שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מיכל אנסקי על השף רושפלד: "הוא התנצל ומשלם ביוקר על התנהגותו הגסה"

  שופטת מאסטר שף מיכל אנסקי התייחסה לתחקיר "7 לילות" אודות שותפה הפורש לריאליטי האוכל, לפיו כינה אותה "זונה" וגרם לה לבכות. "אני לא אדם מוחלש. יונתן שילם על סגנון הדיבור הבוטה שלו ועדיין משלם", כתבה בפוסט בחשבון האינסטגרם שלה

   

  "רושפלד התנצל", כך כתבה היום (ו') שופטת "מאסטר שף" מיכל אנסקי בחשבון האינסטגרם שלה, בעקבות תחקיר מוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות", שם נכתב בין היתר כי קרא לה "חתיכת זונה" וגרם לה לבכות. 

   

  ראוי שאתייחס לכתבת התחקיר שהתפרסמה בסופ״ש. אני לא מתכוונת להגן על יונתן, על סגנון הדיבור הבוטה וההתנהגות הגסה שלו הוא שילם, ועדיין משלם ביוקר. אני כן מתכוונת להבהיר שלמרות הרושלם והנרטיב שבחרו העיתונאים להציג, אני לא קורבן, וגם לא אדם מוחלש. יש לי פה, יש לי שכל ישר ויש לי עקרונות, שאני לא מסתירה באף הזדמנות. ליונתן ולי היו למרבה הצער, גם מחלוקות וגם רגעים פחות נעימים. במהלך שנות עבודתי כאשת תקשורת ואשת עסקים ידעתי תמיד לעמוד על עקרונותי וכבודי, גם מול הערות והתנהגויות לא ראויות. גם המחלוקת הזו הסתיימה בשיחה והתנצלות מצידו מיכל

  A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

   

  בתחקירם של העיתונאים רז שכניק ואנה בורד שראה אור היום (ו'), נכתב על דפוסי התנהגות קשים של השף יונתן רושפלד, שכבר אינו בין שופטי ריאליטי האוכל. "המטרה העיקרית שלו הייתה מיכל אנסקי, שהוא ממש בז לה", צוין שם, בהסתמך על דבריו של גורם בהפקת "מאסטר שף". "היא סבלה ממנו במיוחד. 'את לא מבינה כלום' או 'מי את בכלל' היו שני משפטים כמעט בסיסיים בשיח איתה".

   

  מתמודד לשעבר בתוכנית סיפר כי "באחד השלבים החשובים בעונה היה ריב בין השופטים על מי יעלה. שמענו צרחות וכולנו השתתקנו. שמעתי את רושפלד צורח כמו משוגע וקורא לאנסקי 'חתיכת זונה'. היא יצאה בוכה מהחדר ליד כולנו". 

   

  "יודעת לעמוד על עקרונותיי". מיכל אנסקי (צילום: אמיר מאירי) (צילום: אמיר מאירי)
  "יודעת לעמוד על עקרונותיי". מיכל אנסקי(צילום: אמיר מאירי)

  עוד כתבה אנסקי בפוסט התגובה כי היא איננה מתכוונת להגן על רושפלד. "על סגנון הדיבור הבוטה וההתנהגות הגסה שלו הוא שילם ביוקר ועדיין משלם ביוקר", ציינה שם.

   

  שופטת "מאסטר שף" הוסיפה גם כי "ליונתן ולי היו למרבה הצער גם מחלוקות וגם רגעים פחות נעימים. במהלך שנות עבודתי כאשת תקשורת ואשת עסקים ידעתי תמיד לעמוד על עקרונותיי וכבודי, גם מול הערות והתנהגויות לא ראויות. גם המחלוקת הזו הסתיימה בשיחה ובהתנצלות מצידו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אמיר מאירי ורמי זרנגר
  "לא אדם מוחלש". מיכל אנסקי מגיבה
  צילום: אמיר מאירי ורמי זרנגר
  לאתר ההטבות
  מומלצים