שתף קטע נבחר

נעילה ירוקה בבורסת ת"א; כיל זינקה ב-8.7%

ת"א 35 עלה ב-0.7%, ת"א 125 טיפס ב-0.8%; טבע עלתה ב-2.6% במחזור הגבוה בבורסה, החברה לישראל התחזקה ב-8.4%; מיי סייז קפצה ב-39.4% לאחר שדיווחה על תגובות חיוביות מלקוחות פוטנציאליים בווגאס

הבורסה סגרה את יום המסחר הראשון של השבוע בעליות במדדים המובילים: ת"א 35 עלה ב-0.7%, ת"א 125 טיפס ב-0.8%; טבע ריכזה את מחזור המסחר הגבוה בבורסה עם עלייה של 2.6%, כיל זינקה ב-8.7%, החברה לישראל רשמה עלייה של 8.4%.

 

בלטה במסחר מיי סייז שקפצה ב-39.4% במחזור גבוה יחסית (7.3 מיליון שקל, מול ממוצע יומי של 2.2 מיליון שקל בחודש האחרון), לאחר שדיווחה הבוקר על תגובות חיוביות מלקוחות פוטנציאליים בווגאס; בלטה לשלילה אופקו שנחלשה ב-2.9%.

 

מניות מרכזיות

קולפלנט שהודיעה על מינוי דוד צור ליו"ר דירקטוריון.

 

פרישתו של עופר אליהו סופית: הבן של בעל השליטה שלמה אליהו הודיע על כוונתו לפרוש מתפקידו כמנכ"ל מגדל ביטוח ב-1 ביוני השנה. בחברה נערכים למינויו של מנכ"ל חדש.

  

מייסייז קפצהבמחזור גבוה יחסית (3.3 מיליון שקל, מול ממוצע יומי של 2.2 מיליון שקל בחודש האחרון), לאחר שדיווחה הבוקר על תגובות חיוביות מלקוחות פוטנציאליים בווגאס.

 

איסתא דיווחה על הקצאת מניות לגופים מוסדיים בהיקף של 10.15% מהון המניות של החברה, על פי שווי של 75 שקלים למניה, וכן אופציות למימוש בהמשך. ההקצאה הופכת את הפניקס לבעלת עניין בחברה.

 

בלוקצ'יין כרייה (לשעבר משאבי טבע) דיווחה על מהלך של הנפקת מניות במסגרת עסקת המיזוג עם פעילות הבלוקצ'יין. ההנפקה מובאת לאישור האסיפה הכללית.

 

ברנמילר דיווחה כי חתמה על הסכם לשיווק תחנות קוגנרציה מבוססות אגירה תרמית (אותן פיתחה החברה) בארה"ב וקנדה.

 

מזור רובוטיקה והפניקס נכנסות למדד ת"א 35 על חשבון מניית מיילן שתימחק בהמשך מהמסחר בת"א ומניית ביג שתעבור למדד ת"א 90.

 

עסקת יורוקום-נתי סיידוף תקועה בינתיים: סיידוף לא מצליח להגיע בשלב זה להסכמות עם קונסורציום המלווים של יורוקום נדל"ן, לגבי החוב של 260 מיליון שקל של יורוקום. ללא הסדרת החוב ביורוקום נדל"ן לא ניתן להגיע להסדר מול אלוביץ' והבנקים על מכירת בעלת השליטה בבזק.

 

ברקע למסחר

פתיחת המסחר קיבלה דחיפה מהמגמה החיובית והשיאים החדשים שנרשמו בסוף השבוע בניו יורק (מדד דאו ג'ונס עלה בשישי ב-0.9%, נאסד"ק ו-S&P 500 עלו ב-0.7%). 


פורסם לראשונה 14/01/2018 10:12

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים