שתף קטע נבחר

בית שמש: נערים הציתו את חדר המורים בבית הספר

במשטרה חושדים כי נערים הבעירו לפנות בוקר את חדר המורים וחדר היועץ במוסד החינוכי-דתי "אור משה" בעיר - ונמלטו. כמו כן, ניסו להצית את חדר המנהל. במקום נגרם נזק רב וטרם נתפסו חשודים

 

 

בית הספר "אור-משה" לאחר השריפה ()
בית הספר "אור-משה" לאחר השריפה

חשד: נערים שרפו הבוקר (יום ו') את חדר המורים וניסו להצית את חדר המנהל בבית ספר בבית שמש. מחקירה ראשונית של כבאות והצלה עולה כי הפעולה נעשתה במזיד. לאחר המעשה הנערים ברחו וטרם נעצרו. המשטרה פתחה בחקירה וחוקרים שהגיעו למקום אספו ממצאים.

 

האירוע התרחש בשעה 05:50 בבוקר במוסד החינוכי-דתי "אור-משה" ברחוב בני דן בבית שמש, כאשר כמה נערים נכנסו לתוך מתחם בית הספר והבעירו את חדר המורים ואת חדרו של היועץ שנשרפו כליל. בנוסף ניסו להצית את חדרו של המנהל. במקום נגרם הרס רב ונזק לרכוש.

 

חדר המורים שהוצת ()
חדר המורים שהוצת

בעקבות השריפה הוזעקו למקום ארבעה צוותי כיבוי תחנה אזורית בית שמש, בפיקודו של רשף יורם חדד. לוחמי האש הבחינו בשריפה שמתפתחת בחדר המורים ומסכנת את כלל מבנה בית הספר והחלו בפעולות כיבוי שמנעו התפשטות לשאר הכיתות במתחם בית הספר.

 

 

מחקירה ראשונית של חוקרי כבאות והצלה תחנת בית שמש עולה כי השריפה החלה בעקבות הצתה במזיד באחד החדרים במבנה בית הספר, כמו כן, התגלו ניסיונות להצתת חדר או כיתה נוספים וכן מעשי ונדליזם במקום. בסיום פעולות החקירה של חוקרי כבאות, יועברו המסקנות לידי האגף המשפטי של כבאות והצלה מחוז ירושלים ולידי גורמי האכיפה.

 

טפסר ראובן (דובצ'ק) יצחק, מפקד כבאות והצלה בית שמש, אמר: "לפנות בוקר פעלו מספר צוותים של לוחמי אש מתחנת בית שמש לכיבוי שריפה במבנה בית ספר בעיר. הצוותים הגיעו למקום תוך זמן קצר מאוד, השתלטו על האש ומנעו את התפשטותה. רק בזכות הפעילות המהירה והמקצועית של לוחמי האש נמנעה פגיעה קשה במבנה בית הספר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השריפה בבית הספר בבית שמש
מומלצים