שתף קטע נבחר

בתוך שעות: שלושה ילדים נטרפו על ידי נמרים בהודו

שני ילדים נהרגו כנראה על ידי אותו נמר בשתי מתקפות שונות במרכז המדינה, ונער נוסף בן 14 נהרג בצפונה. המתקפות אירעו תוך שעות ספורות

לפחות שלושה ילדים נהרגו על ידי נמרים בסדרה של מתקפות שאירעו תוך שעות ספורות באזורים כפריים בהודו, כך דיווחו כלי תקשורת במדינה האסייתית וכן ארגונים סביבתיים שונים.

 

שניים מהילדים נהרגו במתקפה בכפר במרכז הודו – ככל כנראה על ידי אותו הנמר – ונער נוסף בן 14 נהרג בצפון המדינה, בקרבת שמורה גדולה לחיות בר. כל השלושה נהרגו בתוך שעות ספורות ביום ראשון האחרון, כך לפי הדיווחים בתקשורת ההודית.

 (צילום: AP) (צילום: AP)
(צילום: AP)
 

במדינה חיים אלפי נמרים, ועם אוכלוסייה של יותר מ-1.3 מיליארד בני אדם – מתקפות של נמרים מתרחשות עשרות פעמים מדי שנה ברחבי הודו. "באופן כללי, סיפורם של הנמרים ושל בני האדם הוא סיפור של דו-קיום", אמר פרנאב צ'נצ'ני, רכז התוכנית להגנה על נמרים בקרן העולמית לשימור חיות הבר בהודו. "ישנם מיליונים שחיים בקרבה לאוכלוסיות נמרים", הוסיף, וחידד שרק אחוז זעום מהם ניצב בפני איום של ממש.

 

האזורים העניים ביותר בהודו הם גם אלו שחווים הכי הרבה מתקפות נמרים. אלו שחיים במקלטים מאולתרים ללא חשמל בקצות יער או שדות קני סוכר – אזורים שבהם גם נמרים יכולים למצוא מקלט – הם תחת הסיכון הגבוה ביותר.

 

באזור שבו נהרג הנער בן ה-14 נרשמו בשנה האחרונה לפחות שישה מקרי תקיפה נוספים, כאשר במקרה אחד דווח כי ילד נגרר על ידי נמר מביתו.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
אחד מאלפי הנמרים שחיים בהודו
צילום: AP
מומלצים