שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  טען שהשוטרים גנבו ממנו - ויפצה אותם באלפי שקלים
  שוטרי אגף התנועה רשמו לרוכב אופנוע דו"ח והחרימו את כלי הרכב. הוא נקם בדמות תלונה במח"ש, וטען כי הם גנבו ממנו כסף. משהתברר כי שיקר, הם תבעו אותו אזרחית וכעת הוא ייאלץ לפצות אותם
  רוכב אופנוע שהתלונן כי שני שוטרי תנועה גנבו את כספו ונמצא דובר שקר, ישלם לכל אחד מהם 7,000 שקל כפיצוי. כך פסק לאחרונה בית משפט השלום בנצרת. התיק נגדם נסגר מחוסר אשמה.

   

  ביוני 2014 הבחינו שני שוטרי אגף התנועה שעסקו בפעילות אכיפה בצפון הארץ, ברוכב אופנוע תושב נצרת שנסע בכביש. השוטרים הורו לו לעצור לבדיקה וגילו שהוא רוכב ללא רישיון התואם את סוג האופנוע. כלי הרכב הושבת ונגרר והנהג זומן לבית משפט לתעבורה בנצרת, שם הוגש נגדו כתב אישום.

  (ארכיון) (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  (ארכיון)(צילום: עידו ארז)
   

  הרוכב הועמד לדין ובית המשפט גזר עליו 60 ימי שלילת רישיון, שלילת רישיון על תנאי למשך שלושה חודשים וקנס בסך 1,000 שקלים.

   

  ואולם לאחר שהאופנוע נלקח ממנו, השוטרים הופתעו לגלות שהרוכב הגיש נגדם תלונה במח"ש. לטענתו, בבדיקה שערכו לו השוטרים הם גנבו ממנו 4,000 שקל. בעקבות התלונה זומנו השוטרים לחקירה. הם הכחישו את המיוחס להם.

   

  במח"ש זימנו אותם לחקירה נוספת והם עברו בדיקת פוליגרף. בבדיקה התברר כי הם דוברי אמת וכי לא גנבו כסף מהרוכב. במקביל זומן גם המתלונן לבדיקת פוליגרף, ואולם הבדיקה הצביעה על כך שהוא משקר. לאור ממצאי החקירה החליטו במח"ש לסגור את התיק נגד שני השוטרים מחוסר אשמה.

   

  השוטרים החליטו לא לוותר והגישו יחד תביעה אזרחית נגד הרוכב בבית משפט השלום בנצרת. במהלך התביעה הם חזרו על טענותיהם שלא גנבו כסף ומדובר בעלילת שווא של הרוכב, שביקש לנקום על כך שנתפס. הם הציגו בבית משפט גם את ממצאי חקירת מח"ש שלפיה התיק נסגר.

   

  במהלך הדיונים הגיעו השוטרים להסדר עם המתלונן, ולפיו הוא ישלם לכל אחד מהם פיצוי בסך 7,000 שקלים. ההסדר קיבל תוקף של פסק דין.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים