופתח לעברו באש. בריאיון לאולפן ynet מספר עראר על ניסיון ההתנקשות.

 

חבריו, שיצאו מהבית בעקבות רעש הירי, גילו אותו שרוע על הקרקע ומתבוסס בדמו. בעקבות האירוע נעצרו כמה חשודים. עראר אושפז בבית החולים כשמצבו מוגדר אנוש ושוחרר כעבור חודש. הוא איבד את אחת מעיניו ונפגע באפו. מאז האירוע הוא חושש לחייו ובשל כך הוא לובש מאז אפוד מגן.

 

 

בריאיון היום (ד') לאולפן ynet הוא התייחס לארגון הפשע שנקשר בשמם של העבריינים שניסו להתנקש בחייו. הוא משער שייתכן כי דבריו של עד המדינה מארגונו של קוטייר עודה, ש"חצה את הקווים", סיבכו אותו וקשרו אותו לפעילות של ארגון הפשע. על כך הוא אמר: "ראש הארגון הוא קרוב משפחתי, אין לי מושג מדוע הם רצו לרצוח אותי".

 

זו אינה הפעם הראשונה שהצעיר נפגע מירי: ב-2015 נפצע עראר וראה לנגד עיניו את בן דודו פאדי עראר, בן 24, נורה למוות לבג'לג'וליה במסגרת סכסוך בין עבריינים. אז, לדבריו, הוא ספג שישה קליעים מנשק מסוג M-16 וריאתו השמאלית נפגעה.

 

כעת, אחרי האירוע השני שכמעט גבה את חייו, מספר עראר כי הוא "עדיין בטראומה. אני לא מתפקד טוב. אני רוצה שכולם יידעו מה קרה ושאני חף מפשע".

מסתובב עם אפוד מגן. טלאל עראר ()
מסתובב עם אפוד מגן. טלאל עראר

קוטייר עודה בתא המעצרים בבית המשפט ()
קוטייר עודה בתא המעצרים בבית המשפט
 

עראר הוסיף: "לפני שאני יוצא מהבית - חבריי בודקים את השטח ואת מכוניתי. ראיתי את המוות פעמיים. זה מפחיד, אבל אין מה לעשות. אצלנו באזור קל יותר להשיג אקדח ממנת פלאפל".

 

בתחילת השבוע הותר לפרסום כי במסגרת חקירה ארוכה של היחידה המרכזית במחוז תל אביב, שבמהלכה הצליחה המשטרה לגייס עד מדינה מתוך ארגונו של עודה, פוענחו מעשי הרצח של אבישי וקנין בפברואר אשתקד בטיילת בבת ים והרצח הכפול של מריה גאנם ונאדי פארס במאי בשנה שעברה. במסגרת החקירה נעצרו עד כה 19 חשודים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים